reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

reklama
aha wczoraj z morfo wyszlo mi, ze mam za malo zelaza, kazala ginka jesc jajka i brokul, brokul kocham i jem, ale na sama mysl o jajkach mam odruch wymiotny, co polecacie na to zelazo? i wyszly mi znow leukocyty w moczu, jak skonczy sie urinal mam wykupic furaginum, recete dala
aha i lacznie mam prawie 4 kg na plusie hihi
 
aha wczoraj z morfo wyszlo mi, ze mam za malo zelaza, kazala ginka jesc jajka i brokul, brokul kocham i jem, ale na sama mysl o jajkach mam odruch wymiotny, co polecacie na to zelazo? i wyszly mi znow leukocyty w moczu, jak skonczy sie urinal mam wykupic furaginum, recete dala
aha i lacznie mam prawie 4 kg na plusie hihi
Buraczki [emoji6]

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
aha wczoraj z morfo wyszlo mi, ze mam za malo zelaza, kazala ginka jesc jajka i brokul, brokul kocham i jem, ale na sama mysl o jajkach mam odruch wymiotny, co polecacie na to zelazo? i wyszly mi znow leukocyty w moczu, jak skonczy sie urinal mam wykupic furaginum, recete dala
aha i lacznie mam prawie 4 kg na plusie hihi
No standard
w drugiej kolejnosci po infekcjach
anemia w ciazy
B
Buraki pij i herbarke z pokrxywy kup sobie w zielarskim
Pilnuj tego. Ja jestem na granicy z zelazem ale mam zrobic morfo i AZ sie boje
 
Lux mnóstwo produktów ma żelazo niekoniecznie żółtka jaj - buraki, czerwone mięso, sok z granatu, niektóre orzechy - ale ważne żeby przyjmować te pokarmy razem z tymi bogatymi w wit C - wtedy żelazo się wchłania, to jak magnez w obecności B6 (dla tych co mają skurcze łydek).
 
Jejku :( nie wiem co powiedziec.. tez jestem w spzitalu z malutkim rozwarciem, synus siedzi jeszcze w brzuszku, wazy prawie 700 g i dostal dwie dawki sterydu na plucka wiec mamy nadzieje ze w razie czego da rade ale tez sie z mezem boimy.. dalas mi sile zebg wierzyc ze bedzie dobrze i jest szansa.

Wasz synek jest silny, da rade!! Trzymam kciuki..

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
o jej trzymaj się też tam kochana :* pisz koniecznie czy wszystko u was ok buziaki
 
Lux mnóstwo produktów ma żelazo niekoniecznie żółtka jaj - buraki, czerwone mięso, sok z granatu, niektóre orzechy - ale ważne żeby przyjmować te pokarmy razem z tymi bogatymi w wit C - wtedy żelazo się wchłania, to jak magnez w obecności B6 (dla tych co mają skurcze łydek).
na skurcze biore aspargin i pomaga :) dzieki, muze poczytac jeszcze o tym zelazie
 
reklama
aha wczoraj z morfo wyszlo mi, ze mam za malo zelaza, kazala ginka jesc jajka i brokul, brokul kocham i jem, ale na sama mysl o jajkach mam odruch wymiotny, co polecacie na to zelazo? i wyszly mi znow leukocyty w moczu, jak skonczy sie urinal mam wykupic furaginum, recete dala
aha i lacznie mam prawie 4 kg na plusie hihi
Ja na żelazo piję pokrzywę i sok z buraków.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry