reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Hej.
My się właśnie obudzilismy i jestem w szoku bo moja córka nigdy nie spala tak długo :D
Zaraz pakowanie i będziemy ruszać do Gdańska na pociąg.
Było super ale już nie mogę się doczekać powrotu do domu :D

m3sx3e3k25iia4nv.png
 
reklama
Witam w tą piękna niedzielę.

Dziś wstałam i... po raz pierwszy od tygodnia nie byłam masakrycznie upocona, nawet głos powoli odzyskuje :D:D razem z tym odzyskuję też chęć do czegokolwiek :D:D Obiad mi się robi, kuchnię ogarnęłam i zaraz idę na taras z herbatą i książką.

Dziś nie wrzucam kalendarza - nie chce mi się :D nikt dziś nie wizytuje.
 
Wczoraj dzień radości, dzisiaj dzień smutku. Mój psiak Roksi, ma zerwane więzadła krzyżowe. W poniedziałek będzie miała operacje. Ja jestem załamana :(
W związku z tym, że jestem psiarą i kociarą koniecznie daj znać w poniedziałek jak tam po operacji. Piesek byl juz kiedyś pod narkozą?
 
Dzień dobry :-)
Ja już po kościele, kupiłam wszystko co mi radziłyście syrop Prenal-en, tabletki isla i psikadło do gardła i leżę, cały czas mam problem chyba ze zgagą i muszę jeść lekkostrawnie czyli koniec dogadzania.... może na lepsze mi to wyjdzie. Muszę kupić parowar w tygodniu ...
Moja mama dziś o 20 wyjeżdża do domu a jutro wracają moje chłopaki z Hiszpanii ale się cieszę! Zleciało szybko!
Miłego dnia życzę!
 
W związku z tym, że jestem psiarą i kociarą koniecznie daj znać w poniedziałek jak tam po operacji. Piesek byl juz kiedyś pod narkozą?
Była raz pod narkozą, 5 lat temu jak była sterylizowana.
Dziękuję dziewczyny za pozytywną energię i tyle miłych słów. My już dzisiaj po pobraniu krwi, za kilka godzin wyniki badań. A poniżej zdjęcie dzielnego pacjenta po pobieraniu krwi :)
Pan weterynarz mnie pocieszył, że pies jest dobrze utrzymany, bardzo umieśniony i dojdzie szybko do siebie po operacji.
IMG_5418.jpg
 

Załączniki

  • IMG_5418.jpg
    IMG_5418.jpg
    149,3 KB · Wyświetleń: 104
Była raz pod narkozą, 5 lat temu jak była sterylizowana.
Dziękuję dziewczyny za pozytywną energię i tyle miłych słów. My już dzisiaj po pobraniu krwi, za kilka godzin wyniki badań. A poniżej zdjęcie dzielnego pacjenta po pobieraniu krwi :)
Pan weterynarz mnie pocieszył, że pies jest dobrze utrzymany, bardzo umieśniony i dojdzie szybko do siebie po operacji.
Zobacz załącznik 814908
Rany jaka ona jest słodka. Napatrzeć się nie mogę :) To jest spanielka?
 
Była raz pod narkozą, 5 lat temu jak była sterylizowana.
Dziękuję dziewczyny za pozytywną energię i tyle miłych słów. My już dzisiaj po pobraniu krwi, za kilka godzin wyniki badań. A poniżej zdjęcie dzielnego pacjenta po pobieraniu krwi :)
Pan weterynarz mnie pocieszył, że pies jest dobrze utrzymany, bardzo umieśniony i dojdzie szybko do siebie po operacji.
Zobacz załącznik 814908
Śliczna malutka[emoji9]
 
reklama
Do góry