reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Moja babcia kupowała pieluchy tetrowe i flanelowe bo wiedziała, ze duzo trzeba :D a później ciągle książki z wierszami i lalki jakieś :D no i oczywiście biszkopty, chrupki kukurydziane :D

p19uflw1nv024jhl.png
Haha. To moja babcia tak chrupkami i biszkoptami faszerowała mojego siostrzeńca :D
 
reklama
Dzień dobry!
Za wszystkie wizytujace trzymam kciuki! Życze samych dobrych wiesci!
Iwilleatyou jednak się zebrałas, bardzo dobrze ;-) króliki słodziachne ;) i widzę, ze u Was fajna pogoda, u nas w Kraku dalej parno i gorąco...ehhh aż nic sie nie chce...
Ja wstałam dzisiaj przed 8 i jeszcze sie kręce w pizami po domu, mój synek dzisiaj wraca ok. 17-18, już nie mogę się doczekać, ale będzie tylko tydzien i wyjezdza na obóz, cale wkacje w rozjazdach ;-)
Ja muszę znowu ruszyc na sklepy, jakiś obiad itp.... jakaś leniwa sie zrobilam, co bardzo mi nie na rękę, zaraz musze się rozkręcić ;-)
Miełgo dnia!
 
Aaaa no tak dziękuję za wyjaśnienie, teraz ta krzywa cukrowa inaczej brzmi i już wiem o co chodzi. ;) ja nie wiem.nawet terminu jeszcze nie mam ustalonego kiedy będę to robić ale we wtorek mam wizytę to dopytam. ;)



......:::::::::21t. i 3d::::::::.........

Hihihi za moich czasów to mówiło się o badaniu na tolerancje glukozy. Można się pogubić w tym nazewnictwie.
Ja też nie mam terminu. Niewykluczone że mnie doktorek do szpitala wyśle na te wszystkie badania. Wszystko okaże się w czasie wizyty 10 sierpnia.
 
Każdy gest ze strony rodziny jest miły to świadczy o zaangażowaniu. A starsze babcie najwyraźniej się nie znają i może trzeba delikatnie zasugerować :))
U nas tylko moja mama ciągle coś prezentuje i pyta co jeszcze potrzebne :) to miłe. O maksia też strasznie dba jak jest u niej, z Jasiem będzie to samo pewnie :)
 
Mi został jeszcze dzień jutrzejszy w pracy i zaczynam urlop 2 tygodnie :D nareszcie. W poniedziałek wyjeżdzamy do Wilna, ale w środę wieczorem już wracamy, bo może uda się na czwartek załatwić te badania, a naeet jak nie to w piątek mam kontrole u ginekologa. Muszę też zaliczyć papugarnię, bo każdy mówi, że warto :D
 
@justyneczkaa1, @chucherko, @padiq samych wspaniałych wieści dziś życzę ;)
Ja dziś w planach mam porządki ale nie wiem co z tego wyjdzie bo od tego ciepła nic się nie chce, a jeszcze mały się chyba obudził już bo szaleje od 5min, w sumie to jego pora, w okolicach 5, 10 i 23 najbardziej się kopie.
Miłego dnia wszystkim i dobrego weekendu ;)
 
reklama
Do góry