reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Rozumiem doskonale, ja też często po kłótni czuje się przez kilka dni źle, tzn jest mi przykro. Dlatego też życzyłam aby wróciło wszystko na swoje miejsce :D
No dokładnie, ja na to mówię "smród się ciągnie" nie lubię tego. Niestety ostatnio często się kłócimy przez to mieszkanie. Obawy o kasę.
 
@eklerkaa Przystojniak z Twojego syna ;)Zdrówka dla niego. ;)
@iwilleatyou Mniam knedle ;)Chyba będę musiała zrobić w tym tyg ;)
@Ankuś Zdrowia dla babci;)Będzie dobrze zobaczysz ;)Trzymam kciuki ;)
@Rossiczka Dobrze,że jest cały i zdrowy i nic mu się nie stało.
@Ankuś U nas też kłótnie są o pieniądze.Wczoraj też byśmy się o to pokłócili o to,ale na szczęście mój mąż ugryzł się w język.
Ja leże plackiem.Nie mam siły dzisiaj na nic...
 
Dostalam ostatniego dnia zwolnieniu na 30 dzien od dostarczenia

p19uflw1nv024jhl.png
Kurde z nimi to nigdy nic nie wiadomo.
 
Kasa niestety często powoduje napięcia... Ale jak juz się wprowadzicie do własnego mieszkania to odetchniecie
Mam nadzieję, tylko zamiast cieszyć się ciąża mantykujemy ciągle na temat mieszkania. A nasz wspólnie spędzony czas sprowadza się do Castoramy o_O jutro Rossiczka nasze imieniny. Mam nadzieję, że zaprosi mnie na jakieś lody. Wracając oczywiście z Castoramy, bo już dzisiaj zapowiedział, że chce jechac.
 
Dziękuję Dzieczyny!

Ja już po wizycie. Serduszko bije piękne na 140, badania wyszły wszytko ok i szyjka też ok. wizyta pierwszy raz bez USG umówiłam się z nim na 8mego. Czyli za 2 tyg będę miała polowkowe w 22 tyg. ;) więc super. Gdy dotykał mi brzuch, mały go kopal ;) mówił "ale skubanca czuć" ;)



......:::::::::20t. i 0d::::::::.........
 
@eklerkaa Przystojniak z Twojego syna ;)Zdrówka dla niego. ;)
@iwilleatyou Mniam knedle ;)Chyba będę musiała zrobić w tym tyg ;)
@Ankuś Zdrowia dla babci;)Będzie dobrze zobaczysz ;)Trzymam kciuki ;)
@Rossiczka Dobrze,że jest cały i zdrowy i nic mu się nie stało.
@Ankuś U nas też kłótnie są o pieniądze.Wczoraj też byśmy się o to pokłócili o to,ale na szczęście mój mąż ugryzł się w język.
Ja leże plackiem.Nie mam siły dzisiaj na nic...
Dziękuję za kciuki.
My nigdy nie kłóciliśmy się o pieniądze, dlatego podwójnie mi przykro. Pieniądze to rzecz nabyta, a przez nie wiele człowiek potrafi przegapić rzeczy które już nie wrócą. Np. Radość z ciąży. Marek to dobry chłopak, ja wiem.. po prostu przytłoczyło nas to wszystko.
 
reklama
Dziękuję za kciuki.
My nigdy nie kłóciliśmy się o pieniądze, dlatego podwójnie mi przykro. Pieniądze to rzecz nabyta, a przez nie wiele człowiek potrafi przegapić rzeczy które już nie wrócą. Np. Radość z ciąży. Marek to dobry chłopak, ja wiem.. po prostu przytłoczyło nas to wszystko.
Ankuś, my też nigdy nie sprzeczaliśmy się o sprawy finansowe a teraz co chwila coś... Ł chodzi ciągle postresowany przez to i tak niewiele trzeba żeby wybuchło. Więc poniekąd wiem co czujesz. Jeszcze my rozchwiane to wystarczy dmuchnąć i pękamy. <tuli>
 
Do góry