reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

reklama
Dzień dobry

Dziś przyjdzie położna. Ponoć mąż jak z nią rozmawiał i jej mówił o moim porodzie to była pełna podziwu. Wizyta jej powinna więc być przyjemna.

Izula nasiadowki z kory dębu, jakaś maść i czas. A jak nie pomaga to proktolog. I dietę trzymaj nie dopuśc do zaparć.
Ja mam okrutne poporodowe. Na razie smaruje i czekam.

Izu po żelazie kupki mogą być twardsze

Zdrówka Aneta dla syna

Antiope u mnie też nawał. Nie przespalam nocu. Zu rano wstała i mi pomogła bo Lili nie wyrobiła

♡ 40 tc jeszcze tydzień do spotkania z Lilcią ♡
 
@Luxuorius moj maz dzieki Bogu do nowego roku bedzie przy mnie a potem urlop jak sie urodzi maly pewnie z dwa tygodnie zeby mi pomogl jak bede dochodzila do siebie. Nie chce obarczac mojej mamy tez soba chociaz wiem ze ona juz jest nastawiona ze nam pomoze na pewno. :) a Twoj maz bedzie mial wolne jak cos? Moj maluszek dzis atakuje pecherz odpycha sie jakby chcial wyjsc...

@elifit tez skorzystam z rad ale to po porodzie. Co za okropienstwo te hemoroidy :/ oby wizyta poloznej byla oki :) pozdrawiamy :)
 
@Ola0303 moj ma juz wolne od wtorku po Swietach jeszcze w starej pracy a do nowej pojdzie jak zadzwonia, ze ma isc, bo wiedza, ze ja rodze i nie wezma go od razu jak urodze, chcemy oboje zeby byl w domu troche ze mna tak jak bylo zaplanowane :)
 
Kiedyś była rozmowa o hemoroidach i dziewczyny pisaly, że posterisan jest dobry (ale nie wiem czy czopki czy maść), kora dębu - nasiadowki albo okłady, no i dieta : błonnik i dużo wody... Ja mam teraz małe, więc szykuje się na walkę z nimi po porodzie :(
 
Witam się. [emoji4]

@lenam77 my z synkiem też się ciągle przytulamy, on najchętniej usypia na mnie lub przy cycku.

Co do hemoroidów to mi po porodzie wylazły, ale po 2 dniach zniknęły same. Nie wiem czy to możliwe.

My wczoraj znowu byliśmy u pediatry i niestety Młody ma kolki. Staramy się mu pomóc jak tylko możemy, ale czasem to nic nie daje i płacze strasznie, a my nic nie możemy zrobić[emoji17]. Może macie jakieś sposoby na te wredne kolki. . My stosujemy kropelki na wzdęcia, masaże, ciepłe okłady na brzuch i leżenie na brzuchu. Coś jeszcze???

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam się. [emoji4]

@lenam77 my z synkiem też się ciągle przytulamy, on najchętniej usypia na mnie lub przy cycku.

Co do hemoroidów to mi po porodzie wylazły, ale po 2 dniach zniknęły same. Nie wiem czy to możliwe.

My wczoraj znowu byliśmy u pediatry i niestety Młody ma kolki. Staramy się mu pomóc jak tylko możemy, ale czasem to nic nie daje i płacze strasznie, a my nic nie możemy zrobić[emoji17]. Może macie jakieś sposoby na te wredne kolki. . My stosujemy kropelki na wzdęcia, masaże, ciepłe okłady na brzuch i leżenie na brzuchu. Coś jeszcze???

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
nie wiem jak to sie nazywa, ale moja bratowa kupowala dla mlodszej corci takie odgazowywacze wkladane do pupy dziecka, robila takie cwiczenia nozkami i wkladala ten odgazowywacz w pupe i szla kupka, czesto masowala brzuszek przy tym i pomoglo :)
 
reklama
Do góry