reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
@Eraja super wieści [emoji9]
Mi lekarka powiedziała, że wszystko dobrze, ale wizyta sama w sobie baaaardzo rozczarowująca, moja lekarka prowadzącą na wizytach prywatnych cud malina na NFZ okazała się inna. Wizyta trwała może 6 minut USG jakieś 30 sekund nawet serca nie sprawdziła, do moich plamień poprzednich się nie odniosła, a co najlepsze czekałam od cholernego kwietnia na wizyty na NFZ 3 miesiące !! w końcu poszłam i się mnie pyta lekarka czy umawialam sobie do niej jakieś wizyty kolejne ja mówie, że nie a ta do mnie, że za 4 tygodnie mogę się umówić na NFZ ale do innego lekarza bo ona ma terminy na październik...

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Endywia ależ się uśmiałam z tym molestowaniem. Ech, ma w końcu 50% genów po Tatusiu, więc chyba mi nie odpuści xD Ten to dopiero mnie teraz zaczepia :D Cycki mi nagle wyskoczyły znikąd i nie potrafi łap przy sobie trzymać :p

@eklerkaa może razem pojedziemy na porodówkę ;) Będą forumowe bliźniaki :* A tą myślą że masz dość ciąży, to spokojnie. Myślę że każda czasem tak myśli. Właśnie z tej bezsilności. Przede wszystkim z braku snu... Ja ostatnio też miałam kryzys. A wczoraj jak rozpakowywałam hordę ubrań (dostałam ubranek od 0,5 roku aż do 1 roku życia xD) To zastanawiałam się czy na pewno dobrze zrobiliśmy, że zaszliśmy w ciążę. Czy ja jestem na to faktycznie gotowa... I też wpadłam w jakiś dołek... Dzisiaj już wiem że jestem w 100% gotowa na synka :)

@Oska305 brzucholek pogłaskany. Hihihi, podskakuje mi cały czas. Głową mi brzuch wypycha. Wiercioszek mały <3 Nie stresuj się tymi badaniami. Twoje dzieciaczki też na pewno są zdrów jak rybki :) Ja dziś jadąc na te badania to nie wiedziałam czy się stresuję czy nie xD Kiedy usiadłam pod gabinetem to przeszły mnie na chwilę czarne myśli a potem to już luuuuuz. No przecież cały czas wszystko jest okay. Nie krwawię. Młody się rusza jak szalony. Nie ma co tych naszych Bąbelków zatruwać czarnymi myślami ;)

Mi się przysnęło - przepraszam, ale odsypiam jeszcze weekend ;) Już wkładam płytkę do lapka i wgrywam te moje małe słodkie ustka. No i ten upał.... Ludzie kochani. U mnie królik też na panelach w korytarzu leży bo tam najzimniej. Chwała że mamy chłodne mieszkanie. To nawet klimy nam nie trzeba ani wiatraków. Na zewnątrz ponad 30 a u nas 23 :D <3 A i tak zaraz zjem chlebek z serkiem i biorę się za lody, hihihihi :D
 
Gier najważniejsze ze nic niepokojącego :) ja dlatego nie chodzę na NFZ.....nacielam się na dermatolog kiedyś i teraz unikam .

Przyszedł koszyk Mojżesza !! Jestem zakochana ! Faktycznie kosz to typowy zabytek jest cudny, po południu kurier przywiezie pościel, a emek jak wróci zrobi oględziny koszyka, myślę ze na dniach będzie malowany na biało (chyba ??)
 
@Eraja super wieści [emoji9]
Mi lekarka powiedziała, że wszystko dobrze, ale wizyta sama w sobie baaaardzo rozczarowująca, moja lekarka prowadzącą na wizytach prywatnych cud malina na NFZ okazała się inna. Wizyta trwała może 6 minut USG jakieś 30 sekund nawet serca nie sprawdziła, do moich plamień poprzednich się nie odniosła, a co najlepsze czekałam od cholernego kwietnia na wizyty na NFZ 3 miesiące !! w końcu poszłam i się mnie pyta lekarka czy umawialam sobie do niej jakieś wizyty kolejne ja mówie, że nie a ta do mnie, że za 4 tygodnie mogę się umówić na NFZ ale do innego lekarza bo ona ma terminy na październik...

