reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

JA MIAŁAM lozeczko turystyczne i musisz i tak dokupić materacyk bo ten w zestawie to raczej jest usztywniajacy przed tym głównym Materacem . Lozeczko jest fajne lekkie i na kółkach wszędzie można zabrać . Teraz będę wypróbować drewniane
 
reklama
a piersi ekspluduja mi zaraz, wrocil mi ten bol co kiedys, tragedia jakas
Lux mnie tez ostatnio sutki pobolewaja

Dziewczyny mam pytanie bedziecie uzywac na sutki lanomasci z ziaji dwa miesiace przed porodem ? Na opakowaniu jest napisane ze mozna zapobiegawczo uzywac 2 miesiace przed porodem aby zahartowac sutki ze tak to okresle czyli po prostu skore nawilzyc ;)

thgfflw1k3inkyc3.png
 
Lux mnie tez ostatnio sutki pobolewaja

Dziewczyny mam pytanie bedziecie uzywac na sutki lanomasci z ziaji dwa miesiace przed porodem ? Na opakowaniu jest napisane ze mozna zapobiegawczo uzywac 2 miesiace przed porodem aby zahartowac sutki ze tak to okresle czyli po prostu skore nawilzyc ;)

thgfflw1k3inkyc3.png
mnie sutki nic nie bola, tylko piersi i bol idzie z boku, no do ujechania jest tak napierniczaja
 
reklama
cześć dziewczynki,
Ja jak zwykle z opóźnieniem podczytuję wpisy... powiadomienia wcale nie dochodzą do mnie z tego tematu. Wszystko sprawdziłam, jest ok. nic na spam nie wchodzi, no cóż.
Jestem po wizycie u lekarza tydzień temu, malutka ma podobno około 1300 gram (teoretycznie oczywiście).
Termi cesarki został definitywnie wyznaczony (jeśli donoszę) na 1 grudnia (urodziny męża!). NIesamowicie się cieszy, ja też - prezent z głowy hehe ;)
Doktor powiedział, ze nie podejmie się usuwania mieśniaka przy porodzie, ze bede miala oddzielną operację. Pewnie to z powodu wielkości tego chwasta :( Ale cieszy mnie to i bardziej pozytywnie podchodzę do tematu.
Więc jeszcze przede mną równe 8 tygodni.. :S
Pozdrawiam mamusie! :yes::yes:
 
Do góry