reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

Czemu tak często? My mieliśmy co tydzień. Teraz to już w szpitalu przed porodem.
Tak jest u mnie ... od końca 38 tyg co dwa dni. Nie mam pojęcia czemu. Dziś miałam pierwsze. Ten tydzień jest masakryczny. Zimno, wiatr malo tego uszy mi się przytaly chyba od kataru. Jutro mam endokrynologa , pojutrze znów ktg, piątek ktg i w poniedziałek znów od lekarza odrazu do szpitala. Boję się cesarki [emoji52] na dodatek jeszcze się na oglądałam na Polsacie jak lekarz babce przeciął coś przy cesarce i zmarła po dwóch godz. Boże ...

Napisane na 5051X w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Grudnioweczki,
U nas dzisiaj popadal śnieg więc pięknie....
Byłam na ktg - first time! i na usg a moja Pannica juz ok. 3kg !!! :D
no normalne dumna z niej jestem ;)
bo miesiąc temu niecałe 2kg było...
A my wlasnie skończony 38tc.
I nadal nie wiem czy w tym tyg lądować w szpitalu z tą moją cukrzycą - jak zalecaja lek... czy czekać jeśli będzie spokój do przyszłego pon i wtedy jechać :/?

Jak fajne że co chwilę jakieś dobre wiadomości...
Ale nam się ten jesienno- zimowy czas będzie ciepło kojarzyć!
A na wiosnę atak na dluugie spacery i książki na ławkach czytane....
 
Grudnioweczki,
U nas dzisiaj popadal śnieg więc pięknie....
Byłam na ktg - first time! i na usg a moja Pannica juz ok. 3kg !!! :D
no normalne dumna z niej jestem ;)
bo miesiąc temu niecałe 2kg było...
A my wlasnie skończony 38tc.
I nadal nie wiem czy w tym tyg lądować w szpitalu z tą moją cukrzycą - jak zalecaja lek... czy czekać jeśli będzie spokój do przyszłego pon i wtedy jechać :/?

Jak fajne że co chwilę jakieś dobre wiadomości...
Ale nam się ten jesienno- zimowy czas będzie ciepło kojarzyć!
A na wiosnę atak na dluugie spacery i książki na ławkach czytane....
ja bardzo lubie zime i kocham snieg, lubie patrzec na taka pogode, tylko nie lubie jak jest slisko...
a mloda fajna ma wage, ladnie panna przybrala :)
 
Grudnioweczki,
U nas dzisiaj popadal śnieg więc pięknie....
Byłam na ktg - first time! i na usg a moja Pannica juz ok. 3kg !!! :D
no normalne dumna z niej jestem ;)
bo miesiąc temu niecałe 2kg było...
A my wlasnie skończony 38tc.
I nadal nie wiem czy w tym tyg lądować w szpitalu z tą moją cukrzycą - jak zalecaja lek... czy czekać jeśli będzie spokój do przyszłego pon i wtedy jechać :/?

Jak fajne że co chwilę jakieś dobre wiadomości...
Ale nam się ten jesienno- zimowy czas będzie ciepło kojarzyć!
A na wiosnę atak na dluugie spacery i książki na ławkach czytane....
Na kiedy masz termin ? [emoji14] chyba taki sam jak ja . Ja dziś to też pierwsze ktg i też koniec 38 tyg. Miałam dziś Usg młody ma juz ok 3300 - 3400

Napisane na 5051X w aplikacji Forum BabyBoom
 
zaczal ciagnac mnie brzuch, myslicie, ze to przez to, ze zmniejszylam juz magnez z dwoch na jedna?
Ja tez zmniejszylam z 3x2 na 3x1 i brzuch mi czesciej twardnieje, ale jakos nie sugeruje sie magnezem, tylko tym, ze juz taki etap, przeciez magnez trzeba kiedys odstawic, a zanim sie wyplucze to tez ponoc troche zajmie :)
 
Ja tez zmniejszylam z 3x2 na 3x1 i brzuch mi czesciej twardnieje, ale jakos nie sugeruje sie magnezem, tylko tym, ze juz taki etap, przeciez magnez trzeba kiedys odstawic, a zanim sie wyplucze to tez ponoc troche zajmie :)
no ja od wczoraj jedna dziennie biore i mysle, ze w weekend zejde z magnezu calkowicie :) bo bedzie donoszona ciaza
 
reklama
Do góry