reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

reklama
@Ola0303 ani w pierwszej ani w drugiej ciąży nie miałam bolesnych przepowiadających skurczy. Za to jak już się zaczęło, to konkretnie. Przy pierwszym porodzie skurcze od razu co 3-4 minuty. Na początku lżejsze, a potem coraz silniejsze i jeszcze częstsze. Od pierwszego skurczu, do urodzenia małego minęło 5 godzin i 50 minut. Przy drugim porodzie skurcze od razu co 2 minutki. Poród od pierwszego skurczu trwał 1,5 godziny. Skurcze oczywiście są bardzo bolesne, ale dla mnie i tak dużo łatwiejsze do zniesienia niż np. ból w trakcie okresu.

Ja przytyłam w tej ciąży z 9 kg, a mój młody aż 4300 ważył. Myślę, że to ile się tyje w ciąży ma niewiele wspólnego z wagą malucha

@ana ana u mnie na karcie wpisali termin z om, a nad nim termin z usg.

@mamaNadii2 Gratulacje :happy:
 
Ostatnia edycja:
@mamaNadii2 Gratuluję szybkiego porodu. Tulcie się i odpoczywajcie [emoji813]

My po pierwszej kąpieli. Tradycyjnie kąpał tata, dzieci pomagały. Mama fotograf. Był płacz ofkors ;)

Nawał mam cały czas i zaczęło się ulewanie.

Choinka stoi w pół ubrana.
Zrobiłam też dzieciom świąteczne fotki i teraz idę zamawiać kartki magnetyczne i kalendarze.

♡ 40 tc jeszcze tydzień do spotkania z Lilcią ♡
 
reklama
@ana ana w dniu terminu mają obowiązek zrobić Ci ktg, a nawet przyjąć do szpitala (oczywiście nie zmuszą Cię jak nie będziesz chciała)
@Grama80 oczywiście cyca nie da się opróżnić całkowicie, to skrót myślowy. Natomiast ja uznaję go za pustego kiedy tak jak piszą dziewczyny jest miękki i lekki; no i u mnie często jest tak, że jak nacisnę, to nic nie leci. Wiadomo, że dziecko pewnie by jeszcze dało radę coś wyssać, ale jeśli nie najedzone, to tylko by się wtedy irytowało. Mój się wkurza na takiego "opróżnionego" cyca i wtedy jest znak, że trzeba zmienić.

@Nonkatoja mój też nieźle przybrał. Jeszcze nie ma 2 tygodni, a waży 4750
Ja bym poszła na spacer, ale my dopiero wczoraj wyciągnęliśmy wózek z piwnicy. Teraz trzeba go jeszcze wyprać :happy:

@xXxIzuLQaxXx moim zdaniem trochę bez sensu tak przepisywać to żelazo na zapas, ale zaszkodzić mu pewnie nie zaszkodzi. Choć kupki mogą nie być już takie lajtowe jak do tej pory.
To znaczy jak mogą sie zmienic kupki ?

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry