reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

@Angella210 ja piję cisowiankę lub Żywiec Zdrój. Gazowane. Tylko one mi smakują. Reszta albo mi śmierdzi mułem albo wydaje się mdła.. Nie jest lekko [emoji6]. Oczywiście najbardziej smakuje mi Cola, ale staram się ograniczać...

Wy tu wieczorem o pizzy, zapiekankach i owocach, a ja dziś rano rozmawiając z mężem stwierdziłam, że zjadłabym eklera. I golonkę z chrzanem i kiszoną kapustą.. Taka mnie chęć naszła o 7 rano [emoji23]. Dziś jeszcze mam gości to zjemy jakiś domowy obiad, ale jutro to musimy się wybrać na golonkę do knajpy [emoji16].

@misianka z tym pogrzebem czy cmentarzem to jakiś zabobon, nie zawracaj sobie tym głowy. Ja wczoraj byłam na pogrzebie, nikt dla mnie bliski, jeden z wielu współpracowników, ale nawet przez sekundę przez myśl mi nie przeszło, że nie mogę iść bo kobieta w ciąży nie powinna.. Obawiałam się tylko pogody czy mnie słońce nie zetnie z nóg..

@Eraja morza miłości [emoji8]!

Przeczytałam piąte przez dziesiąte [emoji6].. Nie mogę się dziś skupić, jestem taka wymęczona.. Dotarłam do pracy jakąś godzinę temu, a już zaliczyłam 10 minutową drzemkę [emoji23][emoji23]. Byliśmy wczoraj 3h na kręglach, potem się spotkanie przyszłych dziadków przeniosło do nas i dopiero o północy odstawiłam rodziców do domu. Mam zakwasy i jestem strasznie niewyspana.. Ale ogólnie było super [emoji6].

Możecie polecić jakieś fajne koszule nocne? [emoji6] zwykłe piżamy przeszkadzają mi spać, jakoś mnie uwierają.. A mam na stanie tylko jedną koszulę, która źle znosi takie częste pranie.. Ostatnio oglądałam na rynku, niby bawełna, ale w dotyku wydawała się jakaś strasznie dziwna,nie odważyłam się jej kupić na spróbowanie [emoji6].

Gratuluję udanych wizyt, dobrych wyników i trzymam kciuki za dzisiejsze wizytujące [emoji16]!

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja 3 lata temu zamawiałam na Link do: DN-NIGHTWEAR® - bielizna nocna, piżamy (koszule nocne są w tunikach) Śpię w nich o tamtej pory na zmianę. Błękitna trochę mi wyblakła, ale nadruki zostały :D I dalej są wygodne :)
 
reklama
@Eraja WSZYTKIEGO DOBREGO Z OKAZJI ROCZNICY!! My mieliśmy w maju 7 rocznicę ślubu ;) zlecialo


@gie_er do weekendu to wam przejdzie zobaczysz ;-) będzie dobrze. Ja przerabialam nocki z mężem i kłótnie, w UK mój mąż pracował tylko na nocki, przychodził o 7 zanim wykapal się i zjadł była 8 i spał do 18 a o 20 znowu do pracy.. Zero życia prywatnego JA SAMA I DZIECI, wiecznie kłótnie. Na szczęście minęło to... gdy wróciliśmy do Polski teraz jak ma nocki ustaliliśmy zasady że śpi Góra do 14-15 a potem jest z nami. I tak jest zawsze nie śpi nigdy dłużej.
Może ustalcie też zasady.



......:::::::::16t. i 0d::::::::.........
 
@Eraja WSZYTKIEGO DOBREGO Z OKAZJI ROCZNICY!! My mieliśmy w maju 7 rocznicę ślubu ;) zlecialo


@gie_er do weekendu to wam przejdzie zobaczysz ;-) będzie dobrze. Ja przerabialam nocki z mężem i kłótnie, w UK mój mąż pracował tylko na nocki, przychodził o 7 zanim wykapal się i zjadł była 8 i spał do 18 a o 20 znowu do pracy.. Zero życia prywatnego JA SAMA I DZIECI, wiecznie kłótnie. Na szczęście minęło to... gdy wróciliśmy do Polski teraz jak ma nocki ustaliliśmy zasady że śpi Góra do 14-15 a potem jest z nami. I tak jest zawsze nie śpi nigdy dłużej.
Może ustalcie też zasady.



......:::::::::16t. i 0d::::::::.........
Tu nie chodzi o to, że śpi jeszcze po południu chodzi o ten cholerny piątek skoro ustaliliśmy że nie idzie do pracy i spędzamy czas razem to nie idzie. Ostrzegałam go, że jak pójdzie to będę zła, mimo to podjął decyzję jaką podjął to z konsekwencjami niech się pogodzi.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Z tą niemocą i leniem to jakaś nasza zmora chyba... Najpierw sama z siebie budzę się przed 5 (już jak zwykle odkąd jestem w ciąży), a potem mam zgon...

W piątek czeka mnie już ostatni egzamin i jak zdam, to wtedy tylko obrona pracy mgr zostanie na zwieńczenie tych 5 lat z moją uczelnią, wiem że nie będzie on łatwy i potrzebuję co najmniej kilkanaście godzin nauki jeszcze, a za nic się nie mogę się zmotywować. Już w akcie desperacji zaczęłam Piotrusiowi w brzuszku tłumaczyć aby poszedł na współpracę teraz ze mną i już w piątek będzie po wszystkim i nie będę go więcej tym czytaniem teorii na głos męczyć. :p A w zamian co? Potrzebowałam chwili przerwy więc sobie włączyłam muzykę na youtube i się położyłam na 5 min budząc się po 1,5 godziny z okropną suchością w ustach, sama nie wiem kiedy zasnęłam.
 
@gie_er oj, biedna... znam taką sytuację aż za dobrze z kilku przygód z moim S. i jego gadania, że przecież nic złego On nie robi, a ja się tylko cały czas czepiam... ale może jeszcze do tego piątku się uspokoi między Wami. Postaw się, (w miarę możliwości) na spokojnie pogadajcie i może uda się mu zrozumieć, że Ci na prawdę na tym wolnym piątku zależy. Trzymam kciuki aby wszystko się udało i do rocznicy byście byli już zgodni i szczęśliwi. :)
 
reklama
Do góry