reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

Ja wszystko wpisuje recznie jakby caly post co chce zacytowac haha wiec chyba to tak nie ma wygladac ;) i widze pod kazdym postem na dole w prawym roku jest +cytat i odpowiedz (o co kaman z tym cytatem)

ps. juz wiem , ogarnelam :D ;)



Ebay.de :) ale sprzedawca jest z Pl wiec mozna sie dogadac po Polsku i pewnie nie bedzie problemu z wysylka na PL :)
A ile? jakie rozmiary?

Dziewczyny co z tymi nożyczkami co pytałam? Mogę używać tych samych co dla starszego?
 
reklama
A ile? jakie rozmiary?

Dziewczyny co z tymi nożyczkami co pytałam? Mogę używać tych samych co dla starszego?
Ja bym tych samych uzywala ;) na logike mieszkacie w jednym domu wiec i bakterie takie same hihi

thgfflw1k3inkyc3.png
 
Dla
Ok mamm nadzieje ze zapamietam.

Ja jak Jadwiga mysle. Miesiaczki mam zawsze skape. Po porodzie tylko w szpitalu w pierwsza dobe mocno krwawilam . potem nie potrzebowalam ani podkladow na lozko ani wiekszych podpasek. Zwykle wystarczaly.

Anio troche na fb Ci napisalam. Ja mam inne normy. U nas w de ba czczo moge miec do 95 po godz do 140 a po dwoch do 120. Wiem od dziewczyn ze w polsce maja norme po godz do 120. Moj diabetolog uważa ze nie moge sie glodzic i jak mam do 140 to jest ok. Znowu na cukry na czczo patrzy mocno rygorystycznie. One sa dla niego wskaznikiem jak panuje nad diata i cukrzyca. Nawet jak mam od czasu do czasu skoki po jedzeniu to jest w miare. Wazne ze na czczo sa w granicach. Z insylina mam okolo 90 bez to byl by kosmos.

Grun jesli masz cukrzyce typu pierwszego to zupelnie inna bajka niz cukrzyca ciazowa. Nie ma porownania w ogole. Ja np nie mam jeszcze 1 ale w ciazy zawsze posilkuje sie insulina i tez troche inaczej patrzy moj diabetolog na wyniki moje. Dla Ciebie 120 na czczo moze byc ok a np ja bym dostala okolo 15 jednostek insuliny. Z 6 jednostkami ledwo mieszcze sie w normie. Tak mi tłumaczył diabetolog jak zalamana bylam ze do sniadania musze 22 jednostki wstrzykiwac.

Witam nową mame. Ja tez mieszkam w DE.

Izulka ja orzy synku zawsze uzywalam persila sensitiv i sobie chwale. Byl lagodny dla skorki malego i ladnie dopieral rzeczy :)

Antiope właśnie dla troszke wiekszego dzidzia szukam nosidla. Jak bede np z mlodym na ergoterapii to bym mloda w cos takiego wlozyla. Tam maja cholernie mala winde i nie zmieszcze sie wozkiem Zastanawialam sie tylko czy takie moze byc i czy nie skrzywi mi sie kregoslup czy na bioderka bedzie dobrze. W Polsce to tula widzialam ale niezle sobie za to licza. Tutaj nie znalazlam takiego.

Biore sie za kolacje dziewczynki i za jeszcze jedno pranie. Bylam z synkiem na boisku zeby piłkę pokopal a on wlazl w kałuże i jak Peppa skakal wiec jeszcze jedna pralka mi doszla:)


Dla mnie niestety 120 też za dużo :/ też walczę w dzień i w noc o dobre wyniki...bo to nie o mnie chodzi.
Każdy chce jak najlepiej.
Powodzenia w walce o dobre cukry i dobre samopoczucie!
 
hej. zrobilam sobie weekend wolny od forum. wyszlo mi ponad 300 postow do nadrobienia i chyba wiekszosc przeczytalam...

