reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Miłego podglądania ;)
@pieszczoszka1988 Dużo zdrówka dla Ciebie.Mam nadzieje,że Ci przejdzie to cholerstwo.
@eklerkaa Wszystkim nam jest ciężko,ale damy rade.Powtarzam to sobie każdego dnia.Już jest bliżej niż dalej.Mam nadzieje,że choć trochę dolegliwości Ci odpuszczą.Jesteśmy z Tobą ;*
@Oska305 Marudź ile chcesz;)Od tego jest to forum żeby się wygadać itp.
@Eraja Cudowne wieści ;)Super ;)I od razu dzień wygląda inaczej jak człowiek zobaczy swoje maleństwo ;)
@Endywia Odpoczniesz sobie na wolnym i zobaczysz jak szybko się przyzwyczajasz do tego wolnego,a tak na prawdę stale jest coś do zrobienia ;)Co do opalania to czytałam artykuł od mamy ginekolog i ona pisała,ze można się opalać tylko nie długo i że wcale brzuszka nie trzeba zasłaniać.Jak znajdę link do podeślę ;)Fajny taki wyjazd ;)

U nas jest już 27 stopni.Rolety opuszczone,okna pozamykane i nie mam zamiaru dzisiaj wychodzić gdzieś dalej.Ogarnę dom a potem może jakiś film obejrzę w końcu ;)
dziekuje kochana .. tez mam taka nadzieje
 
reklama
@Eraja super wieści [emoji9]
Mi lekarka powiedziała, że wszystko dobrze, ale wizyta sama w sobie baaaardzo rozczarowująca, moja lekarka prowadzącą na wizytach prywatnych cud malina na NFZ okazała się inna. Wizyta trwała może 6 minut USG jakieś 30 sekund nawet serca nie sprawdziła, do moich plamień poprzednich się nie odniosła, a co najlepsze czekałam od cholernego kwietnia na wizyty na NFZ 3 miesiące !! w końcu poszłam i się mnie pyta lekarka czy umawialam sobie do niej jakieś wizyty kolejne ja mówie, że nie a ta do mnie, że za 4 tygodnie mogę się umówić na NFZ ale do innego lekarza bo ona ma terminy na październik...

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
masakra :/
 
Gratuluję udanych wizyt
U mnie teraz zaczyna się sauna bo słońce mi do mieszkania wchodzi tak mam cień ale nawet wentylacja nie daje rady.
Ja zaraz idę z chłopakami po męża i może go namówię na pizzę a potem lody, gotować nie będę bo się ugotuję w kuchni.
 
@gie_er o matko współczuję nie wyobrażam sobie mieć taką gin już w tym tyg. Masakra cie potraktowała.. Ja na NFZ nawet nie chce znać u nas w mieście też się długo czeka do dobrych lekarzy. A raz ma miesiąc nie zaszkodzi mi zapłacić. ;( i jaka twoja decyzja co zrobisz? Będziesz zmieniała gin?

@Eraja jestem za!! <3

@reniuszek pokaż jaki zamówiłas!?

U nas też UPAL strasznyyy.!!! ;/ leżę pod wiatrakiem, byłam chwilę na boisku z dziećmi ale to nie da rady... Tylko tak pozostało schłodzić się, bo nad wodę odpada. ;( dziś wszyscy moi znajomi, rodzinka siedzą nad wodą.

1501512600-aaaaaa.jpeg


......:::::::::20t. i 6d::::::::.........
 
@Eraja co to za lekarz... ja chodzę do swojej tylko na NFZ. Badanie usg za każdym razem trwa więcej niż 20 minut. Teraz na połówkowe kazała się przygotować, że badanie będzie trwało dłużej. Co ciekawe, nie wiedziałam, że robi też prenatalne badania i jak przyszłam do niej z prenatalnymi to złapała się za głowę, że tyle pieniędzy poszło w błoto, a ona robi te same badania za 100 zł. Tylko moja jest młpdym ginekologiem, mam nadzieję, że się nie zmieni.
To @gie_er miała takie przejścia. Nie ja ;) U mnie póki co lekarze są okay :)
 
reklama
zapraszam :* jak oczywiście będą jadalne hehe :p

Ojjjjj na pewno ! Pierogi z jagodami to czyta poezja :))

Eklerka coś takiego. Wymaga drobnego odświeżenia, dorobienia uchwytu, ale za 80 zł chyba się opłacało :opłacało no i zgadnijcie z czego jest m ateracyk!!!! ???? Brakuje pościeli (jutro kurier przyjedziebo zamyslil się biedak przejeżdżając przez Las :D

20170731_170028.jpg
 

Załączniki

  • 20170731_170028.jpg
    20170731_170028.jpg
    298,4 KB · Wyświetleń: 383
Do góry