reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

@Brzuchatka2017 u mnie tak właśnie było. Smyranie jakby motylim skrzydełkiem i takie pękające bańki mydlane ^^ Nawet troszkę łaskotało ;)

@reniuszek trzymam kciuki za zęba. Pójdzie jak po maśle ;) U mnie też jakoś tak posępnie pogoda wygląda. Ale to nie zmieni mojego dobrego dnia. Oooo nie :)

@doublemummy jadłam wczoraj identyczny obiad. Dooobre było ;)

@Mikado93 daj znać jak wyniki. Ja idę w piątek na cały tarczycowy komplet. I tak mi się nie chce... Pewnie znów wyjdzie za dużo i już chyba 5 raz będę miała podnoszoną dawkę... Bleh.

@Rossiczka, awww kochany Mąż <3 Chyba się po tej kłótni troszkę otrzepał, co?

@Angella210 powodzenia na połówkowym. Czekamy na opis ze zdjęciami. :)

Ja dziś urządzam polowanie na muchę. Wleciała nam taka upierdliwa 3 dni temu i mnie doprowadza do szału. Mała bzycząca pipa. Uch! A wieczorkiem, po obiadku - dziś jednak cukiniowe placuchy, jedziemy po prezenty dla dzieciaków i odwiedzimy kino :) Muszę się naoglądać póki mogę, hihihihi ;)

Dobra, idę wziąć leki bo jestem nieprzytomna, a potem śniadanko. :) Miłego dnia wszystkim! :* :* :*
 
reklama
@blair_90 łączę się w zgagowym bólu.. Męczy mnie codziennie. Po wszystkim co zjem [emoji53].. Wczoraj winą obarczyłam picie gazowane wody, dziś piję tylko niegazowaną, zobaczymy czy będzie lepiej..

@reniuszek heksagony w łazience to też moje marzenie [emoji7] tyle że na chcę białe z ciemną fugą [emoji16]. Ale to za jakieś 2-3 lata jak w końcu będziemy robić drugą łazienkę [emoji6].

@Brzuchatka2017 a ten len to w jaki sposób? Ja ruchy czuję od 18t2d mniej więcej [emoji6]. Od wtedy wiem, że to na pewno dziecko [emoji16].

Wstyd się przyznać, ale 4 tyg temu dostałam od gina zielone światło na aktywność fizyczną i do tej pory ani razu nic z tym nie zrobiłam..

@Angella210 miłego dokładnego podglądania maluszka [emoji16]! Ty znasz już płeć [emoji6]?
I powodzenia na wizytach jakby ktoś się nie wpisał do kalendarza [emoji6].

@doublemummy uwielbiam jak rodzice pozwalają się dzieciom tak kreatywnie wyżyć [emoji16]. Bo wiecie, że ok 60% 3 latków trafiających do przedszkola dopiero tam pierwszy raz widzi i używa farby? Ja byłam w szoku [emoji6].

@Rossiczka czyli jednak czasem potrzebna jest kłótnia by podejście męża zmieniło się o 180°[emoji23]. Super, że się tak zaczął angażować w temat [emoji6].

Miłego dnia [emoji16]. Ja się w końcu ruszam do pracy [emoji6]. Niedługo będę mogła zostać pracownikiem roku [emoji23] dziś w planie max 4 godziny pracy [emoji23].

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja miałam fajną babeczkę która robiła mi paznokcie hybrydy za 30 zł ale tak pięknie ze szok! Teraz ostatnio zdjęłam po prawie roku i robię sobie długą przerwę, oczywiście paznokcie teraz lamliwe i takie papierowe no ale coś za coś ;-)
 
Jeśli ktoś ma dzisiaj wizyte to oczywiście powodzenia :)
Ja ide na 11:30 do fryzjera :)
Kaszel nadal nie ustaje więc dziś albo jutro wybieram się znowu do lekarza .
Miłego dnia wszystkim życzę !
 
