reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

@Eraja mój T. ma taką słabość. On nie lubi wydawać pieniędzy niepotrzebnie. Zanim kupi np pralkę to on o pralkach wie wszystko, fora ma przeczytane opinie i inne. Jak mu w niedzielę wieczorem powiedziałam o zakupach dla dzieci to zaczął kręcić nosem. Na co ja, że wolę teraz bo są wyprzedaże, zresztą zawsze tak kupuje Tobiaszowi, więc to jego zdziwienie było dziwne. Poszłam na zakupy, wróciłam duo domu, on dzwonił bo gdzieś jechał co u nas i sam z siebie że mam rację, bo i tak trzeba te rzeczy kupić to lepiej teraz jak sa promocje. Ja wciąż mam jeszcze takie opory przed wiekszymi zakupami.

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
O to nasi Mężowie mogliby sobie ręce podać. Sprzęt AGD do naszego mieszkania wybieraliśmy prawie rok :D Wszystko musiał przeczytać. Każdy sprzęt z osobna, hihihihi ;)

Mnie bardzo kuszą te wyprzedaże, ale ja się chyba zbiorę dopiero na te zimowe. Nie wiem co dokładnie dostanę od przyrodniej siostry po Jej synku, no i co tam moja Mama jeszcze u siebie upolowała. Coś czuję że nie pokazała mi wszystkiego ;) Także w połowie sierpnia będę wiedziała na czym dokładnie stoję i zrobię listę czego jeszcze mi brakuje :)
 
reklama
O to nasi Mężowie mogliby sobie ręce podać. Sprzęt AGD do naszego mieszkania wybieraliśmy prawie rok :D Wszystko musiał przeczytać. Każdy sprzęt z osobna, hihihihi ;)

Mnie bardzo kuszą te wyprzedaże, ale ja się chyba zbiorę dopiero na te zimowe. Nie wiem co dokładnie dostanę od przyrodniej siostry po Jej synku, no i co tam moja Mama jeszcze u siebie upolowała. Coś czuję że nie pokazała mi wszystkiego ;) Także w połowie sierpnia będę wiedziała na czym dokładnie stoję i zrobię listę czego jeszcze mi brakuje :)
Najgorsza makabra to kupno samochodu :-) jak kupno kosiarki powoduje że od trzech tygodni o tym słucham.
Remont też oznacza że poznaje różnicę między gresem szkliwionym i polerowanym. A także że istotne jest jak wykończona jest płytka. Nawet wybór farby ma znaczenie, nie chodzi o kolor ;-)


Ja od nikogo nic nie dostanę, chociaż trochę rzeczy mam po Tobiaszku. Sa też rzeczy których nie miałam, a które chciałabym mieć tym razem. Nie wiem tylko czy budżet wytrzyma
 
Najgorsza makabra to kupno samochodu :-) jak kupno kosiarki powoduje że od trzech tygodni o tym słucham.
Remont też oznacza że poznaje różnicę między gresem szkliwionym i polerowanym. A także że istotne jest jak wykończona jest płytka. Nawet wybór farby ma znaczenie, nie chodzi o kolor ;-)


Ja od nikogo nic nie dostanę, chociaż trochę rzeczy mam po Tobiaszku. Sa też rzeczy których nie miałam, a które chciałabym mieć tym razem. Nie wiem tylko czy budżet wytrzyma
O to ja podobnie. Nic nie dostanę wszystko trzeba kupić od zera tak naprawde. Łóżeczko tylko mamy po córce ale muszę zobaczyć jak ono wygląda po takim czasie. Do tego już wiem, że chce mieć jednoosobową salę w szpitalu a to 500zl za dobę więc najdroższy hotel chyba w okolicy [emoji23]

m3sx3e3k25iia4nv.png
 
Najgorsza makabra to kupno samochodu :-) jak kupno kosiarki powoduje że od trzech tygodni o tym słucham.
Remont też oznacza że poznaje różnicę między gresem szkliwionym i polerowanym. A także że istotne jest jak wykończona jest płytka. Nawet wybór farby ma znaczenie, nie chodzi o kolor ;-)


Ja od nikogo nic nie dostanę, chociaż trochę rzeczy mam po Tobiaszku. Sa też rzeczy których nie miałam, a które chciałabym mieć tym razem. Nie wiem tylko czy budżet wytrzyma

Farby... No do tej pory przeżywam jak ja upatrzyłam sobie kolor,a ten nie bo ta farba to $%^^&** (tu się wyłączałam :D )

U nas jest poruszenie, bo moi rodzice pierwszy raz zostaną dziadkami. Mama to się tak nakręciła, że wczoraj już mi wysyłała jakie to cudowne łóżeczko turystyczne dla mnie upolowała. Fakt, jest najsłodsze na świecie. Granatowe w misiaczki <3 Poza tym Ona jest daleko (2000 km) i rzadko z Olem będzie się widywać więc chce pomóc najmocniej jak potrafi.

