reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

@iwilleatyou pocieszę Cię, że ostatnio gdy w miesiąc przytyłam ponad 3 kg, to w kolejnym miesiącu tylko pół kilo. Więc to się chyba tak jakoś rozkłada.

Tak czy siak i u mnie 6 kg na plusie ufffff
 
reklama
@eklerkaa Trzyma kciuki,żeby z ręką syna było wszystko dobrze.
Mnie dzisiaj boli brzuch i kłuje. Jak chodzę jest ok ale jak tylko usiądę to ból jest nie do wytrzymania.Nie wiem co się dzieje i zaczynam się martwić.
 
Ja schudłam na początku ciąży 4 kg, a przytyłam 2.5 teraz. No i mam 8 z przodu w wadze. Ruchy czuje, ale brzuch nie faluje, mój mąż jeszcze nic nie czuje jak kładzie rękę. Może to kwestia pierwszej ciąży

Robiłam dziś badania i mam hematokryt ertrocyty i hemoglobine nieduzo ponizej normy, pewnie zaczyna się anemia.
 
Ja schudłam na początku ciąży 4 kg, a przytyłam 2.5 teraz. No i mam 8 z przodu w wadze. Ruchy czuje, ale brzuch nie faluje, mój mąż jeszcze nic nie czuje jak kładzie rękę. Może to kwestia pierwszej ciąży

Robiłam dziś badania i mam hematokryt ertrocyty i hemoglobine nieduzo ponizej normy, pewnie zaczyna się anemia.
Ja tez 8 z przodu a brzuch faluje i maz ruchy wyraznie czuje wiec to raczej kwestia 1 ciazy :)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
H3j dziewczyny . Powodzenia dla wszystkich wizytujacych dzisiaj :-)

Co do wagi to się nie wypowiadam. Już potajemnie planuje silownie bieganie i dietę jak urodze.

Na szczęście okres objadania się mam za sobą, więc do toalety w końcu normalnie chodzę...

Jutro wizyta nie mogę się doczekać , idziemy na nią cała rodzina. Jeśli będzie dobrze i lekarz wyrazi zgodę to pojutrze pojedziemy z Maksiem i z moim tatusiem w góry do babci.

@eklerkaa Kochana jak tam z synkiem ???
@Eraja jak się ma króliczek ??? Wczoraj cały czas o nim myślałam , odkąd zaczęłam dziergac kocyk na drutach.

Jejku i kocyk różowy bo tylko to miałam pod ręką nadajacego się....Wiec będę musiała go komuś prezentować lub sprzedać ehh.

Miłego dnia dziewczyny
 
Ja schudłam na początku ciąży 4 kg, a przytyłam 2.5 teraz. No i mam 8 z przodu w wadze. Ruchy czuje, ale brzuch nie faluje, mój mąż jeszcze nic nie czuje jak kładzie rękę. Może to kwestia pierwszej ciąży

Robiłam dziś badania i mam hematokryt ertrocyty i hemoglobine nieduzo ponizej normy, pewnie zaczyna się anemia.
u mnie czuć jak się przyłoży ręke ale może to też dlatego ,że jest mega nisko i praktycznie zawsze w tym samym miejscu
 
reklama
1500988445-aaaaaa.jpeg
tadammm

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry