reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Ja w ogóle po dentyście. Ekstrakcja poszła gładko. Teraz boli.... Stwierdziłam że odpuszczę fryzjera bo nie dam rady. A mam zamiar bez tabletek przeciwbólowych ten czas przebolec, przelezec :-)
To dobrze, że po wszystkim. Który to ząb był?
Szkoda trochę fryzjera, byś sobie humor poprawiła :-)
 
reklama
@reniuszek polecam lody na każdy posiłek oraz przed i po posiłkach [emoji16]. Mi po usunięciu 8mek bardzo pomagało takie chłodzenie rany [emoji6]. I dzięki temu też się obywałam bez leków przeciwbólowych [emoji6].

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
To dobrze, że po wszystkim. Który to ząb był?
Szkoda trochę fryzjera, byś sobie humor poprawiła :-)
Dolna 6 :-) przyjemności mnie nie omina... Lada moment dotrze kurier z hybrydami :-D
A dzisiaj nawet odkryłam, że moje włosy są ok poza końcówkami. Nawet mój naturalny kolor zaczął mi się szalenie podobać :-D
 
Najgorsza makabra to kupno samochodu :-) jak kupno kosiarki powoduje że od trzech tygodni o tym słucham.
Remont też oznacza że poznaje różnicę między gresem szkliwionym i polerowanym. A także że istotne jest jak wykończona jest płytka. Nawet wybór farby ma znaczenie, nie chodzi o kolor ;-)


Ja od nikogo nic nie dostanę, chociaż trochę rzeczy mam po Tobiaszku. Sa też rzeczy których nie miałam, a które chciałabym mieć tym razem. Nie wiem tylko czy budżet wytrzyma
Cierpie chyba na tą samą chorobę co Twój T. Zakup głupiej pierdoly powoduje u mnie to, że po pierwsze ogarniam cały internet.... Fora recenzje opinie opisy specyfikację, jak mam wątpliwości wyzwaniami po specjalistach hah!! Jestem wstrętna mój em wymieka.
Teraz robimy łazienkę na dole. Ubzduralismy sobie z moim ojcem jakiś super styropian no i moj tato specjalnie kupował go w Austrii bo u nas nie ma. Lekko nie ma :-D
 
Cierpie chyba na tą samą chorobę co Twój T. Zakup głupiej pierdoly powoduje u mnie to, że po pierwsze ogarniam cały internet.... Fora recenzje opinie opisy specyfikację, jak mam wątpliwości wyzwaniami po specjalistach hah!! Jestem wstrętna mój em wymieka.
Teraz robimy łazienkę na dole. Ubzduralismy sobie z moim ojcem jakiś super styropian no i moj tato specjalnie kupował go w Austrii bo u nas nie ma. Lekko nie ma :-D


My okna z Łotwy ściągaliśmy bo u nas nie było z takimi parametrami, a jak były to 3 razy droższe :D
czasami to oszaleć można, bo każda pierdoła wszystko przedłuża. Nie jestem zwolenniczką by wejść do pierwszego lepszego sklepu i kupić pierwszą rzecz, natomiast research pralki przez 5 tygodni to przesada :D Zwłaszcza, że on nawet jej nie używa :D
 
Hej dziewczyny
Powiem wam że ledwo żyje po weekendzie dopadło mnie jakieś choróbsko, ale po woli puszcza
Z mężem się pokuci łam bo już ma dość słuchania jego filozofii aż szkoda pisać
Co do szpitala u nas na odział z tego co było nie było wolno wchodzić rodziną na odział z powodu że roznoszą bakterie itp. a teraz tam był remont i zmienił się ordynator i nie wiem czy cos zmieniła czy nie

Co do wyprawki mam zakaz na razie kupowania dokąd płci nie będzie znana
Życzę udanych wizyt
 
Hej dziewczyny . Byłam dziś u lekarza rodzinnego bo gardło mi wysiadło. Ale moja wizyta poszła na marne bo lekarka powiedziała mi ze nic mi nie da samo musi przejść .. wr tak mnie wkurzyła. .. i zadzwoniłam do mojej gin odrazu . Kochana kobieta uratowała mi życie kazała mi kupić sobie *spam* gardło i po tabletce odrazu lepiej .

Napisane na SM-N900V w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Rossiczka @reniuszek mój to za bardzo nie ma do gadania co kupujemy, jak mówię że trzeba to trzeba, a on tam się i tak nie zna nawet, by nie wiedział co to ten kosz Mojżesza musiała bym mu zdjęcie pokazać jak to wygląda ;) więc to tak wygląda. Mamy wózek po Nikoli i mówił że zrobi ta rączkę co jwst oberowana a ja ostatnio na necie za wózkami patrzę ;) zobaczymy co z tego wyjdzie ;)

A gdzie są promocje!??? w jakich teraz sklepach. Ktoś się orientuje i odrazu jaka promocja. Gdzie teraz warto iść. Jutro wypłata to moża się wybrać ;)

......:::::::::16t. i 6d::::::::.........
 
Misianka zdrowka! No i szybkiego powrotu męza do rozumu:)

Reniuszek najwazniejsze ze juz masz to z glowy:*

MrsMalec zdroweczka dla Ciebie:)

No wlasnie gdzie te promocje?to sa juz te letnie?

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry