reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Cześć dziewczyny w końcu udało mi się Was nadrobić, ponad 300 wiadomości. Współczuję dolegliwości, mnie też niestety męczą. Ból pleców, ból głowy, upały źle znosze.
@pieszczoszka1988 zdrowiej, obyś szybko doszła do siebie. Gratuluję udanych wizyt. Co do imienia u nas zgodnie będzie Iga :)
@daruuunia3 jakie piękne okna macie w salonie. Duże przejrzyste, uwielbiam takie. Lubię w dni deszczowe usiąść przy takim oknie opatulona kocykiem z książką w ręku.
@blair_90 Ale super prezent od męża. Ja też ostatnio dostałam od swojego telefon wymarzony, bo mój już do kosza się nadawał. Miła niespodzianka.
Widzę, że macie problemy ze spaniem, u mnie wręcz przeciwnie. Śpię w dzień, przesypiam całą noc. Upał mnie wykańcza.
 
reklama
@bea25ta dobrze, że szybko zareagowaliście, przynajmniej nawadnianie kroplówką szybciej postawiło synka na nogi [emoji6].

Powiem Wam, że mój mąż mnie ciągle rozbawia [emoji23]. Jak czekaliśmy przed gabinetem doktora to pytam go czy decydujemy się na usg 3d/4d z nagraniem na płytce czy jednak wystarczy nam takie zwykłe.. I mąż tak patrzy po ścianach tej poczekalni, wskazuje na wiszące tam zdjęcia 3d "te droższe to takie? Chyba takiego nie chcę, przeraża mnie. Wygląda jak obcy" [emoji23][emoji23][emoji23].
Teraz jest zachwycony tym jednym zdjęciem [emoji6], może za 10tyg zdecydujemy się jednak na pamiątkę w postaci nagrania z usg [emoji16].

Jutro zaczynam 24 tydzień [emoji6] ale ten czas zasuwa [emoji16]. 120 dni do terminu [emoji6]. Ani się obejrzymy, a będziemy tulić nasze kruszynki [emoji7].

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@bea25ta dobrze, że szybko zareagowaliście, przynajmniej nawadnianie kroplówką szybciej postawiło synka na nogi [emoji6].

Powiem Wam, że mój mąż mnie ciągle rozbawia [emoji23]. Jak czekaliśmy przed gabinetem doktora to pytam go czy decydujemy się na usg 3d/4d z nagraniem na płytce czy jednak wystarczy nam takie zwykłe.. I mąż tak patrzy po ścianach tej poczekalni, wskazuje na wiszące tam zdjęcia 3d "te droższe to takie? Chyba takiego nie chcę, przeraża mnie. Wygląda jak obcy" [emoji23][emoji23][emoji23].
Teraz jest zachwycony tym jednym zdjęciem [emoji6], może za 10tyg zdecydujemy się jednak na pamiątkę w postaci nagrania z usg [emoji16].

Jutro zaczynam 24 tydzień [emoji6] ale ten czas zasuwa [emoji16]. 120 dni do terminu [emoji6]. Ani się obejrzymy, a będziemy tulić nasze kruszynki [emoji7].

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zniknęłam ostatnio znowu na kilka dni, ale skumulował mi się koniec miesiąca w pracy i weekendowa wizyta gości [emoji6].
Cieszę się, że w tym czasie wszystkie wizyty wypadły dobrze [emoji16].

@Monia12390 na pewno okaże się, że wszystko jest w normie, lepiej to sprawdzić, ale wszystko będzie ok, zobaczysz!

Co do grafiki z włosami na brzuchu to... One po ciąży znikną tak szybko jak się pojawiły? No są paskudne, chciałam je już dawno rwać, ale boję się, że wtedy to już zostaną mi takie na zawsze [emoji34]..

Przez intensywność weekendu w niedzielę po południu zaczęłam się martwić, że maleństwo mało się ostatnio rusza.. Ale okazało się, że po prostu nie miałam czasu odpocząć i wsłuchać w ruchy [emoji6].
Wczoraj byliśmy na usg połówkowym. Mąż zachwycony, że mógł tak dokładnie obejrzeć naszą małą dziewczynkę [emoji7]. Ale chyba małej nie spodobało się to, że została kilka razy mocniej szturchnięta głowicą, bo od wczoraj się za to niesamowicie mści na moich organach wewnętrznych [emoji23]. Jestem dość mocno skopana od środka [emoji6].
1501615753-aaaaaa.jpeg

Tak wygląda aktualnie nasze 575g szczęścia [emoji7].
Cudna jest!! Piękne zdjęcie !!!
 
Zniknęłam ostatnio znowu na kilka dni, ale skumulował mi się koniec miesiąca w pracy i weekendowa wizyta gości [emoji6].
Cieszę się, że w tym czasie wszystkie wizyty wypadły dobrze [emoji16].

