reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

A w jakiej sieciowce? Ja pracuje we "wracam do zdrowia". Ja też męczyłem sie staniem i mimo że walczylam z pracą biurową to było jej za mało. A wiesz że powinni Cię zwolnić z obowiązku pracy z zachowaniem pensji? Wiadomo że firmom lepiej jak się jest na l4 bo płacą tylko przez pierwszy miesiąc a potem ZUS a na zwolnieniu z obowiązku pracy musza płacić cały czas .

 img]
Wiem wlasnie, wiadomo, ze tak jest im bardziej na rękę..;] mam tylko nadzieje, ze nie robia tego z premedytacja, a potem sami nasla na mnie kontrole, czy L4 bylo wypisane z odpowiednim powodem..;] generalnie to powod mam, bo klucia mam często i sama chce wiedziec czy to normalne, pozatym lozysko mam nisko, wiec tez zobacze co powie mi na to, ryzyko zarazenia sie od pacjentow wg mnie tez jest powodem, bo to ze nie mam odpowiednich warunkow powodem l4 nie moze byc..
 
reklama
Kochane wszystko z malenstwem ok :-)
Na 100 % mam córeczkę :-) skaczemy z T. ze szczęścia

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
Yey!!! Radość nam nastała :D gratki!! Będzie kolejna koleżanka dla Kaliny
Już po wizycie. 14,5 cm meeeega ruchliwego facecika :) Zdjęcie nie daje złudzeń co do płci maluszka :) Ciężko było ale na koniec pokazał się z przykucu w całej okazałości. Jak powiedziałam synkowi, że będzie braciszek to zobaczyłam najcudniejszy z Jego uśmiechów :) Cieszymy się bardzo :) Lekarz powiedział, że będę za jakiś czas dostawala sterydy bo dzidzia będzie musiała urodzić się max w 38 tyg ze względu na moja historię ciążowa. Narazie o tym nie myślę, jeszcze będzie czas na zmartwienia. Dziś świętujemy małego Franka, Olusia albo jeszcze nie wiem jak bedzie miał na imię ten nasz kolejny Skarb
Gratulacje :) piękne wiadomości!! Od razu mi się skojarzyło.."słowiański przykuc" :D
Hej Mamuśki. U nas potwierdziło się, ze będzie parka. [emoji7][emoji7] Z Maluchami wszystko w porządku, u mnie szyjka długa i twarda. Zdjęcie dostałam tylko jednego Malucha, więc nawet nie wstawiam. I dostałam żelazo na tą moja anemię, a w związku z bolesnymi i puchnacymi nogami mam zakaz spacerów. Chodzić tylko tyle ile muszę. I jak tu wytrzymać jeszcze tyle czasu.. .
Cudowne wieśc i:*
 
Ktoś jeszcze oprócz mnie nie zna płci? Co prawda miałam w poniedziałek usg ale lekarz stwierdził że nie będzie zaglądać między nogi akurat wtedy tylko na następnej wizycie jak będzie usg polowkowe :/

Ja jutro lecę podglądnąć czy wszystko ok po tym kłuciu i braku ruchów . Jak będzie ok to podpytam o płeć. Zapisałam się również na połówkowe na ostatnią sobote lipca.
 
@Rossiczka! No to co? Łucja? ;) Gratuluję Ci z całego serduszka :) :* :* :* Piękna jest <3

@CarlaR no okazały Twój Synek tak jak mój :D U nas też nie ma innej możliwości, hihihihi. Wszystkiego najlepszego, świętujcie z całych sił :*

My godzinkę temu wróciliśmy ze spaceru po rynku. Mąż mi kupił sukienkę, bo brzuszek jednak mam już większy i gumka od spódnicy dawała mi w kość :( Byliśmy na lodach karmelowych w ciastku <3 Chciałam Wam zrobić zdjęcie, ale nie zdążyłam. Cała się upaciałam karmelem xD Hihihihi ^^

Miłego wieczorka Wam życzę, bo ja padam ze zmęczenia na twarz :)
 
reklama
Do góry