ogolnie mam spadek formy psychicznej. krotki rachunek sumienia wykazal ze w zeszlym tygodniu 3 razy NADARLAM sie na mojego meza. W tym raz przy jego pracownikach (pierwszy raz w zyciu) a raz uzywalam bardzo brzydkich slow (tez pierwszy raz w zyciu) :((( troche sie przestraszylam...zwyczajnie wala mi hormony na dekiel ale... przestraszylam sie ze jeszcze 2 miesiace do porodu... a po porodzie? no boje sie co to bedzie???
juz powiedzialam mezowi ze ma do mamy mojej dzwonic albo po nia pojechac (moja mama ma swieta cierpliwosc) i z przyjaciolka tez rozmawialam i ona sama powiedziala ze przyjdzie i pomoze... a tak mi sie zawsze wydawalo ze jak juz bede w tej wyczekiwanej ciazy to bede najszczesliwsza na swiecie... :(

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
 
hej. zrobilam sobie weekend wolny od forum. wyszlo mi ponad 300 postow do nadrobienia i chyba wiekszosc przeczytalam...

ogolnie mam spadek formy psychicznej. krotki rachunek sumienia wykazal ze w zeszlym tygodniu 3 razy NADARLAM sie na mojego meza. W tym raz przy jego pracownikach (pierwszy raz w zyciu) a raz uzywalam bardzo brzydkich slow (tez pierwszy raz w zyciu) :((( troche sie przestraszylam...zwyczajnie wala mi hormony na dekiel ale... przestraszylam sie ze jeszcze 2 miesiace do porodu... a po porodzie? no boje sie co to bedzie???
juz powiedzialam mezowi ze ma do mamy mojej dzwonic albo po nia pojechac (moja mama ma swieta cierpliwosc) i z przyjaciolka tez rozmawialam i ona sama powiedziala ze przyjdzie i pomoze... a tak mi sie zawsze wydawalo ze jak juz bede w tej wyczekiwanej ciazy to bede najszczesliwsza na swiecie... :(

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
Mysle, ze twoj maz to rozumie doskonale ;)
Moze za duzo na siebie bierzesz ?
Porozmawiaj z nim szczerze moze nawet przepros ulzy ci ;) ja az tak nie mam predzej sie poplacze bez powodu, generalnie jak mnie nosi ide do drugiego pokoju sama posiedziec albo sprzatam i tak wyladowuje emocje

thgfflw1k3inkyc3.png
 
A ile? jakie rozmiary?

Dziewczyny co z tymi nożyczkami co pytałam? Mogę używać tych samych co dla starszego?
ja bym używała tych samych, nie ma co przesadza z ta sterylnoscia itp.


Mnie tantum rosa uczula. Ja od lat jestem za nadmagnamianem potasu. Nawet teraz czasem robię sobie fioletowa nasiadowke. Dla dzieci tez używam. I saszetka kosztuje grosze.
 
ja bym używała tych samych, nie ma co przesadza z ta sterylnoscia itp.


Mnie tantum rosa uczula. Ja od lat jestem za nadmagnamianem potasu. Nawet teraz czasem robię sobie fioletowa nasiadowke. Dla dzieci tez używam. I saszetka kosztuje grosze.
Używałam Tantum Rosa po pierwszym porodzie i byłam zadowolona, więc nie ma sensu nic zmieniać i kombinować. Zresztą nadmanganian potasu jest zbyt brudzący jak na mój gust.
 
To wklej koniecznie
Nie moge znalezc tego sprzedawcy, ale znalazlam to

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5937535898

Tu popatrz sobie na przedmioty sprzedajacego, dosc tak to wyglada i ceny ma w porzadku, bo np z lovi lancuszek do smoczka tu kosztuje cos kolo 7-8 zl a ja placilam 16 zl ;) jest ok i opinie tez ma dobre ;)
A ma i gaziki nasaczone, i podpaski z canpol baby ;) takze midlo i powidlo jak to sie mowi ;)

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry