reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

1500988445-aaaaaa.jpeg
tadammm

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Knedle mnie nie ruszaja, ale pierogi z jagodami za mna chodza....

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nie gadac mi o jagodach bo ja tu nie mam co liczyc na jagody [emoji14] zreszta ja jutro dieta [emoji14]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No nareście @reniuszek się odnalazł :D Ale dziwnie,że jutro masz wizytę a ja nie :D A wszystko przez urlop ginekologa. Mam nadzieję, że sytuacją z Emkiem jest już fajna. Niestety miał racje i 5 lub 6 drzew mamy do wycinki.... problem w całym nadleśnictwie jest. Podziękuj jednak mu ode mnie, bo dzięki Niemu od razu wiedziałam co mamy robić.
Mam nadzieje, że będziesz mogła pojechać w góry. Co do planów siłowniowo, bieganych plus dieta u mnie też są. Jakoś tak w styczniu przejdę do realizacji :D W wakacje mam zamiar dumnie w bikini chodzić , a co :D
Pochwal się kocyczkiem zdolna bestio , ja kilka razy próbowałam się nauczyć robić na drutach ale mi nie szło :(
 
@chucherko albo bardziej ułożenia łożyska [emoji6]. U mnie 8 z przodu a brzuch od kilku dni faluje [emoji6], a też pierwsza ciąża [emoji6]. Chociaż jak pisałam, malutka się uspokaja na dotyk męża dłoni na brzuchu [emoji16].
Tyle, że ja dziś już mam 21t6d [emoji6].

@eklerkaa szybkiego zaprzyjaźnienia się z gipsem dla synka [emoji6] i dużo zdrowia [emoji6].

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@eklerkaa dużo zdrowia dla synka ! Na szczęście 6 tygodni szybko minie, szkoda że akurat taki wypadek podczas wakacji
No szkoda właśnie bo na wakacje mieliśmy jechać bardziej na jakieś baseny, atrakcje wodne itd. ;) będzie miał zoo w tym roku za to u to we Wrocławiu to duże zoo ;) Tez się cieszy.

......:::::::::20t. i 0d::::::::.........
 
reklama
@eklerka bardzo współczuję złamania, ehhh biedny synek...
Ja dzisiaj nic specjalnego nie robie na obiad- ryż z jogurtem i bananami; cały dzień leże w łózku, albo czytam książke, siedzę na necie, nawet pocwiczyłam i takiego lenia mam, jeśli chodzi o wyjście z domu, byłam tylko na mega szybkich zakupach i na spacerze z psem...
Teraz czekam na mojego Ł, dzisiaj zejdzie mu dłużej w robocie, będzie po 18-stej, poźniej jedziemy do sklepu po pozostałe rzeczy do domu...
Ja wczoraj jadłam pierogi z jagodami :D
 
Do góry