reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
U nas podobnie z upalami :( nawet leżąc w cieniu nie było czym oddychać. Mam nadzieję , ze dzisiaj bedzje lżej.
Ja jestem przekonana ze wcześniej urodze. Liczę na to żeby to było po 36 tygodniu.
I tak szczerze to nie wiem jak taka prawdziwa końcówka ciąży wygląda :p jak r odzilam maksa to byłam nawet chuda 59kg brzuch niewielki :D zaraz po porodzie w ygladalam jakbym nie rodziła.
Teraz troszkę czuję że może być z tym inaczej :D
Ja juz pomalu dobijam do 59 ;) startowalam z 51/52 wiec bosko :D ale do wyniku z Antonio - 75kg jeszcze mi zostalo troche, to jedyne pocieszenie hahah :D
 
@doublemummy xD Dobry miałaś sen :D Ja też miałam coś ciekawego ale już zapomniałam o_O Jakoś tak przejęłam się badaniami że nie zapisałam sobie w głowie snu ;)

@Oska305 biduleczko :( Mnie też się zatyka nos. To jest masakra jakaś. Czasem to aż się budzę na bezdechu o_O U mnie Ł się dziwił co ja tak narzekam na ten drugi trymestr. Że ponoć 2 jest magiczny i nic nie boli xD Hahaha. Ja Mu na to że boli ale chyba najmniej ze wszystkich 3 ;) Marudź sobie ile potrzebujesz. :* Ja też ciągle płaczę że mi źle :D ;)

@iwilleatyou no to zaraz czeka Cię błoga cisza ;) Będziesz miała chwilę dla siebie i brzuszka. :)

U nas wszystko cudownie. Zdrowy kawał chłopa. Olo schował pysia i widać było tylko nosek i ustka ;) Ale za to widziałam jaką ma cudną stópkę i łydeczkę, hihihihi :) No i żeberka takie maleńkie <3 Młody waży 400g. Terminowo jesteśmy bez zmian 11-12.12 :) Dziś znów był pozwijany ale nie tak jak w ubiegły wtorek. Także dało się Go pomierzyć :) No i serduszko na 141 :) Tak słodko stukało awwww <3 Teraz mnie tylko trochę lewa strona macicy boli. Musiał mi głowicę mocniej wcisnąć czy cos... Ale ból do zniesienia. Idę się dalej rozpływać z drożdżówką i smoothie ;) A potem coś wygrzebię dla Was ze zdjęć.

Ależ czuję teraz błogi spokój. Mój kochany zdrowy chłopiec <3
No to wspaniale. Pogłaskaj brzuszek od nas[emoji7]

Do mojej wizyty jeszcze ponad tydzień i powoli zaczynam świrować z niecierpliwości. Najważniejsze, że moje Maluchy ciągle dają o sobie znać, więc wiem, że wszystko chyba w porządku. Chociaż z ta ciągłą czkawką mogłyby sobie już odpuścić...
 
Ja też miewam porąbane sny ostatnio. Np że stwierdziliśmy że chcemy zobaczyć Ludzika więc sobie go wyciągnęliśmy [emoji12] nie wiem w jaki sposób, ale położyłam dziecko na poduszkę i zaczęło płakać więc mówię do męża że musimy go z powrotem Schować[emoji23]
To chyba te hormony takie sny nam fundują.

Eraja super ze udały się pomiary i czekamy na fotki.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja też wolę chłodek ale dzieci nie poczuly lata w tym roku. Basem postawiony na dwa dni bo później deszcz i tylko 20stopni. Co to za lato. Dawaj zamieniamy się dzisiaj ostatnie 3 dni wakacji.
Chetnie bo ja bym juz na jakis dluzszy spacet poszla i z frankiem pilke pokopac a tak to sie nie da :) mlody w polsce u babci sie w basenie wypluskal na szczescie ale tutaj tez trzeba bedzie isc zeby sie ochlodzic :)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziękuję Dzieczyny, zasnelam o 3,30 w nocy, a wstałam o 7. Nie walczyłam już wlaczylam sobie tv i puściłam coś co nagrywalam dzień wcześniej ale już nawet nie pamiętam co.

@Eraja @gie_er cudnych wieści życzę!!! Będę czekać na wieści ;*

@Eraja e upał raczej nie bo czy upał czy jest normalnie, chłodno deszcz, burza, ciepło to mam to samo ;(

@Endywia ja w pierwszej dosłownie żadnych dolegliwości ciążowych nie miałam, w drugiej ten zespół odczułam po raz pierwszy ale to też było sporadycznie raz miałam raz nie i żaden magnes też wtedy mi nie pomagał, ale w tej ciąży to już przesada... Idę dziś do apteki po magnes ale który? I w jakiej dawce go brać? Czy zadzwonić do lekarza rączej o dawkowanie?

