reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

Ej to tylko ja taka cnotka niewy*** jestem?
Nawet nie mam co wspominać.
Czasami się zastanawiam, że przez książki i naukę straciłam życie nastolatki...
Ciuchy, plotki, pogaduchy...
I co mi te książki dały i nauka? Ze mam umowę o dzieło z uczelnią na parę godzin w roku i pracuje w przedszkolu/żłobku za najniższą krajową?

Mogłam się dobrze bawić i korzystać z życia :(
Nie zawsze rodzice mają rację ....
witaj w klubie :( mam to samo
 
reklama
Zazdroszczę ja ogarniam wszystko sama i najgorzej bd jak urodze bo mama i tata są za granicą będę musiała z synami jakoś dac radę
 
Kochana, nie oglądaj się wstecz :) Cały czas możesz się dobrze bawić i korzystać z życia. Wszystko w Twoich rękach przecież. Mi znajomi jęczą, że jak pojawi się dziecko to skończą się nasze podróże. Taaaaa
Mi też tak mówią, ale tylko Młody będzie dobrze znosił podróże to ruszamy w podróż [emoji4]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wlasnie przyszły moje wyniki i wychodzi na to, ze mam anemię wiec wprowadzam żelazo w ampułkach do diety


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
A jaki masz wynik hemoglobiny? Ja pije żelazo w płynie z witaminami, herbatkę z pokrzywy i czasami sok z buraków i trochę mi się podniosły wyniki.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
ja mieszkam z rodzicami w jednym domu wiec mi zostają z Nadia a nawet bardzo chcą.Pierwszy raz się wybrałam na dyskotekę bo mamy w sumie kolo domu blisko jak Nadia miała 3 m-ce (już wtedy nie karmiłam piersią ) a Nadia przesypiala cala noc budzila się nad ranem.Do teraz czy jak chcemy wyjść do kina, czy na dyskotekę do znajomych to z nia zostają.Ona spi cala noc to nie mamy z tym problemu.
Zazdroszczę, my będziemy mieli dziadków daleko więc trochę ciężko będzie z kinem czy imprezą, ale w inne miejsca damy radę. Będzie przylepa jak ja, bo mama zbierała mnie wszędzie że sobą.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A jaki masz wynik hemoglobiny? Ja pije żelazo w płynie z witaminami, herbatkę z pokrzywy i czasami sok z buraków i trochę mi się podniosły wyniki.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom

Hemoglobina i erytrocyty w dolnej granicy normy na styk, ale jest juz znaczek Low przy wyniku

Żelazo mam takie w ampułkach na receptę

1475239672-f0ddcn.jpeg

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hemoglobina i erytrocyty w dolnej granicy normy na styk, ale jest juz znaczek Low przy wyniku

Żelazo mam takie w ampułkach na receptę

1475239672-f0ddcn.jpeg

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam floradix (bez recepty) w płynie jest też tam witamina C. Czasem czuje się jak emerytka z tymi wszystkimi witaminami.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam floradix (bez recepty) w płynie jest też tam witamina C. Czasem czuje się jak emerytka z tymi wszystkimi witaminami.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom

Bo witamina c zakwasza organizm i ułatwia wchłanianie żelaza. Ja biorę od razu osobno witaminę C 3 x dziennie bo to działa profilaktycznie na infekcje bakteryjne. W środowisku kwaskowym bakterie sie nie rozwijają [emoji846]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry