reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Juz mam 9 z przodu.... [emoji14]

p19uflw1nv024jhl.png
Mi niewiele brakuje ;*

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
He he Dziewczyny waga to tylko jakieś tam cyfry :D Kto by się tym przejmował :D

Jeny ile mnie to zamówienie ze smyka czasu kosztowało, oni mają najgorszy sklep świata który na bieżaco nie pokazuje braków, tylko zamówienia nie można złozyć.... w końcu zrobiłam 4 odzdzielne zamowienia :D
 
reklama
Ja tam się moja waga nie przejmuję przed ciąża miałam nie dowagę zawsze po ciąży wracałam do swojej wagi wiec się nie przejmuję tym że cos mi tam zostanie
Powiem wam dziewczyny ze po tej glikozie czuję się koszmarnie cały czas mnie mdli a zwymiotowałam to cholerstwo po badaniach co zjem co czujem to w ustach :(
Jutro odbiorę wyniki bo dziś nie mam sił tam iść i zaraz zalewajkę zrobię dzieciom bo nie mam siły przy garach stać najchętniej bym cały dzień przespała
 
Do góry