reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

reklama
Lux, ja w sumie nie wiem. Coś mi mąż podrzuci. Pewnie legginsy ;)
do siebie chyba kupie jakies legginsy z gumka, ktora nie uwiera, za to malemu wlasnie wybralam :D
20161128-180738.jpg
 
Ostatnia edycja:
Na kiedy masz termin ? [emoji14] chyba taki sam jak ja . Ja dziś to też pierwsze ktg i też koniec 38 tyg. Miałam dziś Usg młody ma juz ok 3300 - 3400

Napisane na 5051X w aplikacji Forum BabyBoom

Termin to 10 gru z OM
bo z dzisiejszego usg to na Wigilie :/
Ale chyba mnie nie będą tak trzymać bo uważam że o dobry tydz mialam przesunieta owulacje bo okresy zawsze ni w pięć ni w dziewięć ;)
 
laski co zabieracie na wyjscie ze szpitala? stoje nad komoda i nie moge sie zdecydowac :D
W co się zmieszcze ;)!

A faktycznie to chyba odjade ze szpitala w legginsach ale ciazowych bo mi kuper i giry tak urosły że chyba będę musiała kupić coś zanim nie dojde do prawdziwej siebie :)

Chyba trzeba by kupić coś ludzkiego w większym rozmiarze.
A jak jest po cc ewentualnie z ubraniami? w sensie rany...
 
Ja to biorę leginsy i jakis sweterek luzny co by się nie zdolowac swoim wyglądem :)

A dla Frania naszykowalam już torbe na wyjscie, wytlumaczylam mężowi wszystko. Spakowalam body z długim rekawkiem i taki welurowy pajacyk. Oczywiście skarpetki czapa kombinezon. No i krem do buźki na chlody
 
reklama
W co się zmieszcze ;)!

A faktycznie to chyba odjade ze szpitala w legginsach ale ciazowych bo mi kuper i giry tak urosły że chyba będę musiała kupić coś zanim nie dojde do prawdziwej siebie :)

Chyba trzeba by kupić coś ludzkiego w większym rozmiarze.
A jak jest po cc ewentualnie z ubraniami? w sensie rany...
hehe dobrze napisane, w co sie zmieszcze :D
 
Do góry