reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

reklama
@Luxuorius to u Ciebie nie wpisywali w karcie ciazy terminu z OM ? Bo myślałam, że to jest taki główny i podst termin, a usg dopiero później było robione i mogą wtedy ew coś korygowac ? Ja w pt jadę na to ktg, może wtedy jeszcze zalapie się na jakąś wizytę i sprawdza ile Mała wazy, ost usg było 3tyg temu, więc pewnie trochę przybrała ;)
 
@ana ana mam na karcie z drugiej wizyty wpisane takie cos "termin porodu 30 grudnia" (termin usg) i to wszystko a dla porownania na karcie ciazy z poprzedniej ciazy mam wpisane "termin porodu 29 wrzesnia" (termin z om) tak dokladnie jest napisane
 
@Ola0303, @Luxuorius no to już górki, teraz tylko czekać, moja niunia przyszła na świat dzień przed planowanym terminem, kto wie jak będzie u Was:)
@Ola0303 u mnie skurcze były z brzucha, najpierw co 12-10 minut, później co 8, 6 i tak różnie. Po kąpieli na chwilę ustały, udało mi się przespać ok. 2 godzin i ponownie wróciły. Na ktg początkowo były 70-80, później już przed samym wyjściem małej nawet do 140.
 
reklama
Do góry