reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

Dziewczyny apropo planu porodu powiem Wam ciekawostkę..
Jeśli w planie porodu jest pytanie czy wyrażasz zgodę na golenie krocza, a jeśli planujesz mieć ogolone (nie ważne czy sama to zrobisz, mąż czy położna tuż przed porodem) musicie zaznaczyć, że tak.
"nie" zaznacza się np. przez względu kulturowe, religijne, albo jeśli po prostu nie macie życzenia być tam ogolone.
Jeśli zaznaczycie nie, a będziecie ogolone to będą się podobno czepiać...
 
reklama
Dziewczyny apropo planu porodu powiem Wam ciekawostkę..
Jeśli w planie porodu jest pytanie czy wyrażasz zgodę na golenie krocza, a jeśli planujesz mieć ogolone (nie ważne czy sama to zrobisz, mąż czy położna tuż przed porodem) musicie zaznaczyć, że tak.
"nie" zaznacza się np. przez względu kulturowe, religijne, albo jeśli po prostu nie macie życzenia być tam ogolone.
Jeśli zaznaczycie nie, a będziecie ogolone to będą się podobno czepiać...
a niech mnie gola, sama potem juz nie dam rady :D
 
Hej dziewczyny, obudziłam się z jelitówką.. od nocy ból zoladka, skręty, kibelek, bóle mięśni... nie mam dziś siły na nic... wiecie co może mi pomóc? Jakieś cudowne sposoby? Poza probiotykiem, ziołami i kanapka sucha... nie mam już siły :(

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
jeszcze cola.

Teraz juz nie [emoji14] teraz tylko frida sie wyciaga haha
Zartuje tak na serio to chodzi chyba o to, ze frida czy katarek sa dokladniejsze od gruszki ja kupilam z canpolu jak sie nie sprawdzi to pewnie kupie zwykla gruszke ;)

thgfflw1k3inkyc3.png
mi się gruszka kojarzy z lewatywa u królików.

A ja to nie wiem jak to będzie na porodówce, czy się z nimi dogadam. Ogólnie nie mam problemów, ale czasem trafiam na osoby które jest mi cieżko zrozumieć i nawet nie próbuje.
 
No to jest nas dwie co trafiły na fajne teściowe. Ja do tego mam naprawdę w porządku teścia. Owszem czasami denerwuje to czy tamto, ale to jak z kazdym człowiekiem, w każdym coś tam irytujacego się znajdzie.
Kciuki za Jasia. Na pewno przybiera masy, mały paker :)
Dzięki:) powiem szczerze, że ostatnio pozwalam sobie z jedzeniem, cukry cukrami, ale trochę odpuszczam. Niech mały nie głoduje.

Ja z teściem mam kontakt miły, ale on troszkę w swoim świecie żyje ;) Trafiło nam się z teściami. Moi rodzice za moim chłopem przepadają, jeszcze nigdy go nie skrytykowali. Raczej są dumni. :) W sumie mają z czego.
 
Dzięki:) powiem szczerze, że ostatnio pozwalam sobie z jedzeniem, cukry cukrami, ale trochę odpuszczam. Niech mały nie głoduje.

Ja z teściem mam kontakt miły, ale on troszkę w swoim świecie żyje ;) Trafiło nam się z teściami. Moi rodzice za moim chłopem przepadają, jeszcze nigdy go nie skrytykowali. Raczej są dumni. :) W sumie mają z czego.
moi rodzice bardzo lubia Tomka, ale ma poczatku moja mama miala problem by go zaakceptowac
 
reklama
Do góry