reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Ja miałam tak przez miesiąc... Teraz odsypiam :)

p19uflw1nv024jhl.png
czyli może jest dla mnie nadzieja jeszcze

@Eraja od kąd jest Tobiasz to mnie każdy szmer budzi w nocy, więc to pewnie tez mi nie pomaga. Już tak pięknie spał całą noc, a teraz znowu minimum jedna pobudka :(

A co do metod to ja już wszystkiego próbowałam , nawet rolety w sypialni wymieniliśmy na jeszcze mniej przepuszczające. Okno otwarte, wietrzenie. późne kładzenie, wczesne, dieta lekkostrawna by zgaga czy wzdęcia nie budziły i dupa.

a pomyślałam o tabletkach, bo w ostatniej ankiecie mamyginekolog o problemach ze spaniem było pytanie czy przyjmuje jakieś leki na sen.
 
reklama
Hej dziewczynki
Życzę udanych wizyt
Ja powoli szykuję się i jadę do Katowic na badania ale ciężko to badanie widzę bo nie wyspana jestem ale najpierw do mamy syna zaprowadzić obiadek jakiś zjeść i w drogę.
A po badaniach na zakupy się wybieram za 2 tyg. wyjazd tego się boje bo kawał drogi nas czeka jeden plus jest tego że w nocy jedziemy to dzieci spać będą ale na zmianę będzie trzeba pilnować dobytku aby ktoś nie gwizdnął.
@JaneHeart Zdolna bestia z Ciebie ;)
Ja śpię jak niemowlak ;)Budzę się tylko na siku po czym zaraz zasypiam.Nie wiem jak ja potem się przestawię jak mały się urodzi.
Nie bój się przestawisz się jak urodzi się maluszek
 
Część dziewczyny.

Powodzenia dla wszystkich wizytujacych ;)
@Rossiczka łącze się w bólu, też słabo sypiam z tymże rano sobie odbijam bo mój pieciolatek to istny borsuk potrafi spać do 10..... ale fakt kręcenia się po nocy jest denerwujacy
Jane dobra robota

Co za dzien.....dobrze ze mój tato jest jeszcze to zabierze maksa, więc nie mam wyrzutów sumienia, ze go zaniedbuje.
Jeszcze mi się jakąś tragedią z włosami dzieje ....tylko płakać :(((
 
Część dziewczyny.

Powodzenia dla wszystkich wizytujacych ;)
@Rossiczka łącze się w bólu, też słabo sypiam z tymże rano sobie odbijam bo mój pieciolatek to istny borsuk potrafi spać do 10..... ale fakt kręcenia się po nocy jest denerwujacy
Jane dobra robota

Co za dzien.....dobrze ze mój tato jest jeszcze to zabierze maksa, więc nie mam wyrzutów sumienia, ze go zaniedbuje.
Jeszcze mi się jakąś tragedią z włosami dzieje ....tylko płakać :(((
Co się z włoskami dzieje? Mi nareszcie przestały się tak straszliwie przetłuszczać. Co umyłam to za 6 godzin znów tłuszcz kapał na podłogę o_O Po 5 miesiącach im przeszło xD
 
Co się z włoskami dzieje? Mi nareszcie przestały się tak straszliwie przetłuszczać. Co umyłam to za 6 godzin znów tłuszcz kapał na podłogę o_O Po 5 miesiącach im przeszło xD
On widzisz to u mnie też koniec przetluszczania za to w drugą stronę poszło.....włosy są suche jak siano I tak lekkie i delikatne :( przez 4 dni nie myje bo aż strach...
 
reklama
@reniuszek, no to ja teraz myję co 4 dni, bo tyle wytrzymują.
Właśnie obawiam że pójdą w końcu siano. Ze skrajności w skrajność xD Nigdy nie miałam do czynienia z suchymi włosami :/ Nawet nie wiem jak o to zadbać...

@Angella210 samo przeszło. Jakis szał hormonalny. Bo pryszcze też już mi co raz bardziej schodzą :)

No nic, wracam do sprzątania. Balkon czysty, pokój prawie też. Jeszcze tylko korytarz i kuchnia, bo drugi pokój zostawiam już Mężowi ;) A łazienkę taktycznie wyszorowałam wczoraj :D Wszystko idzie zgodnie z planem. No i Olo sprząta razem ze mną. Kopie i kopie <3 Hihihi :)
 
Do góry