reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

Czop mi odszedł niepodbarwiony krwią w piątek wieczór. Urodziłam w nocy z soboty na niedzielę :)

Lili kończy dziś tydzień [emoji813]

Anio ja chyba rekord przeterminowania na grudniu ale za to z jakim wynikiem cudownym :D [emoji813]

[emoji813] Lili ur. 18.12.2016r [emoji813]
 
reklama
Dziewczyny Wesołych Świąt! Szybkich porodów dla nie rozpakowanych i wszystkiego najlepszego dla Maluszków, które są już na świecie i ich Mamuś. Apolonia w środę kończy 6 tygodni i też nie wiem kiedy...

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:
Hej hej :) jak tam nasze nierozpakowane mamusie? U nas mała wczoraj skończyła 6 tyg. Połóg juz za mną. Jeszcze czeka mnie przegląd u gina 5 i temat ciąży za mna:D no chyba ze bedziemy szalec i jeszcze jeden dzidz bedzie. Hehe ale wtedy mam nadzieje ze razem z brzuchem wyrosnie mi jeszcze jedna para rąk bo inaczje nie wyrobie ;)


km5s8u69dm9dsszh.png
 
Dzień dobry

Nocka średnia. Lili się spać nie chciało ale za to do 9.30 spałyśmy.

Dziś nadal się gościmy i obżeramy.

Miłego dnia :)

Naszym brzuchatkom cierpliwości życzę. Jak wam będzie smutno to pomyślcie o ciotce Eli co 13 dni w szpitalu spędziła ale jak już urodziła to z fanfarami :D

[emoji813] Lili ur. 18.12.2016r [emoji813]
 
Czesc dziewczynki :)
Aneta nie szalej tak! Chociaz powiem Ci, ze ja juz nie moge wytrzymac jesli chodzi o seks, a jestem dopiero jakies 10 dni po porodzie.... Jak tu wytrwac 6 tygodni? Albo chociaz 4 :D
Eli, moze ogarniemy zamkniety, co? :)
Lux, ana, Ola ciagle o was mysle :) mam nadzieje, ze juz niedlugo nadejdzie wielki dzien dla kazdej z was, a objawy mina jak reka odjal zobaczycie. Ja juz nie pamietam, ze w ciazy bylam. A brzuch mi tak ladnie spadl i cycki bardzo urosly, czuje sie jak miss polonia!!! :) tylko ze zgubieniem reszty cialka musze sie wstrzymaac, bo jestem po cc :(
 
Hej dziewczyny. Czytam was codziennie ale niestety nie miałam czasu na udzielanie sie. Termin mam na środę ale liczę dotrwać do niedzieli, maly będzie miał rok do przodu ;) skurcze od wczoraj mam ale bezbolesne i przechodzą po kilku godz. Dzisiaj zaczął bolec mnie brzuch jak na @. :\ jesli chodzi o czop to mi odszedł przezroczysty juz w 37 tyg po badaniu na ip ale bylo go niewiele.
 
reklama
Dzień dobry dziewczynki :)
Widzę, że trzymamy się mocno i nie puszczamy Maluchów na drugą stronę ;) u mnie jedynie niepokój, bez skurczy i innych dolegliwości, więc to chyba kiepska oznaka rychłego porodu ;)
Właśnie czekam na kolejne ktg, 3 dzien po terminie powoli zlatuje...
 
Do góry