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
No co za babsko! Ale to jest niesamowite jak człowiek potrafi się zmienić pracując na innych zasadach i innych warunkach. Rany.... Najważniejsze że Maluch cały :) :* I tego bardzo Ci gratuluję :)
 
@Eraja super wieści [emoji9]
Mi lekarka powiedziała, że wszystko dobrze, ale wizyta sama w sobie baaaardzo rozczarowująca, moja lekarka prowadzącą na wizytach prywatnych cud malina na NFZ okazała się inna. Wizyta trwała może 6 minut USG jakieś 30 sekund nawet serca nie sprawdziła, do moich plamień poprzednich się nie odniosła, a co najlepsze czekałam od cholernego kwietnia na wizyty na NFZ 3 miesiące !! w końcu poszłam i się mnie pyta lekarka czy umawialam sobie do niej jakieś wizyty kolejne ja mówie, że nie a ta do mnie, że za 4 tygodnie mogę się umówić na NFZ ale do innego lekarza bo ona ma terminy na październik...

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
Idiotka ż z tej lekarki. Pacjentki taśmowo traktuje. Niektórzy lekarze zachowują się jakby ich ktoś na siłę wsadził do tych gabinetów. Sami tak wybrali!

Mój lekarz zawsze z uśmiechem, zażartuje, porozmawia. Trochę nieśmiały, co nie koniecznie idzie w parze z jego zawodem[emoji23] [emoji1] To prawda, że chodzę prywatnie, ale to po prostu fajny człowiek [emoji4]
 
Idiotka ż z tej lekarki. Pacjentki taśmowo traktuje. Niektórzy lekarze zachowują się jakby ich ktoś na siłę wsadził do tych gabinetów. Sami tak wybrali!

Mój lekarz zawsze z uśmiechem, zażartuje, porozmawia. Trochę nieśmiały, co nie koniecznie idzie w parze z jego zawodem[emoji23] [emoji1] To prawda, że chodzę prywatnie, ale to po prostu fajny człowiek [emoji4]
No właśnie ona też prywatnie super jak byłam w szpitalu to zza granicy do mnie oddzwaniala a dzisiaj takie rozczarowanie. A tego, że idę w ciąży na NFZ i nie mogę kontynuować prowadzenia u wybranego lekarza bo nie ma kontraktu nie rozumiem przecież zawsze było tak, że po wizycie ustalało się kolejny termin, a nie na przód 5 wizyt...

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Co za lekarka.... ehhh współczuję rozczarowania.
U mnie też mega upał, na obiad serwuje ryż zapiekany z jabłkami i śmietaną ;-) idę właśnie robić ;-)
 
Ja dzisiaj umieram. Nogi mam spuchniete, jestem cala mokra chociaż juz dłuższa chwile nic nie robię. Przeciągu w domu brak. Słońce daje po oknach i jeszcze Hanka ciągle chce jesc, nie wiem gdzie jej sie to podziewa :D maz będzie gdzieś za godzinke i mamy jechać na zakupy spożywcze a tak nie chce mi sie malować...

p19uflw1nv024jhl.png
To bez makijażu jedź [emoji2]

m3sx3e3k25iia4nv.png
 
reklama
@Eraja co to za lekarz... ja chodzę do swojej tylko na NFZ. Badanie usg za każdym razem trwa więcej niż 20 minut. Teraz na połówkowe kazała się przygotować, że badanie będzie trwało dłużej. Co ciekawe, nie wiedziałam, że robi też prenatalne badania i jak przyszłam do niej z prenatalnymi to złapała się za głowę, że tyle pieniędzy poszło w błoto, a ona robi te same badania za 100 zł. Tylko moja jest młpdym ginekologiem, mam nadzieję, że się nie zmieni.
 
Do góry