reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

To Ci zazdroszczę, że tak możesz długo spać :( Ja chyba ginekologa na wizycie kolejnej zapytam się czy są może jakieś tabletki pomagające ciężarnym spać. To już ponad dwa tygodnie jak śpię po 3-4 h w nocy. Czasem jest tak, że już nawet za kierownicę nie wsiadam bo czuje sama po sobie ze refleks mam zerowy

Dziewczyny powodzenia na wizytach :D
Ja śpię do9,10. Mąż już po urlopie a my z Bartkiem leniuchujemy ile się da;)
 
reklama
@reniuszek @Eraja a próbowałyście olejować włosy ? Tzn przed myciem co najmniej pół godziny wcześniej , mozna tez na noc nałożyć np oliwę z oliwek (u mnie działa najlepiej) potem umyć normalnie i wysuszyć. U mnie olejowanie działa cuda
 
@reniuszek @Eraja a próbowałyście olejować włosy ? Tzn przed myciem co najmniej pół godziny wcześniej , mozna tez na noc nałożyć np oliwę z oliwek (u mnie działa najlepiej) potem umyć normalnie i wysuszyć. U mnie olejowanie działa cuda
U mnie to nie działa.....W ogóle nic nie działa, tak jakby te włosy zaczęły żyć swoim życiem .
Chyba podetne większą ilość .
 
Dziewczyny powodzenia na wizytach .
Ja jestem chora wstałam po 10 wypiłam herbate z cytryną którą przyniósł mi S do łóżka ,później zjadłam płatki z mlekiem i znowu poszłam spać .. jestem dziś nie dożycia
 
reklama
Caly czas to robię. I używam tylko fryzjerskich produktów bez szkodliwych alkoholi i innych swinstw. Raz trafiłam na eliksir....110zl starczyło mi na 3 tyg wiec malo wydajnie.....szukam innego zestawu maska jakieś serum odżywka w płynie z filtrami uv.....zobaczę, może w końcu trafie
 
Do góry