reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

@Rossiczka 4d to 3d w czasie rzeczywistym tak jak piszesz :)
@Ankus U mnie hemoglobina 11,8 norma od 11,5, aczkolwiek płytki czerwone mam poniżej, bo już 4,18 norma od 4,20 . Hematokryt i monocyty też poleciały poniżej normy :(
 
reklama
alo halo wiem ze trochę się nie odzywałam ale mam teraz życie w biegu na pełnych obrotach ☺ a jutro nad ranem jedziemy nad morze ☺

Już po wizycie ☺ nawet udało się ze mój mąż pojechał ze mną i pierwszy raz widział nasze maleństwo ☺
Najważniejsze jest ze wszystko jest dobrze!!! ufff
Dzidzia tak szalała ze ciężko było ja zmierzyć hihihi
Ogólnie mamy 154g szczęścia! i ok 14 cm z nóżkami ale to tak teoretycznie bo maleństwo nie dało się dokładnie pomierzyć ☺
Co do płci dr nadal podtrzymuje ze będzie dziewczynka ☺!
a wiecie co było najlepsze na samym początku usg ???
Maleństwo pokazało "piątkę " tatusiowi na przywitanie ☺
Jestem szczęśliwa bardzo !!

Trzymam kciuki za Was moje drogie cały czas !!!
 
alo halo wiem ze trochę się nie odzywałam ale mam teraz życie w biegu na pełnych obrotach ☺ a jutro nad ranem jedziemy nad morze ☺

Już po wizycie ☺ nawet udało się ze mój mąż pojechał ze mną i pierwszy raz widział nasze maleństwo ☺
Najważniejsze jest ze wszystko jest dobrze!!! ufff
Dzidzia tak szalała ze ciężko było ja zmierzyć hihihi
Ogólnie mamy 154g szczęścia! i ok 14 cm z nóżkami ale to tak teoretycznie bo maleństwo nie dało się dokładnie pomierzyć ☺
Co do płci dr nadal podtrzymuje ze będzie dziewczynka ☺!
a wiecie co było najlepsze na samym początku usg ???
Maleństwo pokazało "piątkę " tatusiowi na przywitanie ☺
Jestem szczęśliwa bardzo !!

Trzymam kciuki za Was moje drogie cały czas !!!
Bardzo Ci gratuluję. :) Cudownie, że mąż miał okazję zobaczyć swoją przyszłą Księżniczkę :) Musi go rozpierać duma z tą piątką, hihihihi ;)
 
Lake super ze wszystko dobrze i takie cudne przezycia dzisiaj:*


Jeszcze mam takie pytanie bo np jak mi zimno to przykrywam sie na maksa by wypocić to i np.na czole mam 37,1 a na brzuchu wczoraj nawet do 39 doszlo wiec sie zastanawiam czy takie wypacanie choroby jest dobre czy jednak moze zaszkodzic.Co myslicie?

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam 1 sierpnia. Wypadnie 21 tydzien. Termin porodu ciagle mi sie zmienia. 15 lub 13 grudzien. Jak bylam na prenatalnych mowil, ze to dziewczynka w 70%, ale to byl 12 tydzien... od tamtego czasu mialam dwa razy usg i za każdym razem źle się bobo układa. Chcesz zrobić dwa połówkowe dla bezpieczeństwa czy tak ci ginekolog doradził?
Wpisz nam sie w kalendarz, będziemy kciuki trzymac :)

Ja jestem po in vitro. Chodzę do dwóch lekarzy - jeden to taki z pakietu z pracy, on mi badania zaleca, które w pakiecie mam bezpłatne, poza tym dochodzę do wniosku, że skoro mi się należy to czemu mam nie iść. Do drugiego ;lekarza chodze prywatnie, to ten sam lekarz, który mnie prowadził w klinice i który zrobił mi udany transfer, dzięki niemu jestem w ciąży. On zna najlepiej moją historię, dawkuje mi leki, itd. Jeden wysyła mnie na połówkowe prywatnie, do konkretnego specjalisty od usg ( a ja pójdę, bo wierzę temu lekarzowi) a drugi mnie wysyła na połówkowe z mojego pakietu. I na oba pójdę. Mam nadzieję, że oba badania potwierdzą, że dziewczyna, bo my z mężem czujemy, że to nasza Żywia będzie.
 
alo halo wiem ze trochę się nie odzywałam ale mam teraz życie w biegu na pełnych obrotach ☺ a jutro nad ranem jedziemy nad morze ☺

Już po wizycie ☺ nawet udało się ze mój mąż pojechał ze mną i pierwszy raz widział nasze maleństwo ☺
Najważniejsze jest ze wszystko jest dobrze!!! ufff
Dzidzia tak szalała ze ciężko było ja zmierzyć hihihi
Ogólnie mamy 154g szczęścia! i ok 14 cm z nóżkami ale to tak teoretycznie bo maleństwo nie dało się dokładnie pomierzyć ☺
Co do płci dr nadal podtrzymuje ze będzie dziewczynka ☺!
a wiecie co było najlepsze na samym początku usg ???
Maleństwo pokazało "piątkę " tatusiowi na przywitanie ☺
Jestem szczęśliwa bardzo !!

Trzymam kciuki za Was moje drogie cały czas !!!
Super, super, gratulacje!!!!

Udanego wypoczynku :)
 
Ankuś to zycze Ci dziewczynki z calego serca:*haha i tez zawsze sram ze strachu:p
Monia uda się:)Inka na polowkowych lekarz mowil ze lezy w najgorszy w mozliwy sposob a sie udalo:)
Maglik u mnie tez +6 kg..:/

Stwierdzam ze jak choruje jestem gorsza niz faceci:p
Ja tu kurna umieram!!:D:(

Digital ??


Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
pobrane.jpg

To masz juz przedsmak porodu
 

Załączniki

  • pobrane.jpg
    pobrane.jpg
    8,8 KB · Wyświetleń: 376
reklama
Ja mam 1 sierpnia. Wypadnie 21 tydzien. Termin porodu ciagle mi sie zmienia. 15 lub 13 grudzien. Jak bylam na prenatalnych mowil, ze to dziewczynka w 70%, ale to byl 12 tydzien... od tamtego czasu mialam dwa razy usg i za każdym razem źle się bobo układa. Chcesz zrobić dwa połówkowe dla bezpieczeństwa czy tak ci ginekolog doradził?
Termin porodu podobnie nam sie waha. Tez mi sie maleństwo nie chce pokazać. Ja mam polowkowe 28.07
 
Do góry