A Siostra mimo tego że ma jeszcze 3 rodzone, to oprócz Niej tylko ja się zdecydowałam na potomstwo. I cieszy się jak szalona razem ze mną, że wreszcie któraś z nas też będzie miała maleństwo i będzie o czym plotkować ;) Ponoć już mam zapakowany wielki wór ubranek i tylko czeka aż przyjadę. W sierpniu wybieram się na 8 urodziny Braciszka (o ile brzuszek mi pozwoli,bo to też kolejne 420 km) to będę mogła wszystko od Nich przywieźć do Krakowa. Będziemy wracać jak z targu :D
 
O to ja podobnie. Nic nie dostanę wszystko trzeba kupić od zera tak naprawde. Łóżeczko tylko mamy po córce ale muszę zobaczyć jak ono wygląda po takim czasie. Do tego już wiem, że chce mieć jednoosobową salę w szpitalu a to 500zl za dobę więc najdroższy hotel chyba w okolicy [emoji23]

m3sx3e3k25iia4nv.png
Ja akurat jednoosobowej nie chcę z kilku względów. Chyba najważniejszy powód, to moje spadki cukru po porodzie więc dla mnie i dziecka bezpieczniej jak ktoś będzie ze mną w pokoju, gdybym straciła przytomność to wtedy może wezwać pomoc. To samo dla mnie komfortowe było pójść pod prysznic gdy ktoś patrzył na moje dziecko.

My trochę mamy, bo łóżeczko, wózek, komoda z przewijakiem, huśtawki , fotelik do karmienia . Ale trochę i tak muszę kupić rzeczy
 
Ja akurat jednoosobowej nie chcę z kilku względów. Chyba najważniejszy powód, to moje spadki cukru po porodzie więc dla mnie i dziecka bezpieczniej jak ktoś będzie ze mną w pokoju, gdybym straciła przytomność to wtedy może wezwać pomoc. To samo dla mnie komfortowe było pójść pod prysznic gdy ktoś patrzył na moje dziecko.

My trochę mamy, bo łóżeczko, wózek, komoda z przewijakiem, huśtawki , fotelik do karmienia . Ale trochę i tak muszę kupić rzeczy
Ja chce jedno osobowa bo ktoś z rodziny.moze zostać na noc. Więc albo mój mąż zostanie albo moja mama. Więc sama nie będę :)
Dla mnie strasznie nie komfortowe było jak leżałam na sali 3 osobowej z wywalonymi cyckami z doradcą laktacyjnym a tu całe rodziny w odwiedziny do innych dziewczyn z sali.
A na żelaznej jest tak, że w jednoosobowej sali może ktoś z rodziny cały czas być z Tobą. Dla mnie to wygodne rozwiązanie :)

m3sx3e3k25iia4nv.png
 
Ja chce jedno osobowa bo ktoś z rodziny.moze zostać na noc. Więc albo mój mąż zostanie albo moja mama. Więc sama nie będę :)
Dla mnie strasznie nie komfortowe było jak leżałam na sali 3 osobowej z wywalonymi cyckami z doradcą laktacyjnym a tu całe rodziny w odwiedziny do innych dziewczyn z sali.
A na żelaznej jest tak, że w jednoosobowej sali może ktoś z rodziny cały czas być z Tobą. Dla mnie to wygodne rozwiązanie :)

m3sx3e3k25iia4nv.png
Wiem, moja koleżanka korzystała z jedynki. Mój mąż nie mógłby ze mną zostać na noc, moja mama tym bardziej. Więc byłabym cały czas sama. Oprócz godziny, dwóch kiedy mąż by przyszedł w odwiedziny.
Zresztą ja taka bezwstydnica jestem, mnie cycki na wierzchu nie krepuja , zwłaszcza w szpitalu. Kiedy próbuje karmić, jak ktoś powinien być skrepowany to Ci odwiedzający masowo jakby tych dwóch trzech dni nie mogli wytrzymać, aż już wróci się do domu.

Ale doskonale rozumiem, że każdy jest inny :-)
 
@Manique nie daj sobie wmówić łuszczycy bez ówczesnych badań mikroskopowych wycinka chorej skóry.
Z łuszczyca to jest tak że nie koniecznie musi mieć podłoże genetyczne.
Sama mam łuszczyce więc jakby co służę pomocą.

A po drugie w ciąży Nie Wolno stosować leków że sterydami na łuszczyce!!!!! Tylko emolienty, naturalne oleje roślinne, dużo kwasów omega - można suplementowac... No i trzeba się zaopatrzyć w kosmetyki do codziennego użytku pod potrzeby skóry luszczycowej/atopowej.
 
Cześć dziewczyny dziś nadrabiam od samego rana kilka dni nieczytania już prawie 12 a ja w wyrku tym sposobem Cieszę się że wszystkie skłócone wcześniej pary już pogodzone, jak Was czytam czasami to tak jakbym mojego lubego widziała często się zastanawiam które z nas jest w ciąży bo te jego humorki dają czasami popalić. U mnie bóle nie odpuściły a wręcz doprowadziły do dodatkowej wizyty dzięki Bogu z dzidziuśkiem wszystko wporząsiu. Ale dostaje dodatkowy Mg i tym dziewczynom które pytały o bóle nóg to mi skurcze bardzo dokuczały dodatkowo mam często twardy brzuch i w tym lekarz dopatruje się problemu również z bólami. Mam nadzieję że za jakiś czas odpusczą już te bóle bo przez nie zamiast cieszyć się ciążą to tylko się stresuje. Fajnie czytać o zakupach chyba też powoli musze zacząć coś szukać fakt jest taki że sporo rzeczy dostanę od siostry i chyba dopóki ich nie przejrzę to nie wiem co dokupić.Ale zobaczę dopiero we wrześniu bo wtedy dopiero bede w domu . Pozdrawiam wszystkie wizytujące .
@Angella210 powodzonka na połówce:)
 
reklama
Ja w ogóle po dentyście. Ekstrakcja poszła gładko. Teraz boli.... Stwierdziłam że odpuszczę fryzjera bo nie dam rady. A mam zamiar bez tabletek przeciwbólowych ten czas przebolec, przelezec :-)
 
Do góry