reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
@doublemummy @blair_90 a w przyczynie co Wam wpisali?;)
Nie mam pojęcia ale na l4 wpisuje się tylko jakiś kod chyba. [emoji16]

@Rossiczka gratuluję!!![emoji7]

m3sx3e3k25iia4nv.png
 
Już po wizycie. 14,5 cm meeeega ruchliwego facecika :) Zdjęcie nie daje złudzeń co do płci maluszka :) Ciężko było ale na koniec pokazał się z przykucu w całej okazałości. Jak powiedziałam synkowi, że będzie braciszek to zobaczyłam najcudniejszy z Jego uśmiechów :) Cieszymy się bardzo :) Lekarz powiedział, że będę za jakiś czas dostawala sterydy bo dzidzia będzie musiała urodzić się max w 38 tyg ze względu na moja historię ciążowa. Narazie o tym nie myślę, jeszcze będzie czas na zmartwienia. Dziś świętujemy małego Franka, Olusia albo jeszcze nie wiem jak bedzie miał na imię ten nasz kolejny Skarb
 

Załączniki

  • IMG_20170628_183113.png
    IMG_20170628_183113.png
    171,7 KB · Wyświetleń: 104
Hej :) ja też będę się teraz mniej odzywać bo mój P wrócił z zagranicy i muszę się mu poświęcić :) ale w przyszłym tyg obiecuje poprawę :D
Hej dziewczyny, wiem, ze wczas odpowiadam [emoji14]
Ja pracuje w aptece, no i troche brakuje nam personelu, nie ma mozliwosci zebym siedziala tylko w biurze, tylko musze tez na okienku troche postac, zalezy ile jest ludzi, szefowa sama mi sugeruje, ze ciezko jej bedzie mi zorganizowac prace tak zebym nie musiala pacjentow obslugiwac, generalnie jeden dzien czuje sie lepiej, ale w inny bola mnie wlasnie plecy, kluje mnie a ostatnio po powrocie do domu spałam od 19 do 9 rano..do tego caly czas mam stycznosc z roznymi zarazkami, no ale zobacze co na to moj lekarz, jutro mam wizyte..;]
Witam koleżankę po fachu :D pracujesz w sieciowce? Ja już na l4 siedzę przez te moje plamienia ale tęsknię za pracą I co jakiś czas jak idę ze zwolnieniem to chociaż godzinę siedzę i im pomagam :)
Pytanie do tych co czują już ruchy.
Dzisiaj czułam takie jakby trzepotanie w jednym miejscu,trwało to chwilke. Czy to są ruchy??. To moja trzecia ciaza ale już nie pamiętam jak to bylo.
Najtrafniej pierwsze ruchy można porównać do pękających babelkow w brzuchu :) jeśli to ci czułaś będzie się powtarzać to bądź pewna że to ruchy :)
My już po wizycie kontrolnej.
Wszystko ok. Jasiu jest wciąż Jaskiem. Doktor tylko serduszko jego sprawdzał i w zasadzie tyle :-) myślę że przy okazji wizyty u dentysty zapisze się na wizytę szczegółowa do medivcovera dla porównania.
@chucherko super że wszystko ok :-)
@Rossiczka zaraz będzie po wszystkim, czekam na pozytywne wieści od Ciebie :-)
Pozdrawiamy.
Super że ż małym wsio ok :)
Dziewczyny a Wam dali L4 bez problemu?
Bez problemu i też mówił że w razie czego mam mówić że bóle brzucha ale plamienia i tak spowodowały że musiałam iść na zwolnienie bez sciemy [emoji14]
Kochane wszystko z malenstwem ok :-)
Na 100 % mam córeczkę :-) skaczemy z T. ze szczęścia

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
Super! Gratulacje!

Ktoś jeszcze oprócz mnie nie zna płci? Co prawda miałam w poniedziałek usg ale lekarz stwierdził że nie będzie zaglądać między nogi akurat wtedy tylko na następnej wizycie jak będzie usg polowkowe :/

Miłego Wieczorka :)

 img]
 
Hej :) ja też będę się teraz mniej odzywać bo mój P wrócił z zagranicy i muszę się mu poświęcić :) ale w przyszłym tyg obiecuje poprawę :D

Witam koleżankę po fachu :D pracujesz w sieciowce? Ja już na l4 siedzę przez te moje plamienia ale tęsknię za pracą I co jakiś czas jak idę ze zwolnieniem to chociaż godzinę siedzę i im pomagam :)

Najtrafniej pierwsze ruchy można porównać do pękających babelkow w brzuchu :) jeśli to ci czułaś będzie się powtarzać to bądź pewna że to ruchy :)

Super że ż małym wsio ok :)

Bez problemu i też mówił że w razie czego mam mówić że bóle brzucha ale plamienia i tak spowodowały że musiałam iść na zwolnienie bez sciemy [emoji14]

Super! Gratulacje!

Ktoś jeszcze oprócz mnie nie zna płci? Co prawda miałam w poniedziałek usg ale lekarz stwierdził że nie będzie zaglądać między nogi akurat wtedy tylko na następnej wizycie jak będzie usg polowkowe :/

Miłego Wieczorka :)

 img]
Ja też jeszcze nie znam płci ale w sobotę mam wizytę i mam nadzieję, że się dowiem [emoji4]

m3sx3e3k25iia4nv.png
 
Hej :) ja też będę się teraz mniej odzywać bo mój P wrócił z zagranicy i muszę się mu poświęcić :) ale w przyszłym tyg obiecuje poprawę :D

Witam koleżankę po fachu :D pracujesz w sieciowce? Ja już na l4 siedzę przez te moje plamienia ale tęsknię za pracą I co jakiś czas jak idę ze zwolnieniem to chociaż godzinę siedzę i im pomagam :)

Najtrafniej pierwsze ruchy można porównać do pękających babelkow w brzuchu :) jeśli to ci czułaś będzie się powtarzać to bądź pewna że to ruchy :)

Super że ż małym wsio ok :)

Bez problemu i też mówił że w razie czego mam mówić że bóle brzucha ale plamienia i tak spowodowały że musiałam iść na zwolnienie bez sciemy [emoji14]

Super! Gratulacje!

Ktoś jeszcze oprócz mnie nie zna płci? Co prawda miałam w poniedziałek usg ale lekarz stwierdził że nie będzie zaglądać między nogi akurat wtedy tylko na następnej wizycie jak będzie usg polowkowe :/

Miłego Wieczorka :)

 img]
Tak, w sieciowce ;) ja bym nawet pochodzila jeszcze gdyby nie tyle stania na okienku, ktore daje mi w kosc, caly czas sie biega, kuca, siega po cos..;] no i te zarazki..ja jakos nie udawalam, ze cos mnie boli ani nic, wiec jak po L4 bym tak mowila to byloby podejrzane, chociaz ostatnio czesto mnie klulo wlasnie w brzuchu i plecach, ale nie jakos silnie, zreszta wszyscy i tak wiedza ze ide jutro na wizyte i ze kierowniczka sama sugerowala mi L4 bo nie jest w stanie mi zapewnic odpowiednich warunkow..wiec sama nie wiem co im powiedziec jutro, jak rzeczywiscie dostane..;]
 
reklama
To może przyjechać po Was ? [emoji5]
Bardziej chodzi o to, że jej się miauczenie uruchamia jak tylko musi posiedzieć 2 minuty więc jej lepiej nigdzie nie brać [emoji6]

Kupiłam dzisiaj Poli pierwsze ubranko, bo były półśpiochy w smyku 2 pak za 20 zł.


Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry