reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

@padiq Jeśli możesz to zapytaj go jak to wygląda.Bo same dobre opinie mają.
Ja też chce deszczu...bo jest paskudnie. Glukozę zamierzam zrobić w przyszłym tyg może będzie już chłodniej.Jutro muszę jechać kupić prezent dla chrześnicy mojego męża bo ma urodziny.Nie wiem co 2-latce kupić.Może w sklepie mi podpowiedzą ;)
 
reklama
To ja z Was najpóźniej krzywą będę chyba robić bo za cztery tygodnie

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny ale mnie strasznie na dole rwie tak że moczu nie mogę oddać jak już oddam to z bóle aż się boję aby się tam nic nie działo, tez tak macie ????????
 
Fakt, lepiej zrobić te wyniki i mieć to z głowy. Wszystko wyjdzie ok. Też nie lubię tych wszystkich badań. Mam wrażenie, że po nich cały dzień jestem wymęczona.
Już je robiłam i było ok ale mam takiego lekarza że jak coś się dzieje to od razu wszystkie badania zleca od nowa. :-)
 
@padiq Jeśli możesz to zapytaj go jak to wygląda.Bo same dobre opinie mają.
Ja też chce deszczu...bo jest paskudnie. Glukozę zamierzam zrobić w przyszłym tyg może będzie już chłodniej.Jutro muszę jechać kupić prezent dla chrześnicy mojego męża bo ma urodziny.Nie wiem co 2-latce kupić.Może w sklepie mi podpowiedzą ;)
Teraz jest dużo fajnych zabawek kreatywnych na pewno coś znajdziesz :-)
 
To ja z Was najpóźniej krzywą będę chyba robić bo za cztery tygodnie

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
To będziemy miały podobnie bo właśnie mi położna poradziła aby zrobić krzywą jakoś pod koniec miesiąca dopiero przed wizytą, którą mam aż 6.09 bo dr na urlopie od 18.08. Jej zdaniem najlepiej w 25-26tc robić to badanie.
 
reklama
Do góry