reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
@Brzuchatka2017 Ja dostałam na samym początku ciąży zwolnienie i bez problemu mam wpisany kod B czyli ciąża i nic poza tym.
@Rossiczka Gratuluje córeczki ;)Super ;)Zazdroszczę ;)Mam nadzieje,że w piątek też tak usłyszę ;)
@CarlaR Gratuluje synka ;)Teraz możesz dopełniać zakupy ;)
@Asiula24 Korzystaj póki mąż jest ;) Ja też jeszcze nie znam płci ;)Ale do piątku już niedługo ;)
 
reklama
Ale super dzisiaj wiadomości! [emoji3] dziewczyny! Extra[emoji3] jak ja Wam zazdroszczę że poznałyście płeć!
Ja jestem teraz w mega wirze, ale koniec lipca i L4 dłużej nie będę się męczyć. Jedyne co to poza mega dużą ilością pracy, teraz wszyscy w pracy są dla mnie strasznie mili odkąd już wieści się rozeszły a koledzy jak się troszczą [emoji4] mogę się poczuć wyjątkowo.
 
Do góry