reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Caly czas to robię. I używam tylko fryzjerskich produktów bez szkodliwych alkoholi i innych swinstw. Raz trafiłam na eliksir....110zl starczyło mi na 3 tyg wiec malo wydajnie.....szukam innego zestawu maska jakieś serum odżywka w płynie z filtrami uv.....zobaczę, może w końcu trafie
no to ja powiem tak, że moje włosy odzyły jak przestałam fryzjerskich kosmetyków stosować. Tzn stosuje ale okazjonalnie. Przeszłam na kosmetyki bez silikonowe. ja po ciazy z Tobiaszkiem mialam z włosami problem i trafiłam na bloga włosomaniaczki Anwen i sie zaczeło :D
 
reklama
Dziewuszki byłam dziś na pobraniu krwi i jakas kiepska pielegniarka była bo żyły nie mogła znalesc w koncu sie na druga reke przeniosl i poszło.
 
no to ja powiem tak, że moje włosy odzyły jak przestałam fryzjerskich kosmetyków stosować. Tzn stosuje ale okazjonalnie. Przeszłam na kosmetyki bez silikonowe. ja po ciazy z Tobiaszkiem mialam z włosami problem i trafiłam na bloga włosomaniaczki Anwen i sie zaczeło :D
Też ja wielbie :) stosuje tylko kosmetyki bez parabenow sls silikonow...
 
Witajcie [emoji846]
Po pierwsze zaciskam kciuki za dzisiejsze wizyty i czekamy na dobre wieści [emoji106]
Jeśli chodzi o bezsenność to na razie mnie nie dopadla, ale w poprzednich ciążach pod koniec był dramat. Oglądnęłam chyba wszystkie rozmowy w toku bo to akurat leciało w nocy w tv[emoji12]
Czy są tu jeszcze jakieś mamy z terminem na koniec grudnia, które nie są pewne czy czują ruchy pomimo kolejnej ciazy? Ja cały czas się tym zamartwiam, bo niby raz na czas coś tam w podbrzuszu czuje ale nie mam pewności czy to nie moje flaczki [emoji57]
Dobrze ze mam detektor tętna bo bym chyba osiwiala.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja ostatnio na moje koszmarne włosy stosuję odżywkę w Polsce i powiem że włosy są fajne bo fryzjerka poleciała właśnie ten kokos ale po nim strasznie mi się włosy przetłuszczały

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja ostatnio na moje koszmarne włosy stosuję odżywkę w Polsce i powiem że włosy są fajne bo fryzjerka poleciała właśnie ten kokos ale po nim strasznie mi się włosy przetłuszczały

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Mi.kokos też nie działa. Najlepiej olej z czarnuszki lub oliwa właśnie.
 
Dziewczyny trochę się załamałam odebrałam wyniki morfologii dzisiaj i jest totalnie roz****na. Wstawiam zdjęcia wyników z 10.07 i z 27.07 możliwe, że się tak pogorszyła?
IMG_20170728_144634.jpg
IMG_20170728_144844.jpg


Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • IMG_20170728_144634.jpg
    IMG_20170728_144634.jpg
    43,1 KB · Wyświetleń: 402
  • IMG_20170728_144844.jpg
    IMG_20170728_144844.jpg
    49,4 KB · Wyświetleń: 397
Ja smaruje po każdym myciu olejkiem arganowym :) ilość znikoma ale nie placzą sie i są w lepszej kondycji :) ale jakiś czas temu scielam 10cm ;) wzmocniły sie bardzo, raz w tygodniu nakładać olej kokosowy na godzinę, dwie i później myje ze dwa razy. Generalnie mam przetluszczajace od nasady j muszę myć codziennie ale końce mam przesuszone od wieloletniego farbowania i rozjasniania.

p19uflw1nv024jhl.png
Dokładnie to samo robię,na końce olej arganowy i olejowanie olejem kokosowym,na kilka godzin w ciepły ręcznik,nie plączą się to fakt i miękkie takie,ale to trzeba regularnie żeby były efekty a ja to zawsze sobie przypomnę jak już mam takie suche i zaczynam od nowa ;) ale mam nadzieje,że tym razem będę bardziej systematyczna.
 
reklama
Wogole to moja dzidzia sie rozkopala w koncu jupi a przynajmniej tak mi sie zdaje bo to raczej nie flaki tylko lekkie pykniecia jakie fajne uczucie ale cos czuje ze bedzie potem porzadnie dawal sie we znaki☺
 
Do góry