reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

@M@gda, @basiulka9 cudowne wieści! Gratuluję Wam :) :*

@daruuunia3 a to ja w Rydygierze. Do Żeromskiego mam ciężki uraz. Ale moja Szwagierka też sobie chwaliła Żeroma ;) Także musiałam mieć tam pecha. Szkoda tylko że tak dotkliwego.

Ja pojadłam, wybrałam łóżeczko i komplet pościeli (ale jeszcze nie zamawiamy) i leżę sobie spokojnie na wyrku :) Za godzinkę skubnę sobie troszkę lodów ;) Ot taki czwartkowy chill :)
Ale Ci dobrze, ja się zmuszam do prasowania, bo zaraz się zakopiemy w tych ciuchach. Wiatrak włączony i sauna piekna o_O
 
reklama
@M@gda, @basiulka9 cudowne wieści! Gratuluję Wam :) :*

@daruuunia3 a to ja w Rydygierze. Do Żeromskiego mam ciężki uraz. Ale moja Szwagierka też sobie chwaliła Żeroma ;) Także musiałam mieć tam pecha. Szkoda tylko że tak dotkliwego.
W Rydygierze rodziłam Bartka 10 lat temu i jakoś miło wspominam, ale wtedy miałam tam lekarza. A co się stało u Ciebie w Żeromskim i Kiedy?? ? Nie wiem czy mi umknęło?
Gratuluję udanych wizyt!!! Super!
My jedziemy na budowę ;-)
 
Ja mam tylko pare szt ciuszkow i dzis kupilam niedrapki , czapeczke i skarpecie wiec tez niewiele mam. Ale odlozylismy troche kasy na te grubsze zakupy bo naraz to by byla masakra wszystko kupic wiec ciulamy do skarpety☺
 
Ciekawe czy jutro na urodzinach u Teściowej będzie jakieś ciacho... Odkąd zobaczyłam pyszności Reni nie mogę przestać myśleć o cieście. To jest straszne xD Raju jak mi się nic nie chce -.- Marzę o deszczu :D
 
Hej:) ja właśnie wróciłam z mężem z zakupów ciuszkowych dla dziewczynek i basenu,potem jeszcze do sklepu po coś do jedzenia i tylko weszłam do domu i do łóżka,tak mnie wymęczyło. Chce mi się jeść,ale nie mam siły,muszę polezakowac trochę,a potem będzie kebab na szybko dziś :p mąż pojechał odebrać auto,bo pech,że się popsuło coś i kolejny wydatek,a tu w Szwecji to mega drogo więc narazie się wstrzymamy z wszelkimi o_Ozakupami dla naszych córeczek.
Miłego wieczorku :biggrin2:
 
Ja jestem dokladnie z Cycowa
Jezeli chodzi o sprawy zakupowe to tez jestem zielona jak niektore dziewczyny. Takze nie jestescie same chce poczekac az bedzie wiadomo jaka plec i dopiero wtedy pomalutku gromadzic rzeczy. Chociaz poki co to mam wrazenie ze jeszcze mnostwo czasu bedzie na zakupy. Ale wiadomo ze lepiej nie czekac na ostatnia chwile i nie kupowac na raz bo to bedzie szok dla portfela
 
Ja jestem dokladnie z Cycowa
Jezeli chodzi o sprawy zakupowe to tez jestem zielona jak niektore dziewczyny. Takze nie jestescie same chce poczekac az bedzie wiadomo jaka plec i dopiero wtedy pomalutku gromadzic rzeczy. Chociaz poki co to mam wrazenie ze jeszcze mnostwo czasu bedzie na zakupy. Ale wiadomo ze lepiej nie czekac na ostatnia chwile i nie kupowac na raz bo to bedzie szok dla portfela
Ja jestem z okolic Krasnegostawu.[emoji4]
 
Dziewczyny z Krakowa Ja pierwsze dziecko rodziłam w Siemiradzkim, drugie w Rydygier że, a teraz mam lekarza z Ujastek i chyba tam też przyjdzie na świat nasz trzeci Skarb.
Eraja ją też bym chciała żeby mocno popadało w Krakowie, bo nie ma czym oddychać.


 
reklama
Do góry