reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Czeeeść:) Tak bym chciała śledzić Was regularnie ale w tej chwili Bartek ma wakacje i siedzimy razem w domu a same wiecie jak to jest z energicznym pięciolatkiem :) Podczytuje Was czasem bo ciekawa jestem jak bobaski. Dziś mam wizytę o 16, dam znać co i jak gdy wrócę. Mam nadzieję, że dowiem się samych dobrych rzeczy. Buziaki kochane :)
Super że się odezwałaś ! Buziaki i powodzenia będę trzymać kciuki na fotelu bo też wchodzę na 16 :D
 
Czesc dziewczyny dzięki i powodzenia dla pozostałych!
@Rossiczka dla Ciebie też, bo wiem że wizytujecie :)
@Eraja gratuluję kolejnej rocznicy ! Bawcie się dobrze i szczęśliwości na kolejne lata :*

Czy Was też meczy taki len, niemoc totalna ??
Nie chcę mi się nawet iść na wizytę , a to już wydaje mi się lekko nienormalne.
Tak @reniuszek :( do tego mam tak niskie cisnienie, ze czasami musze siegac po druga kawe bo inaczej nie bylabym w stanie wstac z miejsca i zasnelabym na siedzaco. A jednak jeszcze pracuje wiec trzeba sie wziac w garsc.. Mam nadzieje, ze nie zaszkodze tym Dzieciatku :(
 
Kiedyś chyba Wam wspominałam, że sobie wymyślił zmianę pracy, przez co musieliśmy odwołać wakacje, ale jakoś to przeżyłam, teraz ma nową pracę i nigdy go nie ma bo chodzi na wszystkie nadgodziny, w długi weekend ostatnio był w pracy w Boże ciało, sobotę i niedzielę, później drugie zmiany więc Nadia go nie widywała, tyle co rano 30 minut, sobotę miał wolną, a niedziela już z dupy, bo nocki zaczyna w niedzielę wieczorem, więc o 17 poszedł spać.Teraz cały tydzień śpi do 13 wstaje, po 17 znowu idzie spac, wczoraj już Nadia wieczorem wpadła w histerię, żeby nie szedł obiecaliśmy jej że w piątek będzie w domu i pójdzie z nią oglądać świetliki wieczorem, bo ustaliliśmy, że nie weźmie nadgodzin na nockach (główny sens nocek od niedzieli jest taki, że ostatnią ma w czwartek w piątek koło 13 wstanie i sobota niedziela wolne) umówiłam się z siostrą, że do niej przyjedziemy w sobotę, bo ma duży basen w ogrodzie itp. W nocy mi pisze, że chodzi brygadzista z mistrzem i proszą, żeby przyszli na nockę i on pójdzie. Wszystkie plany w dupę my znowu będziemy z Nadią kwitnąć w mieszkaniu przy 32 stopniach bo mieszkanie cały dzień nasłonecznione. Wielki pan wróci w sobotę będzie spał, o 13 łaskawie wstanie ***** zrobimy bo o tej porze w weekend nie ma sensu ani na basen, ani nad wodę, do siostry do Żywca korki też pewnie będą bo tam ludzie nad wodę jeżdżą, o 21 już będzie zasypiał, oczywiście wcześniej sobie pogra na kompie, w niedzielę mamy rocznicę, którą może sobie iść z brygadzistą poświętować, no i o 21 znowu pójdzie spać bo od poniedziałku pierwsze zmiany... Prosiłam o jeden cholerny rocznicowy weekend wolny, skoro nie to teraz ja będę jędzą.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom

Współczuję. Widać że ma klapki na oczach. Mam nadzieję ze szybko mu spadna jak pokazesz mu co przez to traci . Tulimy !
 
Właśnie od wieczora myślałam co z Tobą [emoji4] miałam sprawdzać posty czy może gdzieś wyjechałaś [emoji4] trzymamy kciuki za wizytę, na pewno wszystko będzie cudownie. [emoji8]
Czeeeść:) Tak bym chciała śledzić Was regularnie ale w tej chwili Bartek ma wakacje i siedzimy razem w domu a same wiecie jak to jest z energicznym pięciolatkiem :) Podczytuje Was czasem bo ciekawa jestem jak bobaski. Dziś mam wizytę o 16, dam znać co i jak gdy wrócę. Mam nadzieję, że dowiem się samych dobrych rzeczy. Buziaki kochane :)


Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czesc dziewczyny dzięki i powodzenia dla pozostałych!
@Rossiczka dla Ciebie też, bo wiem że wizytujecie :)
@Eraja gratuluję kolejnej rocznicy ! Bawcie się dobrze i szczęśliwości na kolejne lata :*

Czy Was też meczy taki len, niemoc totalna ??
Nie chcę mi się nawet iść na wizytę , a to już wydaje mi się lekko nienormalne.
Dzięki :-)
Mi się kompletnie nic nie chce. U nas jeszcze leje w nocy zaczęło. Zaraz zakupy, bo T wziął dwa dni urlopu to go wykorzystam do zaopatrzenia lodówki :-)
Aż wstyd się przyznać ale dla mnie prysznic to wyzwanie, tak nic mi się nie chce. Po prostu koszmar
 
Dzień doberek! Ten pobyt u rodziców sprawia, że codziennie muszę Was nadrabiać :) gratuluję wszystkim dziewczynom, które były na wizytach i dowiedziały się co siedzi w brzuszkach!
@iwilleatyou mam nadzieję że już sobie odpoczywacie u Mamy :) korzystaj ile możesz! @Eraja gratulacje kochana z okazji rocznicy! Jak najwięcej miłości :)
Ja sobie leniuchuje, chodzę po ciucholandach, wczoraj byłam u przyjaciółki, która ma 3mies Frania od 14:00 do 21:00, wszystko podgladalam, a niektóre rzeczy nawet zapisywałam haha, jak pilna uczennica :)
Dowiedziałam się od koleżanki z mojego miasta samych dobrych informacji o naszej porodowce i o położonej, która będzie prowadzić szkole rodzenia i będzie ze mną przy porodzie :) świetnie o niej mówiła i zachwalala :)
Pizzaaaaaa, to zdjęcie zwaliło mnie z nóg, mimo że leżę w łóżku haha. Zaraz idę coś pichcic do kuchni pysznego :)
 
reklama
Dzięki :-)
Mi się kompletnie nic nie chce. U nas jeszcze leje w nocy zaczęło. Zaraz zakupy, bo T wziął dwa dni urlopu to go wykorzystam do zaopatrzenia lodówki :-)
Aż wstyd się przyznać ale dla mnie prysznic to wyzwanie, tak nic mi się nie chce. Po prostu koszmar
U mnie to samo. Deszcz miałam wczoraj wieczorem i cała noc, teraz duszno już jakieś 27 stopni.... .
Okropny jest ten len, do prysznica zmobiliziwala mnie próbka jakiegoś kosmetyku do włosów. Na obiad chyba pojedziemy do mamy a o reszcie nie myślę...poleze heh
 
Do góry