reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

reklama
Madzia super wiadomosci.
Kochana jaki on dzielny! BRAWO.
Wazne ze sie nie pogarsza! Zdrowka dla maluszka I wytrwalosci dla Was kochani

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 
Kleo - wapno to pierwsze słysze, ale jeśli masz skurcze łydek to przy najbliższej morfologi zrób sobie poziom potasu jego brak też powoduje skurcze, u mnie dochodziło nawet do drętwienia rąk


Życzę wszystkim ustania niepożądanych dolegliwości i trochę pogody ducha;) bo za oknem u mnie jej nie ma;)
.


Przy skurczu lydek pilam duzo soku z pomidorow I pomidory.

W nocy doszla biegunka. Dalej mam ucisk nisko. Leze. I tez lekow starsm sie jak najmniej
 
Madzia to super. Fajnie ze odciagasz i chcesz karmic.
Mi z synem sie nie udalo, niby odciagalam, ale widocznie za malo, bo jak go dostalam to w nocy piersi byly puste. Gdybym nie sluchala rad mamy to moze byloby inacze. Z corka sie zawzielam i karmilam 2 lata.

.


Przy skurczu lydek pilam duzo soku z pomidorow I pomidory.

W nocy doszla biegunka. Dalej mam ucisk nisko. Leze. I tez lekow starsm sie jak najmniej

Pomidory maja potas i dlatego. Ale z tym rozwarciem czy bolami u dziewczyn to dobrze jst brac systematycznie co 8 godzin min przez 3 dni, i dopiero stopniowo odstawic jesli sie da. Nie mozna tak nangle z 6 tabletek zejsc na 0.
 
U mnie tak jak u kindzi. Biegunka i caly czas nacisk na dol taki dziwny. W nocy mialam kryzys i chcialam juz meza budzic zeby jechac. Powstrzymalo mnie tylko to ze do synka nikogo nie mialam a nie chcialam go budzic . dzis troszeczke lepiej. Jutro bede na ktg u gina to mu zglosze że mam mocniejsze bole . moze mnie zbada. Jak nie to wieczorem na ip pojade.

Ja mam bardzo małe piersi a po porodzie moglam w 5 dobie cały oddział wykarmic. Synu przybieral 300-500 gramów na tydzien wiec wielkosc piersi o niczym nie swiadczy. Znajoma sie śmiała jak w ciazy bylam ze z takim małymi to ja synka nie wykarmie a ona z F miala co najmniej ;) ja karmilam 19 miesiecy a ona tydzień:D :D do tej pory sie ja smieje ;)

Ja stanika do karmienia nie kupuje. Mam jeden po synku na szpital wystarczy tak samo koszule rozpinana u gory. Tez po nim mam. 3 nowe pizamy kupilam dwuczesciowe zeby bylo mi wygodnie. W szpitalu raczej u nas nie maja nic do tego. Stanik do karmienia kupie po porodzie jak bede wiedziec jaki rozmiar. Z synem chyba o dwa mi urosly jak mleczko sie pojawilo:) szlafrok tez mam kupiony jak z nim jechalam. Cieplutki jest i nie zniszczony wiec po co w drugi inwestowac.

Ja mam podejscie jak jadwiga. Nie faszeruje sie niczym oprocz magnezu. Tu nawet czegos takiego jal nospa nie przepisuja. Ewentualnie paracetamol albo buscopan ale wizelam moze dwa razy jak mocno krwawilam w szpitalu i to wszystko.

Odnosnie ubranek. Mam w domu z 7 kartonow z rzeczami po synku. Tylko ja wiem co gdzie jest. Moj maz i tak am wystarczajaco na glowie bo pracuje odbiera synka prasuje robi pranie i sprzata. Dopoki moge chodzic w miare i nie musze lezec w szpitalu to wole to przygotowac. Nic sie tym rzeczom nie stanie w komodzie. Przynajmniej jestem spokojna ze jest gotowe. Zreszta musze liczyc sie z tym ze nie dotrwam do terminu albo.bede tygodniami w szpitalu. W takim przypadku nie jest dla mnie za wczensje. W ciąży z synem gdzie termin mial na 24 stycznia upralam rzeczy przed sylwestrem dopiero. Z tym ze nic sie nie działo ze mna w tej ciazy.

Ide na drzemkę bo nie pospalam w nocy. Trzymajcie sie dziewczyny


 
Madziu kochana jeszcze do Was. Bardzo sie ciesze ze synek walczy i jest taki dzielny. Caly czas jestem z Wami myslami. Trzymajcie sie cieplutko.


 
reklama
@madzia.ch.1995 bardzo dobre wiadomosci! Czekamy na kolejne relacje i dalej kciukam za Was mocno! :)

Ooo nie jestem sama haha
Ja wkładów też nie mam generalnie dla siebie nic nie mam nawet głupiego szlafroka czy piżam do szpitala tylko wkładki laktacyjne póki co ... Ale muszę się za to też zabrać ...
To piateczka, ja tez nic dla siebie nie mam. Kompletnie nic ... Koncze Jasiowa wyprawke, metamorfoze mebli i wezme sie za siebie :p

U mnie pogoda tez iscie barowa, leje, wieje i mgla, ale humor dopisuje bo mam dzisiaj urodziny :) Co prawda polamala mnie rwa kulszowa i ledwo chodze, ale co tam :)

Milego dzionka ! :)
 
Do góry