reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Cześć dziewczyny, wczoraj tak narobiłyście mi smaka na placuszki z cukinii,że dziś je popełniłam z sosem kurkowym:biggrin2:
Z zakupów to właśnie zamówiłam poduchę ciążową do spania i nie mogę się doczekać kiedy dotrze.
 
reklama
@Rossiczka @reniuszek mój to za bardzo nie ma do gadania co kupujemy, jak mówię że trzeba to trzeba, a on tam się i tak nie zna nawet, by nie wiedział co to ten kosz Mojżesza musiała bym mu zdjęcie pokazać jak to wygląda ;) więc to tak wygląda. Mamy wózek po Nikoli i mówił że zrobi ta rączkę co jwst oberowana a ja ostatnio na necie za wózkami patrzę ;) zobaczymy co z tego wyjdzie ;)

A gdzie są promocje!??? w jakich teraz sklepach. Ktoś się orientuje i odrazu jaka promocja. Gdzie teraz warto iść. Jutro wypłata to moża się wybrać ;)

......:::::::::16t. i 6d::::::::.........
W hm online są. Nie wiem jak że sklepem stacjonarnym.

m3sx3e3k25iia4nv.png
 
W sumie to już wszędzie są te promocje letnie. Ale to chyba początek . Pewnie te największe będą pod koniec lipca, początek sierpnia. Chociaż towar przebrany.

@eklerkaa mój w zakupy dziecięce to tez się nie wtrąca bo w ogole się nie orientuje. Ponieważ sama jestem na etapie zastanawiania sie co bym chciała, m.in kosz mojżesz lub dostawka do łóżeczka. To zapytałam się o jego zdanie.Zgodził się ze mna, ze to fajny pomysł. Tyle :D teraz sobie szukam co jest i co mi się podoba :D Ja często go jednak angażuje, by gdzieś ze mną podjechał, zobaczył, ocenił etc Ponieważ pieniądze mamy wspólne, to uważam ze nie fair byłoby o zdanie się nie pytać, zwłaszcza że mój mąż też się pyta jak coś chce kupić. Oczywiście nie mam na myśli jakiś bzdetów, ale takie większe wydatki. O kocyki i otualacze pytac się go nie będę, ale kosz Mojżesza to już jakieś 600 złotych, które spokojnie można sobie podarowac i zostac przy łożeczku :D
 
W hm online są. Nie wiem jak że sklepem stacjonarnym.

m3sx3e3k25iia4nv.png
Właśnie wróciłam z galerii, w hm nie ma zniżek więc młodego na wyjazd obkupilam w Reserved tam zniżki są fajne. W C&A też są promocje.
Byliśmy z młodym jeszcze woli fryzjera, ma piękną fryzurę na sobotni wyjazd ;-) za mną też fryzjer chodzi, Ale moja Fryzjerka do której chodziłam 10 lat już mnie irytuje, nic się nie szkoli ostatnio jak robiłam keratynowe prostowanie to u innego bo ona nie robi, teraz chce rozjaśnić pasemkami Ale koniecznie z olaplex to ona też tego nie używa. Dobrze że niedługo się przeprowadzam będzie wymówka dlaczego do niej nie chodzę. Korci mnie strasznie żeby ciut wlosy były jaśniejsze ;-)
 
Właśnie wróciłam z galerii, w hm nie ma zniżek więc młodego na wyjazd obkupilam w Reserved tam zniżki są fajne. W C&A też są promocje.
Byliśmy z młodym jeszcze woli fryzjera, ma piękną fryzurę na sobotni wyjazd ;-) za mną też fryzjer chodzi, Ale moja Fryzjerka do której chodziłam 10 lat już mnie irytuje, nic się nie szkoli ostatnio jak robiłam keratynowe prostowanie to u innego bo ona nie robi, teraz chce rozjaśnić pasemkami Ale koniecznie z olaplex to ona też tego nie używa. Dobrze że niedługo się przeprowadzam będzie wymówka dlaczego do niej nie chodzę. Korci mnie strasznie żeby ciut wlosy były jaśniejsze ;-)
też szalałam w reserved :D
co do fryzjera, ja do mojej tez kilka lat chodziłam, mój mąż tam cały czas chodzi. Ale naprawdę niezadowolona od niej kilka razy z rzędu wyszłam. Stwierdziłam, ze to nie to. Chyba mamy różne poczucie estetyki. Ja uważam, że nie mam z czego się tłumaczyć. U mnie problem taki, że mi lepiej w ciepłych blondach, a ona robi mi zawsze strasznie zimny i muszę czekać 3 miesiace aż kolor się wypłucze i będzie cieplejszy. Już to tonowanie zielono-fioletowe to to w ogóle tragicznie wygląda. No i wizyta u niej farba i strzyżenia trwała zazwyczaj z 6 godzin, co jest ciężkie przy małym dziecku do zorganizowania. Zobaczymy jak dzisiaj będzie
 
W sumie to już wszędzie są te promocje letnie. Ale to chyba początek . Pewnie te największe będą pod koniec lipca, początek sierpnia. Chociaż towar przebrany.

@eklerkaa mój w zakupy dziecięce to tez się nie wtrąca bo w ogole się nie orientuje. Ponieważ sama jestem na etapie zastanawiania sie co bym chciała, m.in kosz mojżesz lub dostawka do łóżeczka. To zapytałam się o jego zdanie.Zgodził się ze mna, ze to fajny pomysł. Tyle :D teraz sobie szukam co jest i co mi się podoba :D Ja często go jednak angażuje, by gdzieś ze mną podjechał, zobaczył, ocenił etc Ponieważ pieniądze mamy wspólne, to uważam ze nie fair byłoby o zdanie się nie pytać, zwłaszcza że mój mąż też się pyta jak coś chce kupić. Oczywiście nie mam na myśli jakiś bzdetów, ale takie większe wydatki. O kocyki i otualacze pytac się go nie będę, ale kosz Mojżesza to już jakieś 600 złotych, które spokojnie można sobie podarowac i zostac przy łożeczku :D
Oczywiście że tak, my też właśnie na zakupy takie to razem! Kocham takie zakupy noworodkowe <3 te wszystkie kocyki teraz takie piękne!!!

......:::::::::17t. i 0d::::::::.........
 
Ostatnia edycja:
No i wizyta u niej farba i strzyżenia trwała zazwyczaj z 6 godzin, co jest ciężkie przy małym dziecku do zorganizowania. Zobaczymy jak dzisiaj będzie
no to u niej to samo tylko gada i gada. Przez te 10 lat to jednak znajomość się nawiązała i czasami nawet dzwonimy pogadać, No ale zaczyna mnie irytować. Tak jak ostatnio zobaczyła brzuch i pyta się czy przytyłam czy w ciąży jestem, bo to mówię jej ze w ciąży a ona do mnie żebym mówiła wszystkim ze przytyłam. Tak mnie wkurzyła ze masakra! O nieeee, nie idę już do niej na bank !
 
Z BebiKlubu jest fajny termoforek z pestkami wiśni. Grzałam sobie nim łopatkę jak mi coś tam podlazło. Pomogło :) A z Enfamil dostałam takie papierowe kostki, którymi można siebie oznaczyć do zdjęć w tygodniach ciąży albo maluszka w miesiącach. Z Hippa natomiast czekam na znaczek na samochód :)
 
reklama
Do góry