reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

Hej dziewczyny! Jak tam, ile w dwupaku ?
Rozpakowane: jak gam dzieciaczki ?
Szymek nadal ma katar, ale odciagamy dzielnie i bez krzyku nawet, chyba wie ze mu pozniej lepiej. Do noska uzywamy marimer baby.
Mnie tez nadal katar trzyma, normalnie mam dosc ;/
Co polecacie na hemoroidy ? :(:(

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@pajuinka gratulacje :)

A ja dzis z komody wyrzucilam ubranka 50 i 56. Moja pyzka rosnie[emoji7] trzeba po swietach na zakupy sie wybrać i pare rzeczy jeszcze dokupić :) prezenty porobione choinka ubrana. Okna olewam nie mam czasu i ochoty ze sciera latac. Musze tylko jutro za kuchnie sie wziasc i wyprac kanape bo mój syn ją znowu pomalowal mazakiem. Juz nawet sie nie wkurzam bo szkoda moich nerwow. Ostatni tydzień połog mam i po nowym roku kontrola :) szybko zlecialo. Juz normalnie sie czuje i funkcjonuje. Mam nadzieje ze lekarz na kontroli nic tam nie wyszuka. Zsecydowalam sie już prawie na spirale po porodzie. Musze jeszcze tylko dopytac o szczegóły gina. Do zrzucenia mam jeszcze 6kg i jeden rozmiar :D musialam sobie jeansy zakupic bo w moje jeszcze nie wchodze. To znaczy wcisne sie ale sa strasznie niewygodne i mi cos gdzies tam wystaje. Do diabetologa w marcu pewnie sie wybiore i zobaczymy czy cukrzyca sobie poszla. No to tyle u mnie :)

Ps. Chciałam wstawic Wam zdjęcie małej ale coś znowu mam nie tak z bb aplikacja i nie da rady. Muszę nad tym posiedziec


km5s8u69dm9dsszh.png
Kochana, super ze mała tak rośnie ;) u nas tez juz Szymek powoli wyrasta ;) co nas bardzo cieszy, choc Szymek dalej okruszynka [emoji4]
Spirale zakladasz ? Ja myslalam o zastrzykach, tych co 3 miesiace. Tez bede rozmawiala z gin po pologu. Podobno najlepiej zaraz po pologu zastrzyk zrobic, a nie czekac na pierwsza miesiaczke. Jeszcze chcialam najpierw badania z krzepliwosci krwi zrobic bo ja panikara jestem, boje sie zakrzepicy dostac, a w szpitalu przy porodzie mi cos nie tak z krzepliwosci wyszlo i chce to skontrolowac czy sie unormowalo

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hejka:) ja nadal z brzucholem, Franio wariuje caly czas. Co za dziecko ;)
W ogole mnie polamalo...obawiam sie ze to rwa kulszowa:( taki bol w plecach i lewym posladku ze nie moge sie w lozku przewracac a o wstawaniu wole nie myslec. Oprocz tego bol podbrzusza pachwin skurcze przepowiadajace ale ale nic sie nie dzieje chociaż juz czuje ze te objawy sie nasilaja i maly wyjdzie niedlugo.
@xXxIzuLQaxXx paskudny katar oby jak najszybciej Wam minal. A hemoroidy mnie tez mecza...poki co nic z nimi nie robie ale czuje ze bedzie po porodzie masakraaaa...:(
 
Hejka:) ja nadal z brzucholem, Franio wariuje caly czas. Co za dziecko ;)
W ogole mnie polamalo...obawiam sie ze to rwa kulszowa:( taki bol w plecach i lewym posladku ze nie moge sie w lozku przewracac a o wstawaniu wole nie myslec. Oprocz tego bol podbrzusza pachwin skurcze przepowiadajace ale ale nic sie nie dzieje chociaż juz czuje ze te objawy sie nasilaja i maly wyjdzie niedlugo.
@xXxIzuLQaxXx paskudny katar oby jak najszybciej Wam minal. A hemoroidy mnie tez mecza...poki co nic z nimi nie robie ale czuje ze bedzie po porodzie masakraaaa...:(
Ja tez nic z nimi nie robilam, ale sie nasilily i cos musze zrobic z tym paskudztwem :/

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@xXxIzuLQaxXx najgorsze jest to ze one same nie znikna i sie ich juz nie wyleczy chyba :( mozne chyba jedynie zaleczyc a w najgorszym przypadku operacyjnie usunac...a podczas porodu miałaś czy po porodzie wyszly? Ja mam na wierzchu juz :(((*
 
Czesc, nocka nawet przespana, dwie przerwy na siku i walke ze zgaga byly a tak to ok, rodzic nie rodze :D
@lenam77 zadroszcze tulenia z synusiem, ja moge moge potulic poprzez brzuch nadal ehhh, nie spieszno temu mojemu brzdacowi :)
@xXxIzuLQaxXx wspolczuje tych chorob paskudnych :(
@Ola0303 mnie wczoraj tak strasznie bolal krzyz, chodzic mi bylo ciezko....a jeszcze o 21 ej bylam odebrac szwagierke z pracy, bo nie miala jak wrocic i zanim wrocilismy i zakupy po drodze to grub po 22-ej bylam w domu
 
Witam sie porannie. Nie zebym wstala dopiero ale nie bylo czasu wczesniej odpisywac. Odrzucilysmy małego do przedszkola i na male zakupy jedziemy. Trzeba jakos zapakowac prezenty dla dzieci i przydały by sie dodatkowe wieszaki do szafy. Na wieczor jedziemy po zakupy duze na swieta. Mam strasznie małą lodowke i musialam czekac prawie ze do ostatniej chwili. Normalnie nie mam ochoty na te swieta w tym roku. Najchetniej to bym odpoczela i tyle.

@xXxIzuLQaxXx zdrowiejcie szybciutko. Pilnuj zeby małemu na pluca nie poszlo albo uszy bo u takich maluszków to szybko idzie. A jesli chodzi o hemoroidy to polecam po skorzystaniu z toalety nasiadowke w korze dębu albo rumianku albo po prostu w cieplej wodzie. Ja po takiej nasiadowce jeszcze smaruje sobie tam olejem kokosowym i bol mija. U mnie to jest jeszcze gorzej bo w gratisie mam po pierwszym porodzie szczeline tam i krwawie mocno po kazdej wizycie w toalecie. Po nowym roku klania mi sie proktolog ale pojde tylko profilaktycznie bo przy karmieniu piersia nic mi na to nie poradzi- tak samo mowil po pierwsYm porodzie .

@Antiope u mnie tez nawal w cycach i mloda ulewa ale dopoki ladnie przybiera i nie wymiotuje to zostawiam to jak jest. U mnie nie ma mowy o oproznieniu piersi do konca. Musialabym moze 2 albo i 3 karmic zeby miec ulge. Nie ściągam pokarmu bo produkcja jeszcze bardziej sie rozkreci.

Jestem nie do zycia dzis. Mlody znowu chory i nie spi dobrze a mloda sie budzi co 3 godz. Przebiore ja zaczne karmic i obie usypiamy. Nie mam nawet pojecia ile zjadla :D


km5s8u69dm9dsszh.png
 
reklama
@Luxuorius ja juz ba cud nie liczę tylko po prostu czekam...jak leze jest gorzej niz jak chodze wiec biore sie do pracy. Nie mam zbytnio na to ochoty a przede wszystkim sil ale musze zrobic obiad i ogarnac znowu dom...szlag mnie trafia bo siostra ma wszystko w dupie rodzice i maz pracuja ciezko a dom na mojej glowie...ze zlosci chce mi sie plakac:(
 
Do góry