reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2016

reklama
Lenam u mnie jest to samo... mój maz jak ma angine to na migi się ze mna porozumiewa :) nienawidze jak jest chory.

U mnie nic się już więcej nie dzieje, nic nie boli. Gotuję obiad, czekam na meza powinien za chwilę wrócić i jedziemy zalatwic pare spraw na miescie.
 
Hej dziewczyny. Ja dzisiaj coś gorzej się troszkę czuję, mąż działa w kuchni, syn w szkole a ja odpoczywam:)

@Luxuorius wirusowe zapalenie gardła z gorączką :/ Może nie pisana mu obecność przy porodzie, też kur... nie miała kiedy choroba się przybłąkać. Oby mnie nie zaraził, bo to byłby dramat!

Uważaj na siebie, wirusy się szybko rozprzestrzeniają. Mój też podziębiony i ja już katar od niego złapałam.. że akurat na końcówce muszą nam chorować..ech, oby szybko wyzdrowieli.
 
Wracam właśnie od poloznej z przychodni do której chcemy zapisac Frania. Taka śmieszna starsza pani opiekuńcze jak babcia. Jak wyprowadze się do rodzicow na msc to ona tam nie przyjedzie bo to nie ten rejon za daleko. Ale jak wroce to wtedy mogę dzwonic zeby sie umawiac na te patronaze. Polecila zeby masowac piersi szorstka rekawiczka zeby pobudzac krazenie. Kazala mi chodzic w czapce zebym się nie przeziebila. Mowila że gdybym miala problemy z laktacja to jakies herbatki sa.

No a u nas jednak bez zmian.... nic się nie dzieje. W takim razie nie wiem co to bylo rano
 
Gratulacje!!! Czyli chyba jednak nie będziemy razem na sali :-p
Lenam zdrówka dla męża, żeby zdążył się wykurować do porodu i dla Ciebie, żebyś się nie zaraziła

Pozostaje nam celować wspólny poród, skoro karelka się wykruszyła :p

Mam dzisiaj dzień lenia... Najchętniej przeleżałabym z pilotem przed tv.
 
reklama
Do góry