reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Ja po wizycie. Wiec tak... przytylam od piczatku ciazy tylko 3,5 kg (chociaz wygladam na +10 :) ). Dzis mierzyl tylko szyjke i cos tam w stodku sprawdzal. Nie sorawdzal czy serducho bije bo dzidzia kopie, az widać :) Wierci sie strasznie, zaczyna bic na chybil trafil dookola siebie, az mi sie dzis raz niedobrze zrobilo :d a to dopiero poczatek intensywniejszych ruchow :d

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja po wizycie. Wiec tak... przytylam od piczatku ciazy tylko 3,5 kg (chociaz wygladam na +10 :) ). Dzis mierzyl tylko szyjke i cos tam w stodku sprawdzal. Nie sorawdzal czy serducho bije bo dzidzia kopie, az widać :) Wierci sie strasznie, zaczyna bic na chybil trafil dookola siebie, az mi sie dzis raz niedobrze zrobilo :d a to dopiero poczatek intensywniejszych ruchow :d

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Super :) teraz to kopy będą coraz mocniejsze ;)
 
@M@gda, @basiulka9 cudowne wieści! Gratuluję Wam :) :*

@daruuunia3 a to ja w Rydygierze. Do Żeromskiego mam ciężki uraz. Ale moja Szwagierka też sobie chwaliła Żeroma ;) Także musiałam mieć tam pecha. Szkoda tylko że tak dotkliwego.

Ja pojadłam, wybrałam łóżeczko i komplet pościeli (ale jeszcze nie zamawiamy) i leżę sobie spokojnie na wyrku :) Za godzinkę skubnę sobie troszkę lodów ;) Ot taki czwartkowy chill :)
 
Ja po wizycie. Wiec tak... przytylam od piczatku ciazy tylko 3,5 kg (chociaz wygladam na +10 :) ). Dzis mierzyl tylko szyjke i cos tam w stodku sprawdzal. Nie sorawdzal czy serducho bije bo dzidzia kopie, az widać :) Wierci sie strasznie, zaczyna bic na chybil trafil dookola siebie, az mi sie dzis raz niedobrze zrobilo :d a to dopiero poczatek intensywniejszych ruchow :d

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Gratuluje dobrych wiesci. No dadza nam maluchy popalic zdajsie
 
@mrsMalec o Jeju już masz łóżeczko [emoji7] a ostatnio się zastanawiałam, jak to będzie
. Kiedy zaczniemy składać łóżeczka i dekorowac pokój ;) ślicznie to wygląda!!

CZY TYLKO JA NIE MAM KOMPLETNIE NIC DLA DZIECKA??????? [emoji44] ani wózka, łóżeczka, leżaczka, hustawki itd kompletnie nic??? za to zarezerwowalam wózek do 8 sierpnia narazie babeczka jest na wakacjach ale jest boski, mam nadzieję że uda mi się go kupić. ;)

@basiulka9 @M@gda powodzenia na wizytach Basia czekamy na wieści polowkowe ;)

@Ankuś również czekam na wieści ;* powodzenia

@reniuszek o mniam.!!!!!
@iwilleatyou ale pysznosci widzę [emoji7] czy to będzie leczo?

Ja wczoraj w biedronce kupiłam wczoraj to nasze słynne Monte

1501748088-aaaaaa.jpeg


Wczoraj po nieprzedpanej nocy wróciłam o 17 godzinie od lekarzy, z synem.... Cały czas nas gdzieś odsyłali a kolejki były masakryczne do ortopedy, a najpierw też się ostalismy po skierowanie w rezultacie zalatwolismy tylko RTG ale na konsultacje powiedział że już za późno że idzie do domu a jutro czyli dziś wyrusza na pielgrzymkę.... I musi nas dziś inny lekarz przyjąć. Ja odpadam po wczorajszym i wygoniłam męża. Ale wiecie co? Za to mialam przespana noc!!!! Poszłam spać po zakończeniu filmu Posejdon czyli coś po 12 i obudziłam się o 8. w sumie się nie dziwię jak poprzedniej nocy w ogóle nie spalam.

Miłego dnia ;)

......:::::::::21t. i 2d::::::::.........
Ja dla moich dziewczynek tez nie mam nic kompletnie jeszcze,dziś pierwsze zakupy ciuszkowe z mężem zrobiliśmy i tyle.
P.s.zjadlabym monte,ale tu nie ma w Szwecji :unsure: zdrówka :)
 
reklama
Hej z dzidzia wszystko oki cala zdrowa, pępowina tez na szczescie 3 naczyniowa czyli sie nie potwierdzilo ze dwu. Wazy 290g i ma lekko zadarty nosek a i potwierdzilo sie bedzie synek. Ale jestem szczesliwa mega mega[emoji5]
Super, ze sprawa z pepowina sie wyjasnila :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry