reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Ja mam w poniedziałek wizytę ale to będzie początek 19 tygodnia, więc polowkowe wypadną za 4 tygodnie bo tak chodzę na wizyty co 4 tygodnie. Masło maślane :p
Ciekawe czy i u mnie dalej jest dziołcha ;-) ale by było super.... Tylko zdaję sobie sprawę że mój synek dwa razy na usg był dziewczynką.... tyle że to było badanie 10 lat temu ;-)
Ja dalej w łóżku, jakaś osłabiona jestem i coś mi po żołądku jeździ, w toalecie byłam już 4 razy :-/ ehhh zaraz muszę się pozbierać i na budowę jadę...
 
Ankuś to zycze Ci dziewczynki z calego serca:*haha i tez zawsze sram ze strachu:p
Monia uda się:)Inka na polowkowych lekarz mowil ze lezy w najgorszy w mozliwy sposob a sie udalo:)
Maglik u mnie tez +6 kg..:/

Stwierdzam ze jak choruje jestem gorsza niz faceci:p
Ja tu kurna umieram!!:D:(

Digital ??


Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Millo dużo zdrowia :) A tak sobie pomyślałam, że chociaż Twój mąż zobaczy jak zachowuje się On w czasie choroby :p Bo ja to z tych nie do zajechania 39 a normalnie popylam....
 
A ty kiedy?? Ja mam 27 lipca pierwsze połówkowe :D:D (Idę też na drugie prywatnie, ale jeszcze się nie umawiałam)
Ja mam 1 sierpnia. Wypadnie 21 tydzien. Termin porodu ciagle mi sie zmienia. 15 lub 13 grudzien. Jak bylam na prenatalnych mowil, ze to dziewczynka w 70%, ale to byl 12 tydzien... od tamtego czasu mialam dwa razy usg i za każdym razem źle się bobo układa. Chcesz zrobić dwa połówkowe dla bezpieczeństwa czy tak ci ginekolog doradził?
 
reklama
Do góry