@Monia12390 na pewno okaże się, że wszystko jest w normie, lepiej to sprawdzić, ale wszystko będzie ok, zobaczysz!

Co do grafiki z włosami na brzuchu to... One po ciąży znikną tak szybko jak się pojawiły? No są paskudne, chciałam je już dawno rwać, ale boję się, że wtedy to już zostaną mi takie na zawsze [emoji34]..

Przez intensywność weekendu w niedzielę po południu zaczęłam się martwić, że maleństwo mało się ostatnio rusza.. Ale okazało się, że po prostu nie miałam czasu odpocząć i wsłuchać w ruchy [emoji6].
Wczoraj byliśmy na usg połówkowym. Mąż zachwycony, że mógł tak dokładnie obejrzeć naszą małą dziewczynkę [emoji7]. Ale chyba małej nie spodobało się to, że została kilka razy mocniej szturchnięta głowicą, bo od wczoraj się za to niesamowicie mści na moich organach wewnętrznych [emoji23]. Jestem dość mocno skopana od środka [emoji6].
1501615753-aaaaaa.jpeg

Tak wygląda aktualnie nasze 575g szczęścia [emoji7].
Slicznosci
 
Jak śnieżynki z nieba, posypią nam się dzieci.
Czekamy na pierwszy śnieg, a z nim nasze maleństwa.

Skontrolujcie kalendarz i uzupełnijcie pod linkiem:
Link do: Kalendarz Grudniowe mamy 2017

2017-08-02 Mikado93 wizyta kontrolna

2017-08-03 basiulka9 USG połówkowe
2017-08-03 M@gda wizyta kontrolna
2017-08-04 justyneczkaa1 USG połówkowe 22 t 1d
2017-08-04 chucherko USG połówkowe 21 t 3 d
2017-08-08 Eklerkaa USG połówkowe 22t 0d
2017-08-08 tusiaczzek1988 USG połówkowe
2017-08-08 gie_er USG połówkowe
2017-08-08 Karolcia90 wizyta kontrolna
2017-08-08 Izabela90 wizyta kontrolna i usg
2017-08-09 Karolcia1992 wizyta kontrolna
2017-08-09 Oska Wizyta kontrolna
2017-08-09 Millo Echo serca Inki
2017-08-10 DigitalGirl Wizyta kontrolna (24t4d)
2017-08-10 Mikado93 USG połówkowe (22t6d)
2017-08-10 pieszczoszka1988 wizyta kontrolna/usg
2017-08-11 allime USG połówkowe
2017-08-14 Lake882 USG połówkowe
2017-08-14 daruuunia3 USG połówkowe (22t2d)
2017-08-16 M@gda wizyta kontrolna
2017-08-16 allime USG połówkowe z pakietu
2017-08-17 allime Wizyta kontrolna
2017-08-17 mrsMalec Wizyta kontrolna i usg
2017-08-18 Angella210 Wizyta kontrolna
2017-08-22 olka_l USG połówkowe (powtórka)
2017-08-23 chucherko Wizyta kontrolna
2017-08-24 misianka Wizyta kontrolna
2017-08-25 Eraja Wizyta kontrolna i usg
2017-08-25 Marti92 Wizyta u położnej


Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Pod Link do: Kalendarz - gdzie go szukać i jak obsługiwać znjadziesz instrukcję :)
 
Dzięki dziewczyny :) dziś nastrój trochę lepszy, ale pewnie do badania i tak calkiem spokojna nie będę.
Dzisiaj już u nas chłodniej to i lepiej się czuję.
@Karolcia90 śliczności :) masz racje. Mi też bardzo szybko ten czas leci.
 
Wczoraj padłam tak, że jeszcze coś tam Was podczytywałam ale już nie dałam rady pisać niestety. Za to w nocy dłuuugo zasnąć nie mogłam z tego gorąca będąc jednocześnie mega wykończona. Dziś od 4 nie śpię bo ból brzucha mnie obudził, a jak po nospie przeszło to trzeba było wstawać bo wizyta na 8:15 (zaraz wychodzę). Ja dziś nie wiem czy będę miała usg (się zobaczy) bo za tydzień połówkowe ale mam kontrolną po moich przygodach wtedy z IP. Jak coś to się odezwę po wizycie na chwilę. Później planujemy z przyjaciółkami babski wypad za miasto na grilla, ciekawe jak to wyjdzie, jeśli pogoda z wczoraj się powtórzy, to będę postulowała o cień. :D
@bea_10 mam nadzieję że będzie wszystko dobrze już na następnych badaniach
@Karolcia90 śliczna córcia, gratulacje ;)
 
reklama
Hej, ja wczoraj napisałam że przesypiam noce, a dzisiaj tak się męczyłam, że będę odsypiała w dzień. Pogoda okropna, spałam przy wiatraku bo myślałam, że się udusze. Nie lubię takich upałów, nie umiem funkcjonować. @Mikado93 udanej wizyty.
 
Do góry