reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

reklama
Ja tez mam malutka sypialnie, wcisnelam tam i meble, i lozko (140x200), i lozeczko, i stolik dla malucha, i jeszcze wozek tam mieszcze [emoji23] moze kwestia poprzestawiania mebli ?
Materaca na podlodze nie kladz, materac musi miec wentylacje, inaczej zaplesnieje bo zacznie sie dusic od podlogi, podloga zacznie sie "pocic" a materac bedzie plesnial..

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Weszlam jeszcze raz i stwierdzilam ze tragedi nie ma plus jest taki ze mam blisko do lozeczka ... Poki co tak zostanie jak skonczymy pochwale sie zdjeciami ;) pomiedzy lozkiem a lozeczkiem jest 40cm przerwy

thgfflw1k3inkyc3.png
 
Weszlam jeszcze raz i stwierdzilam ze tragedi nie ma plus jest taki ze mam blisko do lozeczka ... Poki co tak zostanie jak skonczymy pochwale sie zdjeciami ;) pomiedzy lozkiem a lozeczkiem jest 40cm przerwy

thgfflw1k3inkyc3.png

Ja z urządzaniem kącika malucha i przenoszeniem mebli muszę czekać na powrót męża [emoji17] juz nie moge sie doczekać i jednego i drugiego! [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moja szwagierka wlasnie jest w szpitalu, bo bedą jej wywoływać poród. Przenosiła juz sporo po terminie, wiec trzymam kciuki zeby wszystko dobrze poszło [emoji846] pierwsze dziecko 40 lat czyli da sie? Da sie! [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Weszlam jeszcze raz i stwierdzilam ze tragedi nie ma plus jest taki ze mam blisko do lozeczka ... Poki co tak zostanie jak skonczymy pochwale sie zdjeciami ;) pomiedzy lozkiem a lozeczkiem jest 40cm przerwy

thgfflw1k3inkyc3.png
Przybijam piątkę ! U mnie jest identycznie, jeszcze będę miała dostawke przy łóżku na początku, więc będę musiała czołgać się po łóżku, żeby zejść :) ale potem jak wstawie łóżeczko, a komodę w miejsce dostawki to pewnie odzyskamy kilka cm. Wyjscia nie ma, a z łóżka też nie chce rezygnować, bo jakaś wygodę trzeba sobie zachować ;)

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 
Moja szwagierka wlasnie jest w szpitalu, bo bedą jej wywoływać poród. Przenosiła juz sporo po terminie, wiec trzymam kciuki zeby wszystko dobrze poszło [emoji846] pierwsze dziecko 40 lat czyli da sie? Da sie! [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
To trzymam kciuki, dawaj znać na bieżąco :) mojej siostry szwagierka też niedawno dowiedziała się, że jest w ciąży, drugie dziecko, też ok 43 lat :) zaskoczeni, ale szczęśliwi :)

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 
Moja szwagierka wlasnie jest w szpitalu, bo bedą jej wywoływać poród. Przenosiła juz sporo po terminie, wiec trzymam kciuki zeby wszystko dobrze poszło [emoji846] pierwsze dziecko 40 lat czyli da sie? Da sie! [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Pewnie ze sie da :) moja kuzynka 10 lat walczyla o to żeby miec dziecko (in vitro) tyle nieudanych prob.. i wkoncu zaszła w ciaze :D jest po 40 ;)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Pewnie ze sie da :) moja kuzynka 10 lat walczyla o to żeby miec dziecko (in vitro) tyle nieudanych prob.. i wkoncu zaszła w ciaze :D jest po 40 ;)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Akurat u nich to całkiem niedawno wzięli slub i zdecydowali sie na dziecko [emoji4] mieli duzo szczęścia, ze w tym wieku bez problemu sie udało [emoji846] ale takie historie gdzie ludziom sie udaje po takim długim staraniu napawają optymizmem [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry