reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Cześć dziewczyny :)
Chciałabym dołączyć do Waszej grupy ;)
Ja jestem teraz w 19t5d. To moja pierwsza ciąża. Póki co płci dziecka jeszcze nie znam. 19 sierpnia będę miała wizytę i wtedy mam nadzieję że się dowiemy jaka płeć :) Ja jestem z okolic Lublina. Jest ktoś może tutaj z tych rejonów?
 
reklama
Cześć dziewczyny :)
Chciałabym dołączyć do Waszej grupy ;)
Ja jestem teraz w 19t5d. To moja pierwsza ciąża. Póki co płci dziecka jeszcze nie znam. 19 sierpnia będę miała wizytę i wtedy mam nadzieję że się dowiemy jaka płeć :) Ja jestem z okolic Lublina. Jest ktoś może tutaj z tych rejonów?
Cześć Magdalena! Witamy serdecznie. Ja też jestem tu nowa. Ja mieszkam w Pabianicach, niestety nie twoje okolice.
 
Siostra męża... Ja mam to samo z siostra mojego A. No w sumie można powiedziec, ze miałam. Ona mnie nienawidzi. Twierdzi, że zabrałam jej braciszka. Że jestem zła i okropna. Dużo by pisać. Jak pojawiła się Aniela to się trochę zmieniła bo zakochana w niej jest ale to zrozumiałe bo przecież to cały tatuś. Ale tego co usłyszałam jak powiedzieliśmy o pierwszej ciąży to nigdy nie zapomnę. Nawet wysłała mi szklankę z piwem na głowę bo miała w ręku.
Ale teraz naszczescie mieszka w uk więc nie widujemy jej za często.

m3sx3e3k25iia4nv.png
O matko! Aż tak źle u nas nie jest. Pamietaj, że to się kiedyś odwróci. Co nie zmienia faktu, że współczuję ci takiej sytuacji.
Ja też z mojego siostrą miałam spięcie raz nawet takie, że mój mało się nie popłakał. Ja jestem taka, że jak coś mnie denerwuje to o tym powiem głośno. Ona chyba myślała, że może robić co chce i ja się nie odezwę. Do tego myśli tylko o sobie. Niby kontakt mamy lepszy, ale to chyba dlatego, że jesteśmy po części rodziną i wyjścia nie mamy :D
 
Cześć dziewczyny :)
Chciałabym dołączyć do Waszej grupy ;)
Ja jestem teraz w 19t5d. To moja pierwsza ciąża. Póki co płci dziecka jeszcze nie znam. 19 sierpnia będę miała wizytę i wtedy mam nadzieję że się dowiemy jaka płeć :) Ja jestem z okolic Lublina. Jest ktoś może tutaj z tych rejonów?
Hej witaj i się rozgość. Jest tu nas chyba trzy z Lubelskiego [emoji4] A jakie okolice? [emoji4]
 
Cześć kobietki [emoji4]kolejny dzień duchoty[emoji53]
myślę, że spotkanie w Krakowie trzeba zorganizować jak tylko upały odpuszczą[emoji106]
Maja a patrzyłaś na dostawkę z Kinderkraft model Uno? Bardzo podobny do Chicco a nowe kosztuje ok 450 zl
Witam też nowe koleżanki.

Mam problem z dopisaniem się na listę wizyt pomimo, że ściągnęłam aplikacje to coś nie chce zadziałać, jeżeli ktoś mógłby wkleić mi -9.08 będę mieć połówkowe, a 29.08 wizytę- bardzo dziękuję [emoji846]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@padiq Też myślę żeby tam rodzić.Z tego co czytałam i rozmawiałam z koleżankami to trzeba zgłosić się w 36 tyg i wtedy poród jest na NFZ tak?

Jak chcesz to zapytam mojego doktorka co I jak. Moje dwie koleżanki tam rodziły I były bardzo zadowolone.

Ja rodziłam w Madurowiczu , ale to było 11-10 lat temu. Obydwa porody wspominam dobrze. Pierwszy naturalny, drugi cc.
 
[QUOTE="Maglik, post: 15498398, member: 174682"

Mam problem z dopisaniem się na listę wizyt pomimo, że ściągnęłam aplikacje to coś nie chce zadziałać, jeżeli ktoś mógłby wkleić mi -9.08 będę mieć połówkowe, a 29.08 wizytę- bardzo dziękuję [emoji846]

Mam podobny problem.
Ja mam usg połówkowe 04.08
Wizyta u ginekologa 10.08

Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom[/QUOTE]
 
@daruuunia3 ja też jak sierota będę szła na poród. Mój gin już nie pracuje w szpitalu ;). Wiesz już w którym chcesz rodzić? Udanych zakupów :*
.
Myślę raczej nad Żeromskim, moje dwie kumpele i Szwagierka ostatnio tam rodziły i wszystkie zadowolone...
Zakupy udane, przyjaciółce kupiłam strój kąpielowy na urodziny ;-) sobie nic ;-)
A teraz siedzę pije niezdrową zimną Coca cole i się rozpływam.. ..
 
reklama
Do góry