reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Gie_er jak na ciążowa morfologię ja tam nie widzę nic złego
Basiulka zazdroszczę tych wyraźnych ruchów[emoji846]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
No dla mnie jednak nie jest normalne, że w 17 dni np. PDW z 15,2 nagle poleciało na 19, a płytki spadły o kolejne 7 tyś.

@M@gda jeszcze raz gratuluję zdrowej dziewczynki [emoji4] łapcia i stópki cudne [emoji4]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gie_er ale chyba te badania są robione w różnych labach? Mogę doświadczenie mówi, że jednak każdy aparat inaczej interpretuje. Na początku ciązy miałam w diagnostyce prawie 500 tys plytek, tego samego dnia w innym labie płytki w normie. Następnego dnia w diagnostyce płytki robione manualnie też w normie a z aparatu też prawie 500 tys. Więc tydzień to bywa po pierwsze w ciazy , po drugie w różnych miejscach.
Misianka i Mrs malec super wiesci[emoji3]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
I jestem po badaniu. Plec bez zmian. I... taka mamy raczke
1501251937-aaaaaa.jpeg


Takie stopki (po jednej na kazdym zdjeciu).
1501251981-aaaaaa.jpeg


A taka piekna jestem
1501252011-aaaaaa.jpeg


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Gratulacje jest prześliczna :)

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
a mnie całe popołudnie kłuje coś w brzuchu, z jednej strony tak nisko, w środę byłam u lekarza i było okej, a mały się kręci, zastanawiam się czy spróbować przeczekać ten stan, czy jest się czym martwić i szukać jakiejś pomocy. jak leże jest okej, gorzej jak wstanę
 
a mnie całe popołudnie kłuje coś w brzuchu, z jednej strony tak nisko, w środę byłam u lekarza i było okej, a mały się kręci, zastanawiam się czy spróbować przeczekać ten stan, czy jest się czym martwić i szukać jakiejś pomocy. jak leże jest okej, gorzej jak wstanę
tez mam nie kiedy tak przy wstawaniu zwłaszcza w nocy
 
reklama
Do góry