@reniuszek no dokładnie dobrze ze juz bliżej niż dalej, dziękuję ;*

@oska ooo przypomniałas Mi o jeszcze kolejnych dolegliwościach ciągle migreny i zamykany nos!!! Jezu jak.ja cie rozumiem!! Damy radę musimy, bo jak nie my to kto. ? mój mąż ma ciągle bana na sex bo ciągle się źle czuje albo jestem nie wyspana albo znowu zrypana taka że zasne szybko, a w środku nocy się obudze i tak cały czas. Śpię po 2,5 - Góra 4 godziny.

@gie_er tak i nic. Dziś kupuje na zgage jeszcze co innego, zobaczymy.

......:::::::::20t. i 6d::::::::.........
 
@gie_er Milego podgladania Malenstwa :*
@Eraja Cudowne wiesci! Bardzo sie ciesze, ze wszystko w porzadku! Bedziesz spokojniejsza. Oby tylko Cie ten Twoj Krolewicz mniej molestowal i, zeby nie bolalo :*

@eklerkaa Mialam ten sam problem z nogami w piewszej ciazy :( Pomagalo faktycznie regularne i dosc wysokie suplementowanie magenzu i spanie z nogami w gorze. Ale doskonale rozumiem jak Ci ciezko :*

@reniuszek Mam nadzieje, ze dzieki temu odpoczynkowi czujesz sie chociaz troche lepiej. Zbieraj sily - moga sie nam przydac do opieki nad dwojka :)

Ja dzis ostatni dzien w pracy.. ale mega dziwnie.. ja jestem pracocholik i ciezko bedzie sie przestawic... ale z drugiej strony czuje, ze teraz potrzeba mi odpoczynku i czasu na poukladanie innych niz firmowe spraw. Takze od jutra nie musze wstawac o 6 do pracy!!!

Kochane moje, szalenstwo - Maz namowil mnie na wczasy w Bulgarii, wylot w piatek! Lekarz dal zielone swiatlo wiec jade odpoczac. Ale pytanie do Was - czy ja sie moge w ciazy opalac? Weikszy filtr, wiadomo i nie ciagle smazenie na lezanku, ale czy w ogole moge sie opalac?
No i nie wiem co zabiore na te wczasy - bo ja w malo co sie mieszcze teraz.. o stroju nie mowiac :( ale moj czterolatek tak sie cieszy na ten wyjazd, ze nie mam serca mowic nie... :(

O wow! Przemyc mnie na te wczasy :)))))))
Myślę że opalanie jako przebywanie na słońcu w umiarkowanych ilościach jest naturalne. Krem z wysokim filtrem jakiś kapelusz , trochę słońca trochę cienia dużo wody i dasz radę :)))
Mam nadzieje, ze odpoczniesz :))) nalezy Ci się !
U mnie już spokojnie 58 kg :D także ten :D Ale co zabawne mieszcze się dalej w ubrania xs :D prócz spodni z regularnym stanem, w których brakuje mi 2 cm w pasie :D
 
A i wytłumaczę się z czegoś, wczoraj tak brzydko napisałam że "mam dosyć tej ciąży" ehh to było chyba już po desperacku napisane. Wcale tak nie myślę.. Każdy ruch malutkiego Mi wszytko wynagradza i dla niego zniose wszytko ;*

......:::::::::20t. i 6d::::::::.........
 
reklama
Miłego podglądania ;)
@pieszczoszka1988 Dużo zdrówka dla Ciebie.Mam nadzieje,że Ci przejdzie to cholerstwo.
@eklerkaa Wszystkim nam jest ciężko,ale damy rade.Powtarzam to sobie każdego dnia.Już jest bliżej niż dalej.Mam nadzieje,że choć trochę dolegliwości Ci odpuszczą.Jesteśmy z Tobą ;*
@Oska305 Marudź ile chcesz;)Od tego jest to forum żeby się wygadać itp.
@Eraja Cudowne wieści ;)Super ;)I od razu dzień wygląda inaczej jak człowiek zobaczy swoje maleństwo ;)
@Endywia Odpoczniesz sobie na wolnym i zobaczysz jak szybko się przyzwyczajasz do tego wolnego,a tak na prawdę stale jest coś do zrobienia ;)Co do opalania to czytałam artykuł od mamy ginekolog i ona pisała,ze można się opalać tylko nie długo i że wcale brzuszka nie trzeba zasłaniać.Jak znajdę link do podeślę ;)Fajny taki wyjazd ;)

U nas jest już 27 stopni.Rolety opuszczone,okna pozamykane i nie mam zamiaru dzisiaj wychodzić gdzieś dalej.Ogarnę dom a potem może jakiś film obejrzę w końcu ;)
 
Do góry