reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

@Angella210 ja wszystkim dookoła mówię od dawna ( grubo zanim zaszłam w ciążę), że nie lubię głupich prezentów dla dzieci (np. różczki, ze sponge boba, która tylko głośno gra i świeci jak ambulans itp) i sama zawsze staram się dać coś rozwojowego. Ostatnio dwulatce kopiłam coś takiego jako dodatek do głównego prezentu:
Link do: CzuCzu, Mała akademia. Przeciwieństwa

Ale uważam, że inne zabawki z tej serii są równei fajne:
Link do: CzuCzu, Duuuże puzzle. Wieś
Link do: CzuCzu, Moje pierwsze memory. Zwierzęta na wsi
Link do: CzuCzu, Puzzle. Poznaję Kolory
Aaaa jeszcze dodam, że teraz są spore promo na takie rzeczy, więc można zamówić na internecie taniej niż w smyku nawet.
 
reklama
Dzień dobry Dziewczyny :* dobrego dnia a dla wizytujacych pięknych widoków!

My wczoraj mieliśmy mega dzień. Przyszło łóżeczko i materac i kokon dla Kaliny :D ale to nie wszystko...kupiliśmy wózek :D od początku nastawialismy się na używany więc szukaliśmy tzn A szukał już od jakiegoś czasu. Wczoraj pojawiło się na olx ogłoszenie z graco 3w1 po jednym dziecku i w dodatku rzadko używany bo mieli już wózek a tesciowie przyjechali z prezentem tj.z graco. Po prostu nie wiedzieli.
Pojechaliśmy od razu sprawdzić co i jak i okazało się że wózek w bardzo spoko stanie, grafitowo czerwony więc kolory też ok..przeważyla cena..450 zł. Nawet nasz szczwany plan z kupnem spacerówki nie używanej i droższej może wypalić :) oczywiście jeżeli coś będziemy mieli do tego wózka. Ale to wyjdzie w praniu. Suma sumarum jestem mega happy :)
 
Dzień dobry Dziewczyny :* dobrego dnia a dla wizytujacych pięknych widoków!

My wczoraj mieliśmy mega dzień. Przyszło łóżeczko i materac i kokon dla Kaliny :D ale to nie wszystko...kupiliśmy wózek :D od początku nastawialismy się na używany więc szukaliśmy tzn A szukał już od jakiegoś czasu. Wczoraj pojawiło się na olx ogłoszenie z graco 3w1 po jednym dziecku i w dodatku rzadko używany bo mieli już wózek a tesciowie przyjechali z prezentem tj.z graco. Po prostu nie wiedzieli.
Pojechaliśmy od razu sprawdzić co i jak i okazało się że wózek w bardzo spoko stanie, grafitowo czerwony więc kolory też ok..przeważyla cena..450 zł. Nawet nasz szczwany plan z kupnem spacerówki nie używanej i droższej może wypalić :) oczywiście jeżeli coś będziemy mieli do tego wózka. Ale to wyjdzie w praniu. Suma sumarum jestem mega happy :)
My wczoraj kupiliśmy łóżeczko... :D:D Używane, ale takie jak mi sie podobało. Mąż będzie musiał w 2 miejscach podmalować, bo ugryzły je małe ząbki, ale jest śliczne :)
 
1501827894-aaaaaa.jpeg
patrzcie kto mi towarzyszy :) u nas w centrum miasta jest plaga dzikich krolikow i spotkalam juz chyba z 15 w ciagu pol godziny spaceru i caly czas jakis przy mnie kica

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@M@gda Bardzo Ci dziękuję za podpowiedź :)Ja też nie lubię byle jakich prezentów.A tym bardziej masy wszystkich grających zabawek albo tych reklamowanych które są bez sensu a kosztują czasami majątek :)Zawsze to dzwonię i się pytam czy coś się nie przyda to kupię ale z moją bratowa mam słaby kontakt bo to zło nie kobieta :):)Ja też szukam używanego łóżeczka,ale mojemu mężowi się nie spieszy narazie Mówi że jest jeszcze czas chodź ten czas ucieka jak szalony
@DigitalGirl Pokaż,pokaż
 
Ja krzywą miałam robioną jakoś w 16 tygodniu czy 18 i teraz w 24 mam powtórzyć.
Od ostatniego usg we wtorek coś nie czuje ruchów. Wczoraj postanowiłam najeść się słodkiego wieczorem i ruchy były, ale tak delikatne, że głowa mała. Sam stres hah :D
Dokładnie ciąża to sam stres :) a każdy mówi, że ciąża to taki spokojny, błogi stan ;)
 
@basiulka9 @M@gda super wieści!!!

@misianka i jak tam jak się czujesz dziś?

CO TO JEST TA KRZYWA?? co to za badanie!?

@justyneczkaa1 @chucherko powodzenia na polowkowych czekamy na wieści!!! ;)

My wczoraj grila robiliśmy u siebie z bratem o jego żona, fajnie było, dzieciaki się pojawiły i wszyscy w basenie się chodziliśmy.
Zastanawiamy się gdzie jechać na mini wakacje "BEZ WODY" (że względu na Michała, a raczej jego rękę) Jakieś pomysły.

Dziś idę za papierkowa sprawę z 500+, złożyć nowe wnioski.. Tym razem na pierwsze już raczej nie dostanę mimo że już nie pracuje, bo przekraczają męża zarobki po podwyżce ale zobaczymy co tam powiedzą i jakie dokumentu będą kazali donieść. Był już ktoś?



......:::::::::21t. i 3d::::::::.........
 
reklama
@M@gda Bardzo Ci dziękuję za podpowiedź :)Ja też nie lubię byle jakich prezentów.A tym bardziej masy wszystkich grających zabawek albo tych reklamowanych które są bez sensu a kosztują czasami majątek :)Zawsze to dzwonię i się pytam czy coś się nie przyda to kupię ale z moją bratowa mam słaby kontakt bo to zło nie kobieta :):)Ja też szukam używanego łóżeczka,ale mojemu mężowi się nie spieszy narazie Mówi że jest jeszcze czas chodź ten czas ucieka jak szalony
@DigitalGirl Pokaż,pokaż
Co do prezentów to ja już kilka razy się zirytowałam. Babcia kupuje ubranka nie adekwatne do pogody, chodzi mi o rozmiarówki. Typowo letnie, kupuje np 56, albo kombinezon na zimę z rozmiarówką letnią o_O prababcia za to kupiła śpiochy i nie odezwała metki 120 zł no przesada. Ile razy ja założę te śpiochy, 2? Za 120 zł to już wolałabym karuzele nad łóżeczko! I nikt nie zapyta co nam potrzeba, tylko tak na własną rękę kupują. A naprawdę lista jest długa.
 
Do góry