reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
@Ankuś tulę mocno i ślę ciepłe myśli :* No i kciuki za babcię oczywiście też zaciśnięte :*
@eklerkaa dużo siły dla Ciebie i Syna. No i szybkiego powrotu do zdrowia :)

Ja może wielka nie jestem. Ale przy tym ile ważyłam czuję się jak hipcio :D Na szczęście idzie głównie w brzuch i cycki. Tak jak pisałam na brzuszkach, wolę siebie plecami do lustra, hihihihi :)

@reniuszek, u Ciebie wszystko okay? Zamilkłaś coś ostatnio :*
Dziękuję bardzo :)
 
@iwilleatyou ! Dokładnie tak jak masz w nicku - zjem Cię xD Hihihi. Ja za knedle to bym się oddała normalnie ^^ I kluseczki <3 Pysznie to wygląda

@reniuszek no jesteś! Co ja Cię do odpowiedzi muszę wzywać? ;) Trzymam kciuki za górki :) Ja dziś idę z nadzieją do lekarza na TAK w kwestii basenu.
Edit. Zapomniałam Ci odpowiedzieć. Kulka już ma się dobrze. Łasi się i tuli na non stopie :) I je już seler! <3 A to znaczy że doszedł do siebie w 100% :)

@eklerkaa no to Synuś będzie biegał na wakacjach i zbierał podpisy od potencjalnych kandydatek na wakacyjną miłość :D Dziewczyny lubią łobuziaków ;) Pilnuj Go tam, hihihi :) Swoją drogą masz młodego przystojniaka <3

Idę grzać naleśniki z dżemikiem bo mi już burczy brzuś. ;) Całuję piękne moje Grudniówki :*
 
Oj o przytuleniu nie było mowy, taka zła byłam. Babcię wciąż operują.
Ankuś duzo zdrowia dla babci, żeby szybko wróciłam do zdrowia. Mam nadzieję, że z mężem szybko wszystko wróci do normy i zapomnicie o tej kłótni

Mój T. właśnie zadzwonił, że miał stłuczkę z Tirem, nic mu nie jest zderzak porysowany więc idzie auto do blacharza na 4-5 dni, więc mój mi zabiera.... :/
 
Ankuś duzo zdrowia dla babci, żeby szybko wróciłam do zdrowia. Mam nadzieję, że z mężem szybko wszystko wróci do normy i zapomnicie o tej kłótni

Mój T. właśnie zadzwonił, że miał stłuczkę z Tirem, nic mu nie jest zderzak porysowany więc idzie auto do blacharza na 4-5 dni, więc mój mi zabiera.... :/

O mój rajuniu! Dobrze że T jest cały! Z tirami to nie ma żartów. Jesteś mocno zmotoryzowana? Ja to nawet prawka nie mam ^^
 
Ankuś duzo zdrowia dla babci, żeby szybko wróciłam do zdrowia. Mam nadzieję, że z mężem szybko wszystko wróci do normy i zapomnicie o tej kłótni

Mój T. właśnie zadzwonił, że miał stłuczkę z Tirem, nic mu nie jest zderzak porysowany więc idzie auto do blacharza na 4-5 dni, więc mój mi zabiera.... :/
Dziękuję. Z mężem już zgoda, ale mi wciąż przykro.
O kuuuurde z tirem! Najważniejsze, że jemu nic się nie stało.
 
O mój rajuniu! Dobrze że T jest cały! Z tirami to nie ma żartów. Jesteś mocno zmotoryzowana? Ja to nawet prawka nie mam ^^
jestem zmotoryzowana, zakupy codziennie. Pogoda słaba więc gdzieś z dzieckiem podjechać by się pobawiło etc Poza tym nie lubię swojej granatowej strzały mu oddawać :D bo zawsze się czegoś przyczepi :p no nic może służbówkę znowu jakiemuś handlowcowi zabierze :D Chociaż to prawda, że dorbze że mu nic nie jest! To najważniejsze
 
Ankuś duzo zdrowia dla babci, żeby szybko wróciłam do zdrowia. Mam nadzieję, że z mężem szybko wszystko wróci do normy i zapomnicie o tej kłótni

Mój T. właśnie zadzwonił, że miał stłuczkę z Tirem, nic mu nie jest zderzak porysowany więc idzie auto do blacharza na 4-5 dni, więc mój mi zabiera.... :/

Z tirem? Kurczaczki... brzmi groznie... tir to jednak tir...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziękuję. Z mężem już zgoda, ale mi wciąż przykro.
O kuuuurde z tirem! Najważniejsze, że jemu nic się nie stało.
Rozumiem doskonale, ja też często po kłótni czuje się przez kilka dni źle, tzn jest mi przykro. Dlatego też życzyłam aby wróciło wszystko na swoje miejsce :D
 
Do góry