reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

reklama
Hej melduję się po przespanej nocy dzisiaj wstawalam raz o 2 na siusiu czyli tak jak zwykle póki co nic nie boli ale wczoraj rano też nie bolało dopiero później się rozkrecilo jak pochodzilam
Luby Jeszcze śpi bo do pracy dzisiaj na 14 jak się ogarne to go obudze żeby jechać do lekarza
Na szczęście u nas zostawiają tylko kiedy trzeba bo maja za dużo chętnych więc pocieszam się, że bez przyczyny mnie nie zostawia ...
Żołądek dalej mnie boli mam wrażenie jakby mnie ktoś wczoraj skopal po nim
Brzuch mam mniejszy ale miękki jest zagadam o tym asmagu dzisiaj czy mogę i w jakiej ilosci. już sama nie wiem może po tym badaniu mnie tak bolało dwa dni ?? Ale zawsze bolało mnie lekko na drugi dzień ze dało się wytrzymać ja nie jestem zwolennikiem brania tabletek mam podejście jak JADWIGA , że boję sie, że później mi nie pomoże jak będzie taka potrzeba JeszcE wyniki mam zrobić w tym tygodniu myślę kiedy najlepiej żeby tej glukozy nie zwymiotowac ....
 
Ze mna to uczucie towarzyszy od maja juz kota w domu dostaje ;) choc od jakiegos czasu wstaje razem z M i robie mu sniadania :) wczoraj poszla pierwsza pralka ubranek, jak wyschnie to prasuje i pakuje w te worki prozniowe :)
 
Dobry mamuśki.

Jezu ja jeszcze wkładów poporodowych nie kupiłam!
U mnie w szpitalu nic nie oferują tylko pidzame na jedną dobę. No cóż.... I tak wolę swoje rzeczy.
Jutro rodzice wracają z UK i w środę jade już do swojego domku hihihi :D i zrobię te torbe.
Jeszcze do kupienia octenisept na pępuszek małego i na Blizne (jak zrobią CC) .
Ubranka odświeżyć i spakować. Już dawno kupiłam nowa pidzame do szpitala. Jeszcze że 3 muszę mieć, bo po poprzednim porodzie to zaplapilam je niechcący i niestety brzydko nawet po praniu to wyglądało.
Lecę do malutkiego, mąż już w pracy a ja jeszcze poleze.
PS budzę się co godzinę bo strasznie pić mi się chce... No i siusiu. Teraz przekręcanie na łóżku to wyczyn, ale ja gruba matka jestem więc wiadomo czemu ;)
Buziaki mamuśki!!!
Ooo nie jestem sama haha
Ja wkładów też nie mam generalnie dla siebie nic nie mam nawet głupiego szlafroka czy piżam do szpitala tylko wkładki laktacyjne póki co ... Ale muszę się za to też zabrać ...
 
Dzień dobry

Witam się dziś w klubie zdrowych. Nie no ja też odpowiadam gdy ktoś pyta że czuję się nieźle bo tak jest. Raz jest dobry dzie a rax gorszy ale żadnych problemów nie mam. Ciąża książkowa.

Miałam sen o porodzie po którym nie mogłam usnąć.

Dziś pogoda barowa a raczej żelazkowa bo leeeejeeeee

Miłego

cb7wugpju04jz4q8.png
 
I znów mi brzuch twardnieje ... mała się zaczęła ruszać śpioch jeden :D
Elifit u nas też pada ... Ja też zawsze odpowiadam, że dobrze się czuje bo na palcach jednej ręki mogę wyliczyć gorsze dni
 
Hej kobietki:) u mnie troche lepiej mogę oddychać mój nasmarował mi plecki amolem to rozgrzało mnie i pomogło ale katar został:( co do wyprawki dziewczyny według mnie jesteście dobrZe przygotowane ja to tylko szlafrok mam bo od mamy wzięłam :D a tak to jestem nie w lesie ale w dżungli:) ale nadrobię to zmotywuje mojego to w niedziele pojadę na rynek i kupie piżamkę odpowiednia taką już do karmienia. I nowy stanik niedawno kupiam 95 c i już za mały. Teraz jak patrzę na miaeczke b z push up-em to śmiać mi się chce że się w nie mieściłam:)
 
Ze mna to uczucie towarzyszy od maja juz kota w domu dostaje ;) choc od jakiegos czasu wstaje razem z M i robie mu sniadania :) wczoraj poszla pierwsza pralka ubranek, jak wyschnie to prasuje i pakuje w te worki prozniowe :)
ja w ym tyogdniu musze dzielic na nowo ubrania, bo znow dostalam troche bodziakow od bratowej i myli mi sie juz wszystko gdzie co w ktorej torbie
 
reklama
No a moje piersi dalej w miejscu. Zawsze mojemu mowilam, ze jak chce wieksze to musi "napompowac". A tu lipa, cieszylam sie, de choc przez kilka miesiecy bede sie nimi cieszyc i nic. Oby tylko nie bylo problème z karmieniem.

Lola ja te wklady mam tylko dlatego, ze kupowalam na allegro oliwke hippa i sprzedajacy je mial akurat, a skoro place za przesylke to kupilam kilka rzeczy. Balabym sie tez co by mi maz kupil, no coz jednak to facet.
 
Do góry