reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

Faktycznie najtrafniejsze określenie jakie dziewczyny pisały to konsystencja białka kurzego ;) takie ciągnące się "gluty" ;) coś innego od śluzu, ale to wszystko ruszyło się po ostatnim badaniu na IP, jak byłam na ktg. Tak mnie ta lekarka zbadała, że potem trochę krwi leciało i bolało całe podwozie...
 
reklama
Jadwiga moze masc z lanolina Ci pomoze? I nie trzeba jej zmywac przed karmieniem :)
[....]
Edit. Czy was tez tak wku.wiaja wieczne telefony, smsy, messengery, fb i wszystkie inne, ciagle pytania co tam jak tam, co po co i dlaczego? Ja juz mam dosc, kazdy chce sie wepchac, jeszcze z malymi dziecmi. Dzis przychodzi tesciowa i szwagierka i ogloszony koniec odwiedzin do stycznia przyjamniej. Mam dosc normalnie, nie moge sie nacieszyc swoim facetem i dzieckiem, bo ciagle musze sluchac jak brzeczy telefon
U mnie maść z Ziaji z lanoliną okazała się błogosławieństwem aż do nawału :) teraz biust mi się sam zwilża co chwila :D
Jeśli chodzi o telefony i wiadomości, to doskonale wiem co czujesz. Teściowa codziennie rano dzwoni, żeby zapytać jak Małej minęła noc. Z odwiedzinami mamy o tyle spokój, że mieszkamy daleko od rodziny :D ale jutro przyjeżdżają moi rodzice z bratem, bratową i bratankiem. Z tego się akurat cieszę, bo bardzo przeżyłam to, że Święta spędzamy tylko we troje, no i stęskniłam się za rodzinką :D najbardziej wkurzająca jednak jest wciąż moja siostra, która sama nie ma dzieci i wypytuje mnie dosłownie o wszystko co z nimi związane - czy i jak się czyści uszy, czy w każdej pieluszce jest kupa (?! tego nie ogarnęłam :p), co ile dziecko je... no szału idzie dostać!
 
Bardzo możliwe :) ale ponoć on nie zawsze zwiastuje szybki poród ;) ale w naszym przypadku no musi wydarzyć się coś w najbliższych dniach. Masz wyznaczony jakiś termin ktg ? Ja ost wizytę o swojego lekarza miałam 5 grudnia i kazał mi w dniu terminu przyjechać do szpitala na ktg, a tam info, że teraz co drugi dzień mam przyjeżdżać i sprawdzac. Jak u Was to wygląda ? Lux,Ola ?
 
Bardzo możliwe :) ale ponoć on nie zawsze zwiastuje szybki poród ;) ale w naszym przypadku no musi wydarzyć się coś w najbliższych dniach. Masz wyznaczony jakiś termin ktg ? Ja ost wizytę o swojego lekarza miałam 5 grudnia i kazał mi w dniu terminu przyjechać do szpitala na ktg, a tam info, że teraz co drugi dzień mam przyjeżdżać i sprawdzac. Jak u Was to wygląda ? Lux,Ola ?
Ja byłam u gina w dniu terminu i dał mi wtedy zwolnienie do następnego tygodnia z zaleceniem, że jeśli się nic nie rozpocznie, to mam się zgłosić do szpitala :) żadnego ktg mi nikt nie zalecał.
 
@ana ana no musi sie cos wydarzyc. Ja do sylwestra chce urodzic;) ja mialam ktg ostatnio we wtorek i kolejne mam teraz w srode jak sie nic nie wydarzy bo mam wizyte u lekarza. Co lekarz i szpital inne zalecenia :) ale po terminie no moja mama dawno temu jezdzila co dwa dni na ktg..
 
U mnie jest tak, ze ginka kazala mi przyjechac w srode na usg i ewentualnie da l4 na tydzien lub kilka dni, ale tez lekarz w szpitalu gadulil, ze kolo 28-29 moge stawic sie w szpitalu na ktg i raczej mnie poloza...czekam do srody i wtedy zdecduje czy pojade do ginki czy do szpitala....bo jednak termin z usg mam na 30 grudnia
 
reklama
Dzień dobry:) Ja tak na chwilę tylko wpadłam;)
Dziewczyny co do czopa to mi odszedł w piątek prawie w całości, taki brązowy, z soboty na niedzielę zaczęły się skurcze, w niedziele rano urodziłam.
Jeżeli chodzi o ktg to mi ginka mówiła, że jeżeli do dnia terminu nie urodzę to mam się zgłosić w dniu terminu do szpitala na ktg i chodzić na nie co drugi dzień, jeżeli tydzień po terminie bym nie urodziła to kazała się zgłosić do szpitala na wywołanie porodu.
Miłego, świątecznego dnia :)
 
Do góry