reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

reklama
A nie wiem nie sprawdzalam czasami mnie biodro boli ale to od zawsze mialam z nim problem ... Z tym, ze ja zawsze biodrzasta bylam to moze dlatego mnie nic nie boli

thgfflw1k3inkyc3.png
No widzisz. A ja bylam szczuplutka. Do 7 miesiaca w pierwszej ciazy straszyli cesarka bo za waska bylam, ale potem sie samo rozszerzyło mimo ze nie czulam tego ;)

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej kochabe, u mnie średnie wieści. Byłam na IP.

Rozejścia spojenia łonowego, z 0,1cm skoczyło do 0,6 cm od poniedziałku. Lekarz chciał mnie w szpitalu zatrzymać, ale się nie zgodziłam. Postraszyli mnie gorsetem, rehabilitacją przez pół roku po porodzie...
I powiedzieli że przy 1,5 cm konieczne jest CC.
Kurde no doła mam, chodzę jak połamana, potrzebuje pomocy przy wstawaniu. A jak sama wstaje to zajmuje mi to sporo czasu.
I oczywiście zakaz chodzenia, leżenie z nogami u góry i nie wolno mi już przytyć.
A nie chodzenie wykluczamy, przecież mam 2 latka w domu.
Wracam dzisiaj do siebie. Mieszkanie małe i synka mogę kontrolować chociażby wzrokowo.
U rodziców bym została ale już ojciec mi dokucza, że ja niby udaje itp, nawet wyniki badań go nie przekonują.
Jeszcze dwa miesiące, nie wiem jak to będzie. Ja nie dam rady wylezec.
Jutro mąż popierze ubranka dla noworodka i porozwiesza to jeden plus. Trzymajcie kciuki by tam już nic się nie rozchodziło....
Oby u was było lepiej.
Biednaś Ty. Współczuję kochana.. Jak mus to mus, leż. Troche kurzu na półkach gez nie zaszkodzi wiec sie nie przejmuj. Zdrówka dla Ciebie i maluszka [emoji8]

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej kochabe, u mnie średnie wieści. Byłam na IP.

Rozejścia spojenia łonowego, z 0,1cm skoczyło do 0,6 cm od poniedziałku. Lekarz chciał mnie w szpitalu zatrzymać, ale się nie zgodziłam. Postraszyli mnie gorsetem, rehabilitacją przez pół roku po porodzie...
I powiedzieli że przy 1,5 cm konieczne jest CC.
Kurde no doła mam, chodzę jak połamana, potrzebuje pomocy przy wstawaniu. A jak sama wstaje to zajmuje mi to sporo czasu.
I oczywiście zakaz chodzenia, leżenie z nogami u góry i nie wolno mi już przytyć.
A nie chodzenie wykluczamy, przecież mam 2 latka w domu.
Wracam dzisiaj do siebie. Mieszkanie małe i synka mogę kontrolować chociażby wzrokowo.
U rodziców bym została ale już ojciec mi dokucza, że ja niby udaje itp, nawet wyniki badań go nie przekonują.
Jeszcze dwa miesiące, nie wiem jak to będzie. Ja nie dam rady wylezec.
Jutro mąż popierze ubranka dla noworodka i porozwiesza to jeden plus. Trzymajcie kciuki by tam już nic się nie rozchodziło....
Oby u was było lepiej.
Lola a jak Ci to rozejscie stwiwrdzili ? Mialas jakies badania w tym kierunku ?

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lola a jak Ci to rozejscie stwiwrdzili ? Mialas jakies badania w tym kierunku ?

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Tak, pomiar odległości kolców biodrowych, USG dopochwowe i USG zewnetrzne.
Smyranie głowica po cipce nie jest przyjemne.....
Dodatkowo badanie "dowcipne" i wsadzanie paluchow w okolice cewki moczowej auuuuu -boli teraz jak sikam.
Przyszedł drugi lekarz chyba rehabilitant i naciskał mi na biodra. W efekcie boli mnie teraz jeszcze bardziej.
RTG nie mogą zrobić, a kolejka na ultrasonograf jak stąd do Berlina....
 
reklama
Do góry