No moja koleżanką ma syna 3 lata skończone i flamastrow nie widział na oczy ani plasteliny/ciastoliny :D a o farbach może pomarzyc :D dostał ode mnie kiedyś zestaw duży, kredki, farby, flamastry, itd i wszystko wyjela z teczki zostały kredki :D :D

p19uflw1nv024jhl.png
To jestem w szoku. No mój Tobiasz poznał farby mając niecały rok. Teraz u nas szał na naklejki, tylko biedny nie rozumie że one są jednorazowe i zawsze je odkleja przez co całość się niszczy i rwie papier[emoji23]
Pastele, flamastry, ciastolina, piankolina, masa solna, piasek kinetyczny to moja codzienność ;-)

1499155154-aaaaaa.jpeg
1499155176-aaaaaa.jpeg
 
Dzięki dziewczyny ;) Dla tych co mają dzisiaj też wizyty życzę powodzenia ;);)Wizytę mam o 14.30 więc jeszcze troszeczkę.A do tego czasu to chyba zwariuje ;)Mój mąż będzie pierwszy raz ze mną na USG więc jestem ciekawa jego reakcji ja zobaczy na monitorze naszego szkraba ;)
Czeka na zdjęcie @iwilleatyou w nowej fryzurze ;) I oczywiście na resztę zdjęć po zmianach ;)
@Karolcia90 Nie znam jeszcze płci ale dzisiaj się przekonam ;)
 
@Eraja mój T. ma taką słabość. On nie lubi wydawać pieniędzy niepotrzebnie. Zanim kupi np pralkę to on o pralkach wie wszystko, fora ma przeczytane opinie i inne. Jak mu w niedzielę wieczorem powiedziałam o zakupach dla dzieci to zaczął kręcić nosem. Na co ja, że wolę teraz bo są wyprzedaże, zresztą zawsze tak kupuje Tobiaszowi, więc to jego zdziwienie było dziwne. Poszłam na zakupy, wróciłam duo domu, on dzwonił bo gdzieś jechał co u nas i sam z siebie że mam rację, bo i tak trzeba te rzeczy kupić to lepiej teraz jak sa promocje. Ja wciąż mam jeszcze takie opory przed wiekszymi zakupami.

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Angella210 powodzenia na wizycie. Mam nadzieje ze wszystko bedzie ok.

Ja byłam wczoraj u ginekologa i dermatologa. Ginekolog stwierdziła ze mam nisko łożysko i mam sie wstrzymać od współżycia i dźwignią.
Dermatolog za to mnie bardzo zasmucila. Stwierdziła ze ta wysypka na rękach to łuszczyca. Idę to jeszcze dziś prywatnie potwierdzić bo duzo rzeczy mi sie nie zgadza i zanim zdecyduje sie stosować te nieś,czesne sterydy to wole wszystko sprawdzić. Po pierwsze nie mialam nikogo w rodzinie z łuszczyca a to choroba genetyczna. Po drugie pani dermatolog kazała mi sie rozebrać i z odległości 1,5 metra wydała diagnozę. Po trzecie łuszczyca w ciąży raczej zmniejsza swoje objawy lub zanika a nie z dnia na dzień wyskakuje. I do tego słońce powinno ja złagodzić a mi to wyszło po słońcu i tylko i wyłącznie w miejscach opalonych....
Dla mnie to dziwne zeby w ciąży tak wydać sobie diagnozę bez pobrania próbki dobadania histopatologicznego i od razu faszerowac sterydami. Jakąś masakra...
 
reklama
Hejka:)

Ile tu fryzurowych zmian:)super!Ja zapuszczam poki co calą ciaze taki mam plan:)a pozniej się wkoncu farbne 2 raz w zyciu hehe:p
Reniuszek powodzenia u dentysty brr!
Andzela rozpoczynasz połowkowe chyba:*Wracaj z cudownymi wiesciami i zdjeciem:)

U Was tez taka pogoda z dupy?co to za lato w ogole:/:(

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry