reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2016

Faktycznie najtrafniejsze określenie jakie dziewczyny pisały to konsystencja białka kurzego ;) takie ciągnące się "gluty" ;) coś innego od śluzu, ale to wszystko ruszyło się po ostatnim badaniu na IP, jak byłam na ktg. Tak mnie ta lekarka zbadała, że potem trochę krwi leciało i bolało całe podwozie...
 
reklama
Jadwiga moze masc z lanolina Ci pomoze? I nie trzeba jej zmywac przed karmieniem :)
[....]
Edit. Czy was tez tak wku.wiaja wieczne telefony, smsy, messengery, fb i wszystkie inne, ciagle pytania co tam jak tam, co po co i dlaczego? Ja juz mam dosc, kazdy chce sie wepchac, jeszcze z malymi dziecmi. Dzis przychodzi tesciowa i szwagierka i ogloszony koniec odwiedzin do stycznia przyjamniej. Mam dosc normalnie, nie moge sie nacieszyc swoim facetem i dzieckiem, bo ciagle musze sluchac jak brzeczy telefon
U mnie maść z Ziaji z lanoliną okazała się błogosławieństwem aż do nawału :) teraz biust mi się sam zwilża co chwila :D
Jeśli chodzi o telefony i wiadomości, to doskonale wiem co czujesz. Teściowa codziennie rano dzwoni, żeby zapytać jak Małej minęła noc. Z odwiedzinami mamy o tyle spokój, że mieszkamy daleko od rodziny :D ale jutro przyjeżdżają moi rodzice z bratem, bratową i bratankiem. Z tego się akurat cieszę, bo bardzo przeżyłam to, że Święta spędzamy tylko we troje, no i stęskniłam się za rodzinką :D najbardziej wkurzająca jednak jest wciąż moja siostra, która sama nie ma dzieci i wypytuje mnie dosłownie o wszystko co z nimi związane - czy i jak się czyści uszy, czy w każdej pieluszce jest kupa (?! tego nie ogarnęłam :p), co ile dziecko je... no szału idzie dostać!
 
Bardzo możliwe :) ale ponoć on nie zawsze zwiastuje szybki poród ;) ale w naszym przypadku no musi wydarzyć się coś w najbliższych dniach. Masz wyznaczony jakiś termin ktg ? Ja ost wizytę o swojego lekarza miałam 5 grudnia i kazał mi w dniu terminu przyjechać do szpitala na ktg, a tam info, że teraz co drugi dzień mam przyjeżdżać i sprawdzac. Jak u Was to wygląda ? Lux,Ola ?
 
Bardzo możliwe :) ale ponoć on nie zawsze zwiastuje szybki poród ;) ale w naszym przypadku no musi wydarzyć się coś w najbliższych dniach. Masz wyznaczony jakiś termin ktg ? Ja ost wizytę o swojego lekarza miałam 5 grudnia i kazał mi w dniu terminu przyjechać do szpitala na ktg, a tam info, że teraz co drugi dzień mam przyjeżdżać i sprawdzac. Jak u Was to wygląda ? Lux,Ola ?
Ja byłam u gina w dniu terminu i dał mi wtedy zwolnienie do następnego tygodnia z zaleceniem, że jeśli się nic nie rozpocznie, to mam się zgłosić do szpitala :) żadnego ktg mi nikt nie zalecał.
 
@ana ana no musi sie cos wydarzyc. Ja do sylwestra chce urodzic;) ja mialam ktg ostatnio we wtorek i kolejne mam teraz w srode jak sie nic nie wydarzy bo mam wizyte u lekarza. Co lekarz i szpital inne zalecenia :) ale po terminie no moja mama dawno temu jezdzila co dwa dni na ktg..
 
U mnie jest tak, ze ginka kazala mi przyjechac w srode na usg i ewentualnie da l4 na tydzien lub kilka dni, ale tez lekarz w szpitalu gadulil, ze kolo 28-29 moge stawic sie w szpitalu na ktg i raczej mnie poloza...czekam do srody i wtedy zdecduje czy pojade do ginki czy do szpitala....bo jednak termin z usg mam na 30 grudnia
 
reklama
Dzień dobry:) Ja tak na chwilę tylko wpadłam;)
Dziewczyny co do czopa to mi odszedł w piątek prawie w całości, taki brązowy, z soboty na niedzielę zaczęły się skurcze, w niedziele rano urodziłam.
Jeżeli chodzi o ktg to mi ginka mówiła, że jeżeli do dnia terminu nie urodzę to mam się zgłosić w dniu terminu do szpitala na ktg i chodzić na nie co drugi dzień, jeżeli tydzień po terminie bym nie urodziła to kazała się zgłosić do szpitala na wywołanie porodu.
Miłego, świątecznego dnia :)
 
Do góry